Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chat :)

+18
Cinderella
.Prince
-Mitchie
Unique Yeah
SmileIt.
Amélie
.BarbieBitch.
Little Monster^^
Točkica
tinchica
*LadyBird*
Pahuljica
VanillaKismet
MirandaFan™
Classy
Phalange.
Psychadelia
Princess.
22 posters

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by teamo♥ sub ruj 01, 2012 9:36 pm

Ćaos ;)
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by Unique Yeah sub ruj 01, 2012 9:47 pm

Hej
E poslusajte mislim da bugarsku verziju zek zek.
Zeg zek. cvetina ako se ne varam. I spot obavezno e preeee je
I naravno mislim da se zove na kontakti
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by teamo♥ sub ruj 01, 2012 9:48 pm

Na čemu si ti bre? haha kakav zeg zek cvetina ?
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by Unique Yeah sub ruj 01, 2012 9:53 pm

Pjesma ima na youtubu zarazio sam se time, hehd napisi zeg zeg cvetina i naci ces. Ako znas nasu verziju zek zek pjesme e to je bugarska verzija hehe
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 6:32 am

Simline je napisao/la:2. znate kako u hunger games okrug 12 13 nestaju e tako bi ja da hrvatska. A ti si hrvoje obican rasisticko perverzni hrvatski klinac kojem je tata rekao da je peder biti glupo i to ne valja. Sad cu ti reci da te bar neki drme onako odpozada. Ili da te lezbijke povuku i zbare te ili recimo dode ti hrpa scenasa i prebije te. To bih volio.

Pricas kako si veliki novitet boy. E nisi bog laze vjera laze hrvati su budale. Svi su zaostali.
Nek svijetom zavladaju drugaciji iako tako ih ne zelim nazvati.

Odvratni ste ljudi odvratni a ti hrvoje si samo kopija jadnog prosjecnog odvratnog hrvata. Fuj, trbali su nas srbi pobit sve. Hehehe
Ja ne kužim kako ti možeš govoriti protiv svojega - protiv Hrvatske, a možeš veličati tamo neke Amerikance, Bugare... To meni nije normalno! Voli svoje, poštuj tuđe koje je normalno, a takva je većina. Takvi su najgori - recimo da ti je okay u Hrvatskoj, živiš tu, koristiš jezik ali bitno da pljuješ gdje god stigneš. Mrzim takve. Spuste se cijene goriva za 8 lp, svi još više pljuju da "zašto samo toliko". Pobijedimo Maribor 2-1, svi pljuju da smo mogli više. Nezahvalan smo narod, ali bar zato ne veličamo tuđe - tu se razlikujemo. Ti prije svojega stavljaš tuđe - prije hetera tebi će biti gay. Ja sam rasistički perverzni klinac...? To što neću imati posla s luđacima ne znači da sam rasist. Protiv gay ljudi u globalu nemam ništa, ali imam protiv tzv. "Parada ponosa" koja doslovno vrijeđa i zajebava obične ljude. Znaš li kako je to kad ne vidiš starog 3 dana zbog neke usrane gay parade? Eto, pitam općenito, recimo da nisi čuo taj dio. Pa onda zatvaraju pola Zagreba zbog tih usranih govana s obješenim sisama (daklem, 40+) i jebu i tebe. Mah, i ti onda veličaš takva sranja. U globalu, 'ajde, gay može proći, ali posvajanje djece, gay brakovi... To je isto tako ne! Ti si jedan napaćeni čovjek/dječak/štogod koji tu sjedi i provocira ljude - naravno, to se odnosi na mene. Ja ne znam što ti imaš protiv mene. Vjerojatno ništa, ali ti je užitak podgrijavati atmosferu. Zato si i tu. Ja sam tu zbog zezancije, ti si tu zbog dizanja tenzija! Ali, 'ajde, zaboravi ovaj dio i pročitaj ovaj dio prije! Ja nisam nimalo zaostao u svojim razmišljanjima - ja se želim družiti s normalnim ljudima - ne gay, ne luđaci s perikama i dugim kosama jer misle da su cure. Normalni ljudi su 99% ovog svijeta, a vi se nađete vlažiti na nekog krepila koji zarađuje i zajebava vas tu. Trebali su nas pobiti sve? Hajde, bježi, opet ne poštuješ svoje. Zašto poštuješ Srbe, a sebe ne. Ja nikad neću kužiti takve ljude! Ako si ogorčen, počni od sebe! Meni je sve više-manje okay!
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by Little Monster^^ ned ruj 02, 2012 8:04 am

U ovome se slažem s Hrvojem :)
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 8:33 am

