Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Princezini Dnevnici :)

3 posters

Go down

Princezini Dnevnici :) Empty Princezini Dnevnici :)

Postaj by McLove's pon lis 29, 2012 9:14 pm

Princezin dnevnik♥
Meg Kebot :)

Princezin dnevnik je duhovita prica o devojcici iz Njujorka koja zivi sa mamom, hoda u patikama i martinkama i sanjari o najzgodnijem decku u skoli.
A onda, u grad stize njen tata i pravi pometnju u njenom zivotu - saopstava joj da je princ jedne male drzave, a ona njegova jedina naslednica!
I kao da to nije dovoljno neprijatno, Mija saznaje da se njena mama zabavlja sa profesorom matisa, paparaci je sacekuju pred skolom i, sto je najgore, posvadjala se sa svojom najboljom prijateljicom, Lili.
Ovo je opis prvog dela, sledeci su jos bolji :)



Knjiga ima 17 delova, od kojih je tek 7 prevedeno na nas jezik.
Snimljen je i film iz dva dela. Radnja je malo drugacija nego u knjigama, sto mi se ne dopada, ali i film je lep. Glavnu ulogu ima Ann Hathaway :)

Po meni najsavrsenija knjiga na svetu. Mozes lako da se uneses u lik i da razumes sve jer je knjiga pisana kao dnevnik. I usput, odlicno napisana.

Preporucujem knjigu svim tinejdzerkama! :)

Vredi procitati.


Ovako izgleda knjiga. 1. deo :)
Princezini Dnevnici :) Princezin-dnevnik1

evo i slike iz filma :)

- Grandmere uci Miju lepim manirima :D
Princezini Dnevnici :) The-princess-diaries-movie-still-photo-475x357-pr-01_476x357

- A ovo je iz drugog dela, kada Nikolas uci Miju da koristi luk i strelu. ♥ :D
Princezini Dnevnici :) Princess-diaries-2-8


Ups, ja sam se bas raspisala..

Zelela bih da cujem komentare na knjigu, ko je citao, film, ko je gledao. Ako neko zeli link na kom moze da pogleda film, nek mi se javi u inbox.
Ko nije citao, neka odmah pocne! ;)♥


*Bez offa i svađa-sve se briše!
McLove's
McLove's
Newbie

Broj postova : 23
Join date : 26.10.2012
Age : 25
Lokacija : Београд♥

[Vrh] Go down

Princezini Dnevnici :) Empty Re: Princezini Dnevnici :)

Postaj by Točkica sri lis 31, 2012 8:29 pm

Čula sam da su dobre knjige, pročitat ću ih jednom, trenutno sada mi nisu na vrhu popisa. :)
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Princezini Dnevnici :) Empty Re: Princezini Dnevnici :)

Postaj by Florence. sri srp 17, 2013 9:18 pm

Jednostavne su i dobre ako se zelis opustiti ili ubiti vrijeme. No nista vece od toga. Da sam ih procitala ranije, a ne sa 14, kada jos nisam toliko gledala na stil pisanja i bit radnje bile bi mi dobre. Ne odgovara mi njen djecji stil pisanja, podosta plitak i nekako mi sve njene knjige djeluju bajkovito. Od te iste autorice mi je bolja ona Prava americka cura i nastavak od toga. Stil pisanja je zreliji, ali i dalje je to na onoj jednostavnoj i plitkoj bazi.
Florence.
Florence.
Newbie

Broj postova : 10
Join date : 17.07.2013
Age : 27

[Vrh] Go down

Princezini Dnevnici :) Empty Re: Princezini Dnevnici :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.