Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charmed

+8
Daky
Hannek ♥
Animal.
Muffin.
[: M i C a :]
*Just Smile*
Princess.
Pupii ^^
12 posters

Go down

Charmed Empty Charmed

Postaj by Pupii ^^ sri kol 18, 2010 5:15 pm

Ste gledali ovu seriju?
Ja sam gledala prije na Novoj TV. Preesuper je. :D


Nakon smrti njihove bake, tri sestre, otkrivaju da potiču iz loze vještica i da su obdarene nadnaravnim moćima. I pojedinačno su veoma moćne vještice, a zajedno su The Charmed Ones- najmoćnije vještice svih vremena. Kada udruže svoje moći u Moć Trojstva (The Power Of Three) postaju nepobjedive. Njihova je sudbina da se bore protiv demona, vještaca i sila mraka, te da pomažu nedužnim.

Halliwell sestre su oduvijek bile "drugačije", ne samo od ostalih ljudi, nego i jedna od druge. Veoma su rano ostale bez majke, a otac ih je napustio još prije majčine smrti, pa ih je odgojila njihova baka Penelope "Penny" Halliwell u staroj viktorijanskoj kući, poznatoj kao Halliwell rezidencija. Prue je imala samo sedam godina kada im je majka umrla. Nakon majčine smrti naglo je odrasla i žrtvovala djetinjstvo da bi se brinula o svojim mlađim sestrama. Prue je razumna i ponosna mlada žena, ambiciozna i uspješna u svemu čega se prihvati. Pomalo je konzervativna, veoma zaštitnički nastrojena prema svojim sestrama i učinit će sve da ih zaštiti. Najmlađa sestra Phoebe je njena sušta suprotnost. Romantična, lakomislena, razigrana djevojka slobodnog duha, uvijek je dolazila u sukobe sa svojom najstarijom sestrom. Piper je, kao srednje dijete, redovno smirivala duhove između svojih sestara.

Nakon bakine smrti Phoebe je otišla u New York, ali se nakon nekog vremena vraća kući (u San Francisco). Prue baš nije oduševljena njenim povratkom jer se nisu rastale u prijateljskim odnosima. Roger, bivši Pruein zaručnik se potajno nabacivao Phoebe prije njenog odlaska, a kada ga je ona odbila, rekao je Prue da se Phoebe nabacivala njemu. Zato je Prue veoma sumnjičava i misli da se Phoebe vratila samo da bi prodala kuću. Piper naravno, oper smiruje "duhove" između sestara. Jedne olujne noći, Phoebe i Piper su se igrale sa starom pločom za prizivanje duhova i strelica je iznenada ispisala riječ tavan. Phoebe u avanturističkom raspoloženju odlazi na tavan i tamo pronalazi debelu, staru knjigu, sa neobičnim simbolom na koricama. Na prvoj stranici pročitala je čaroliju kojom je, ni ne znajući to, prizvala njihove moći. Čitajući dalje, saznala je da one zapravo potiču iz loze vještica. Njihova pra-baka Melinda Warren, započela je "Knjigu Sjena" (Book of Shadows) i imala je moći telekineze , smrzavanja vremena (i ljudi), i primanja vizija o budućim događajima. Prorekla da će za 300 godina njene pra-unuke biti tri najmoćnije vještice svih vremena The Charmed Ones. Najstarija sestra imat će moć telekineze, srednja moć smrzavanja vremena, a najmlađa će imati sposobnost da vidi budućnost.

Kada je Phoebe to rekla sestrama, obje su bile prilično skeptične- osobito Prue. Iako su Prue i Piper odbijale da povjeruju da su vještice i da imaju moći, razvoj događaja ih je naveo da prihvate i slijede svoju sudbinu. Piper je otkrila da je njen dečko Jeremy Burns ustvari vještac, i da želi da ih ubije da bi se domogao njihovih moći. Sestre su zajedno uspjele uništiti Jeremya i tu počinje priča o Halliwell vješticama/sestrama.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pupii ^^
Pupii ^^
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 844
Join date : 12.08.2010
Age : 27
Lokacija : Blagusa :]

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Princess. sri kol 18, 2010 6:26 pm