I ja se slažem u ovim s Hrvoje( ne baš sa svime al ok)
Ne razumem zašto pljuješ toliko po Hrvatskoj a misliš da je Amerika san snova i da tamo svako se valja ko bubreg u loju? Realno u SVAKOJ ALI SVAKOJ državi postoje oni koji su na vlasti te kradu narod i lažu,postoje oni koji zarađuju na nepošten način i postoji normalan narod koji zarađuje za sebe i svoje i boli ga za ostalo te postoji sirotinja. Ali svi oni vole i poštuju svoje. Naprimer u Srbiji se mnogo teško živi, moja drugarica iz razreda je morala da se preseli u malenu garsonjeru jer su joj i ćale i keva dobili otkaz. Užas,ja zahvaljujem bogu što moj ćale ima unosan posao inaće bi i mi krpali kraj s krajem.Veruj da tamo gde si nije toliko loše kako je u nekim državama. Šta bi trebali da kažu crnci tek?
Biti drugačiji jeste lepo ali ne drugačiji i rigoroznim merama. Biti drugačiji toliko da pomogneš bedi,da ne odmičeš glavi kad neko pored tebe prosi. Šta ti znači da budeš peder i ideš go po ulici? Menjaš svet? Menjaš ti drek.
Ali eto ti si tinejđer. Možda te prođe takva misao a možda i ne,ja ne želim da ti promenim razmišljanja neka su takva kakva su ali samo kažem svoje :)
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 8:36 am

dalinda <3 je napisao/la:I ja se slažem u ovim s Hrvoje( ne baš sa svime al ok)
Ne razumem zašto pljuješ toliko po Hrvatskoj a misliš da je Amerika san snova i da tamo svako se valja ko bubreg u loju? Realno u SVAKOJ ALI SVAKOJ državi postoje oni koji su na vlasti te kradu narod i lažu,postoje oni koji zarađuju na nepošten način i postoji normalan narod koji zarađuje za sebe i svoje i boli ga za ostalo te postoji sirotinja. Ali svi oni vole i poštuju svoje. Naprimer u Srbiji se mnogo teško živi, moja drugarica iz razreda je morala da se preseli u malenu garsonjeru jer su joj i ćale i keva dobili otkaz. Užas,ja zahvaljujem bogu što moj ćale ima unosan posao inaće bi i mi krpali kraj s krajem.Veruj da tamo gde si nije toliko loše kako je u nekim državama. Šta bi trebali da kažu crnci tek?
Biti drugačiji jeste lepo ali ne drugačiji i rigoroznim merama. Biti drugačiji toliko da pomogneš bedi,da ne odmičeš glavi kad neko pored tebe prosi. Šta ti znači da budeš peder i ideš go po ulici? Menjaš svet? Menjaš ti drek.
Ali eto ti si tinejđer. Možda te prođe takva misao a možda i ne,ja ne želim da ti promenim razmišljanja neka su takva kakva su ali samo kažem svoje :)
Zato se ja potpuno slažem s tobom. :)
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 8:38 am

Lepo love you
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 8:43 am

dalinda <3 je napisao/la:Lepo love you
Čemu taj smiley, hahah. :)
Mah, čini se da si skroz ok - sorry kaj smo "loše počeli". :)
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 8:44 am

Isprika je uvažena ;)
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by Phalange. ned ruj 02, 2012 8:49 am

Ja se slažem s vama. Nigdje nije savršeno. A čak i da se živi dobro, uvijek su tu potresi, suše na koje ne možeš djelovati. I ovo s Amerikom. To se zove American dream koliko sam shvatila. Svi misle da je tamo lijepo, divno, krasno. Ali što je s getom? Što je sa sirotinjskim četvrtima? Za takav život moraš nać dobar posao i kuću u predgrađu, što je loše ako je to npr. predgrađe NY. Nigdje nije savršeno. I onda ako sve to nađeš, ako si npr. crnac, trpiš one šugave rasističke komentare, ako nedajBože radiš s bijelcima. I tako, eto...
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 8:51 am

Dobro ne verujem da još uvek postoji diskriminacija crnaca,tj postoji ali ne u tolikom broju haha...mislim čak i da je to zakonom zabranjeno haha
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 8:53 am

