Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djeca

+13
Pahuljica
Classy
tinchica
.Cherrie.
Shadow
*LadyBird*
Who's that?!
Psychadelia
Muffin.
Amyicha
Cinderella
Princess.
*Just Smile*
17 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Djeca - Page 2 Empty Re: Djeca

Postaj by Princess. pet kol 12, 2011 10:14 am

*LadyBird* je napisao/la:
tinchica je napisao/la:Ako imaš djete, tvoja je obaveza brinuti se za njega, a ne ga uvaliti prvoj slobodnoj osobi dok ti hladiš dupe i piješ kavu. Ako se odlučiš za tako veliki korak u životu moraš shvatiti da je to veća odgovornost nego imati psa i biti spreman žrtvovati puno toga barem prve 3/4 godine dok ne krene u vrtić i shvati kako neke stvari raditi sam. Imam 17 godina i (možda ne) pametnijih (ali svakako meni privlačnijih) stvari za raditi od čuvanja tuđe djece, a svoje ću paziti i tetošiti i provoditi vrijeme s nijm kad god želi - kad (ako) dođe vrijeme za to.

I kad imaš skoro 5 godina, a ne znaš si sam dupe obrisat, argument "malo djete je" baš i ne vrijedi..

Ja se slažem da je obaveza roditelja da se brinu za svoju djecu, ali ne razumijem zašto misliš da ih roditelji stalno uvaljuju nekome. Ako je tebi problem pričuvati dijete negdje oko 3 sata, zamisli onda kako je roditeljima koji ih moraju zabavljati 24 sata svaki dan. Roditelji nekada trebaju vremena za sebe ili za razgovor sa drugim osobama, i normalno je da im ponekad treba pomoć oko djece.

Što se tiče čuvanja djece, meni to nije nikakav problem. Ako ne želim da mi djeca skaču po krevetu, to im kažem i smislim nam neku aktivnost. Male curice uvijek vole čajanke i barbike, a dječaci vole superjunake i lopte. Ako mi ih se stvarno neda čuvati, dadnem im bojice dok ja visim na internetu. Što se tiče malene djece, samo ih nosam uokolo i pjevam.
Slažem se.
+
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Djeca - Page 2 Empty Re: Djeca

Postaj by Little Monster^^ uto stu 22, 2011 1:50 pm

Obožav malu djecu! *_* htjela bi imat 2 blizanke :D
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.