Nisam gledala...
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by *Just Smile* sri kol 18, 2010 8:57 pm

hmmm.čini mi se poznato, ali nisam gledala...
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by [: M i C a :] sri kol 18, 2010 9:11 pm

Aa..Obozavam ihh..:D
Omiljene su mi Piper & Phoebe :]
[: M i C a :]
[: M i C a :]
Newbie

Broj postova : 30
Join date : 18.08.2010
Age : 28

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Muffin. čet kol 19, 2010 7:02 am

Ja sam ih obožavala nekad..Al sam uvijek mrzila Phoebe jer mi je Piper bila naj a Fibi je bila glavna uvijek XDD
Muffin.
Muffin.
Dude
Dude

Broj postova : 1296
Join date : 05.07.2010
Age : 29
Lokacija : the hood

http://kangaroo-dz.blog.hr

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Pupii ^^ čet kol 19, 2010 10:51 am

Hahahah. Ja nemam nekog omiljenog u zoj seriji. xD
Pupii ^^
Pupii ^^
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 844
Join date : 12.08.2010
Age : 27
Lokacija : Blagusa :]

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by [: M i C a :] čet kol 19, 2010 12:13 pm

Muffin. je napisao/la:Ja sam ih obožavala nekad..Al sam uvijek mrzila Phoebe jer mi je Piper bila naj a Fibi je bila glavna uvijek XDD

Loool :D
[: M i C a :]
[: M i C a :]
Newbie

Broj postova : 30
Join date : 18.08.2010
Age : 28

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Gost uto kol 31, 2010 6:29 pm

Meni je uvijek Phoebe bila naj, al uvijek je imala najjadnije moći. Prue je imala telekinezu i mogla pomicat stvari, Piper zaustavit vrijeme, a Phoebe, šta je ona imala u usporedbi s njima, neke bijedne vizijice? Pih.
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Animal. uto kol 31, 2010 7:39 pm

Nisam to gledala, čini mi se ovak dobra.
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Hannek ♥ uto kol 31, 2010 7:41 pm

Meni je dosadna ta serija xD
Hannek ♥
Hannek ♥
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1539
Join date : 20.07.2010
Age : 27
Lokacija : Sarajevoo :D

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Muffin. sri ruj 01, 2010 4:57 pm

bonesy je napisao/la:Meni je uvijek Phoebe bila naj, al uvijek je imala najjadnije moći. Prue je imala telekinezu i mogla pomicat stvari, Piper zaustavit vrijeme, a Phoebe, šta je ona imala u usporedbi s njima, neke bijedne vizijice? Pih.
Phoebe je imala uvijek više moči od ostalih. Imala ih je bar 3.
Mogla je levitirat, predviđat budućnost i još nešto nesjećam se šta.
Muffin.
Muffin.
Dude
Dude

Broj postova : 1296
Join date : 05.07.2010
Age : 29
Lokacija : the hood

http://kangaroo-dz.blog.hr

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Daky čet ruj 09, 2010 7:45 am

Nije bitno što nije imala aktivne moći.Uvek je znala šta će se desiti i mogla je da pobegne,i da se skloni ;)
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Alex. :] ned ruj 12, 2010 12:49 pm

Ovo moja omiljena serija :D
Ali ne volim samo onu Pejdž xD
Alex. :]
Alex. :]
Nerd
Nerd

Broj postova : 117
Join date : 11.09.2010
Age : 27
Lokacija : In my world. :$

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Jovana sub lis 02, 2010 11:19 am

Naravno da sam gledala,odgledala svih 8 sezona,predobraaa serija ^.^
Piperrr ♥
Jovana
Jovana
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 266
Join date : 01.10.2010
Age : 26
Lokacija : On the end of the world^^

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by PaperღHearts pon pro 06, 2010 7:56 pm

Cool je serija.
PaperღHearts
PaperღHearts
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 272
Join date : 22.07.2010
Age : 28
Lokacija : In my happyland with Ian.

http://twitter.com/MayaError

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Wwinner ned pro 26, 2010 6:12 pm

volim <3
Wwinner
Wwinner
Nerd
Nerd

Broj postova : 179
Join date : 26.12.2010
Age : 29
Lokacija : dreams are only thing that we have.^^

[Vrh] Go down

Charmed Empty Re: Charmed

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.