Phalange. je napisao/la:Ja se slažem s vama. Nigdje nije savršeno. A čak i da se živi dobro, uvijek su tu potresi, suše na koje ne možeš djelovati. I ovo s Amerikom. To se zove American dream koliko sam shvatila. Svi misle da je tamo lijepo, divno, krasno. Ali što je s getom? Što je sa sirotinjskim četvrtima? Za takav život moraš nać dobar posao i kuću u predgrađu, što je loše ako je to npr. predgrađe NY. Nigdje nije savršeno. I onda ako sve to nađeš, ako si npr. crnac, trpiš one šugave rasističke komentare, ako nedajBože radiš s bijelcima. I tako, eto...
Mah, opet se slažem. Ali, eto, bitno da svi blatimo svoje, a na svojemu imamo nekakav smještaj, teoretski nismo tako siromašni jer imamo internet/laptop/nešto, mobitel... Moramo biti zahvalni na onome što imamo, a ne stalno blatiti... Bar po meni. :)
---
dalinda, je, istina. To je "osobna psovka uvreda" ili nešto tako... To je tako kod njih, i think.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 9:01 am

Ok ja idem za po sata da se nađem s Nemanjom,ajooj ajooj mnogo mi je muka uhhhhhh. Kravica
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 9:08 am

Sretno! :P
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 9:10 am

Hvala trebaće mi :)
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. ned ruj 02, 2012 9:47 am

Ja sam došla u pola 6 doma i sad sam se ranije probudila da se otrijeznim do rođendana u 13 h. A morat ću tamo glumit tetu u vrtiću. Divota ono.
Ako ništa, barem će bit hrane i torte. >.<

Iii da se nadovežem. Ja stavrno ne razumijem zašto ti Donovane toliko ne voliš Hrvatsku? Misliš da u drugim zemljama nije tako? Jesi živio negdje drugdje? Predpostavljam da nisi, prema tome...
Ja sam živjela 5 godina u Londonu i koliko god se tamo ćinilo da je sve dreamy i šta sve ne- NIJE! Daleko od toga. Ima toliko bezobraznih i pokvarenih ljudi, da je to nevjerojatno. I bila sam u dosta zemalja još i nigdje nisam vidjela da su ljudi toliko ponosni na svoju nacionalnost.
Mislim, ok, ti imaš pravo na svoje mišljenje. Ali ja nigdje nisam upoznala bolje ljude nego što su Balkanci. Bar se znamo zabavit, napit i to... ;)
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 9:58 am

Princess. je napisao/la:Ja sam došla u pola 6 doma i sad sam se ranije probudila da se otrijeznim do rođendana u 13 h. A morat ću tamo glumit tetu u vrtiću. Divota ono.
Ako ništa, barem će bit hrane i torte. >.<

Iii da se nadovežem. Ja stavrno ne razumijem zašto ti Donovane toliko ne voliš Hrvatsku? Misliš da u drugim zemljama nije tako? Jesi živio negdje drugdje? Predpostavljam da nisi, prema tome...
Ja sam živjela 5 godina u Londonu i koliko god se tamo ćinilo da je sve dreamy i šta sve ne- NIJE! Daleko od toga. Ima toliko bezobraznih i pokvarenih ljudi, da je to nevjerojatno. I bila sam u dosta zemalja još i nigdje nisam vidjela da su ljudi toliko ponosni na svoju nacionalnost.
Mislim, ok, ti imaš pravo na svoje mišljenje. Ali ja nigdje nisam upoznala bolje ljude nego što su Balkanci. Bar se znamo zabavit, napit i to... ;)
Mah, mi bar nismo iskompleksirani kao neki - meni paše ovakvi kakvi smo. On je očito... i don't know. ><'
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 12:06 pm

Ja sam došla u pola 6 doma i sad sam se ranije probudila da se otrijeznim do rođendana u 13 h. A morat ću tamo glumit tetu u vrtiću. Divota ono.
Ako ništa, barem će bit hrane i torte. >.<
Ajuuuj >.<
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 12:11 pm

dalinda <3 je napisao/la:
Ja sam došla u pola 6 doma i sad sam se ranije probudila da se otrijeznim do rođendana u 13 h. A morat ću tamo glumit tetu u vrtiću. Divota ono.
Ako ništa, barem će bit hrane i torte. >.<
Ajuuuj >.<
Hahah. :D
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 12:15 pm

I tak,kak ste?
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 12:16 pm

dalinda <3 je napisao/la:I tak,kak ste?
Osrednje, hahah. Ma, dosada. Koliko jedva čekam da vidim što je novo u školi, toliko me živcira što ću opet viđati ove idiote koji su kao "školski kolege", a 99% njih su idioti. Onaj 1% su nekoliko frendova za koje mi ne treba škola da ih vidim. Sjebano je to, u PM. Zašto ne postoje razredi od 2-3 čovjeka, haha. :D
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 12:17 pm

Ja jedva čekam sutraa :D veselim se mnogo
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 12:19 pm

dalinda <3 je napisao/la:Ja jedva čekam sutraa :D veselim se mnogo
Ja ne, hah. Sve što trebam je voda, hrana, mobitel i obližnje klupice. :D
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 36 Empty Re: Chat :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.