Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjera

+44
teamo♥
.BarbieBitch.
MirandaFan™
Unique Yeah
Shinigami
VanillaKismet
Cinderella
|Yelena|
Daky
Phalange.
Pahuljica
Loud.
Amélie
Classy
Little Monster^^
Who's that?!
Shadow
Lisa
Lilli_D
*LadyBird*
Ančo:)
Lollipop
Nightmare
Snickers^^
SpeciaŁ One
Unicorn.
Kike♥
BrokenArrow
Amyicha
RedOne♥
BarbieGirl ♥
.Cherrie.
Jovana
.Kixy.
Muffin.
Phyre Q.
Doll.
Allegra
.ShiningStar.
*Just Smile*
Hannek ♥
Princess.
Cloud Razor
Animal.
48 posters

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Shadow pet srp 22, 2011 8:16 am

Krščanka sam. Vjerujem u sve to i idem redovito na misu. Vidim da svi pišu kako njih izbacuju iz društva jer ne vjeruju, kod mene je obrnuto. Mene nikako ne mogu shvatit jer idem u crkvu.
Shadow
Shadow
Nerd
Nerd

Broj postova : 220
Join date : 22.07.2011
Age : 28
Lokacija : New York

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Who's that?! pet srp 22, 2011 9:16 am

Nightmare je napisao/la:Meni je užasno kad mladi vjeruju u Boga. Pogotovo kad kažu da pripadaju nekoj religiji, a ponašanje im je neprihvatljivo. Ali ok, vaša vjera, vaša stvar, svatko ima pravo vjerovat u što hoće ili u ono u što su ga drugi uvjerili da hoće, svejedno.

Slažem se.Ja mislim da u našim godinama nemogu razviti taj stav i da neshvaćaju što je religija.
Religija nije vjerovati i ići u crkvu. Religija je način života. Piju,puše,a kao vjernici, Ja se ne mislim
izjašnjavat dok me život ne izlomi dovoljno. Iako danas ni ne postoje prave crkve, sve je to samo
forsanje. Ko što jehovi svjedoci zvone po kućama. Tak te ovdje teraju ići u crkvu. Koja korist od
toga ako me mama natjera da odem na misu na kojoj zujim? Nikakva.
Who's that?!
Who's that?!
Administrator
Administrator

Broj postova : 1352
Join date : 26.06.2011
Age : 28

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Princess. pet srp 22, 2011 11:08 am

Istina. Većina njih misli da su vjernici jer idu u crkvu pa zuje, ali kao: ''Ja idem na misu svake nedjelje''
Ovdje kod nas je meni užitak ić na misu, pogotovo navečer, pjeva zbor mladih, imamo super svečenika koji ima prezanimljive propovjedi, ne traju dugo, a kaže sve što treba. Meni je sad nezamislivo da neidem na misu nedjeljom. Privikla sam se i bez toga ne mogu. I ja nisam vjernik samo jer idem na misu, nego vjerujem i sve to ostalo. I navečer svi zajedno molimo. A griješim ko i svi, ne možeš bez toga. Griješiti je ljudski.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Little Monster^^ uto stu 22, 2011 2:07 pm

Kršćanka sam i vjerujem. Na misu idem možda jednom mjesečno jer mi se ne da dizat
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Classy uto stu 22, 2011 2:38 pm

Ja sam agnostik, rekla bih. Jer ima dana kad zaista mislim da nema Boga jer se toliko loših stvari dogodi (ne meni, već u svijetu ili nekome koga volim), a ima dana kada se pomolim i zahvalim Bogu na svemu što imam. Krštena nisam. Ali u Isusa vjerujem i nisam sumnjala da on nije postojao. Ne gledam ljude uopće po religiji, ja ću se družiti i s muslimanima i s pravoslavcima i židovima i svim ostalim pripadnicima religija jer to zaista nije bitno i ne čini osobu. Ne vjerujem u raj ni u pakao, ali mislim da postoji neki oblik života nakon smrti. Ne poštujem crkvu iz razloga što, barem kod mene, forsiraju sve to pa zato ni ne idem tamo. Idem na etiku jer u osnovnoj na vjeronauku su govorili kako je slušati rock i metal grijeh, seks prije braka grijeh... itd. Budalaštine. Moje mišljenje je da treba malo modernizirati sve to ako misle to mladima učiniti zanimljivim jer stvarno ne vjerujem da netko naših godina zaluđeno čita Bibliju.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by *LadyBird* uto stu 22, 2011 7:24 pm

Koliko su meni roditelji objasnili, agnostici su ljudi koji ne vjeruju u Boga, ali ne negiraju njegovo postojanje. Oni misle da je viša sila ili Bog nešto ne shvatljivo nama,običnim ljudima.

Ne znam. Ja sam kršćanka, ali ne shvaćam neka vaša mišljenja. Ja smatram da meni nitko ne može usaditi ljubav prema Bogu. Roditelji samo usmjere djecu religiji u koju oni vjeruju, a poslije toga dijete može samo odlučiti hoće li vjerovati u išta od toga. Također smatram da nije za sve što se loše dogodi kriv Bog. On je nama dao razum i slobodnu volju, ljudi čine loše stvari jer su oni tako odlučili. Bog sebe nikome ne želi nametati. To je bar prva stvar koju mi je mama rekla. Ja ne dijelim ljude prema religiji, moja škola je mješovita- u njoj ima i muslimana i kršćana i pravoslavaca i oni uopće nisu izopćeni iz društva. A što se tiče metala i rocka-koliko ja znam, to nije grijeh. Osim ako iz nekog razloga, ta grupa/bend predstavlja neku vrstu sotonizma, ili se izrugivaju bilo kakvoj religiji. A što se tiče seksa prije braka, to Crkva ne podržava i ja se u neku ruku slažem sa tim. Koliko je nama nastavnica objasnila, Crkva ne podržava niti jedan oblik zaštite, i želi da ''to'' rade ljudi koji se uistinu vole. Osobe koje ulaze u brak trebaju biti potpuno svjesne da je zaljubljenost prolazna, a da ljubav traje i da u toj čistoći mogu postati jedno. I ne znam kako vama, ali po meni je to dokaz prave ljubavi.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Amélie uto pro 20, 2011 10:33 pm

Kršćanka sam i idem često na misu, ali inače nisam neki veliki vjernik.
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Loud. sri pro 21, 2011 1:51 pm

Nightmare je napisao/la:Ja sam ateist i imam sve protiv vjernika, ali trudim se ne sasipat im to u lice pa neću ni vama.

Ne znam šta ti curo imaš sve protiv vjernika, tebi izgleda to dosta smjeta kad netko ide u crkvu.

Ja sam pravoslavac. Vjerujem dosta, ali ne idem toliko u crkvu, samo za veće praznike.
Loud.
Loud.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 688
Join date : 30.07.2010
Age : 27
Lokacija : inside my velvet rope

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Amélie čet pro 22, 2011 3:38 pm

Meni je stvarno glupo kad netko tako nešto napiše. Okej, imaš nešto protiv 'nas' ne znamo što ali ne moraš to i pisati. Onda to ispada da smo mi na forumu nešto tebi učinili i sad nama katolicima govoriš kako je to bezveze. Mogla si prešutjet tu stvar.
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Pahuljica čet pro 22, 2011 6:05 pm

Ja sam kršćanka i vjerujem u Boga.
Ne idem u crkvu svaki dan, oni koji "ližu" oltare pretjerano misle da su tako rješeni svih grijeha, aha, moš mislit..
Još kad dođu one babe pa gledaju u crkvi ko se kako obuka, ma daj...Da vjerujem u Boga ne trebam ići u crkvu non stop...s tim se ne dokazuje ljubav prema Bogu...

Nije uopće bitno tko je koje vjere...svi su ljudi jednaki...
Nego, zanima me, jel jučer bio neki pravoslavni blagdan Slava?
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Classy pet pro 23, 2011 1:01 pm

Meni su retardirani ljudi koji se prave vjernici pa psuju Boga, a također i ateisti koji prosipaju drugima u lice kako Bog ne postoji, ali i zatucani kršćani i pripadnici ostalih religija koji se nameću gdje ne treba i forsiraju odlazak u crkvu. Ja se molim Bogu kad hoću i gdje hoću.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Princess. pet pro 23, 2011 1:42 pm

Ja nikoga na ništa ne forsiram niti ikome prigovaram. Svi imaju svoje stavove o nečem. Ali isto tako mislim da ako si pripadnik neke vjere onda je red poštovat zakone i sve šta se treba. Ako ti ne paše - ima dosta vjera, sigurno je neka za tebe.
Ja sam katolik, idem u crkvu(ne zato da budem tamo jer je tako rekao svećenik, nego jer su me moji tako odgojili i odkad znam za sebe svake sam nedjelje u crkvi. To me ispunjava.), griješim ko i svi ljudi, molim se dosta često i da, vjerujem u Boga, nikad nisam posumnjala da Ga nema.
Možda će neki mislit da sam neki frik što se toga tiće, ali meni je dobro tako i ne mislim mijenjat mišljenje o tome zbog nikog i ničeg.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Princess. čet sij 05, 2012 9:09 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

SICK!
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Classy čet sij 05, 2012 9:15 pm

Hahahahahahahahahah.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by *LadyBird* čet sij 05, 2012 11:41 pm

Princess. je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

SICK!

Ne znam dal' da se smijem, il' da plačem.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Phalange. čet sij 12, 2012 6:21 pm

Pa, katolik samo.Ne idem na misu svake nedjelje al onak' svake druge ili treće idem.Kršćena sam i pričešćena, još čekam krizmu.Vjerujem da Bog postoji, kad mi je teško obratim mu se. Prekrstim se svake večeri i to je to. Ništa posebno, ni moji nisu jako pobožni. :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Classy pet sij 13, 2012 7:41 am

Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by *LadyBird* ned sij 15, 2012 9:21 pm

Čudno mi je ovdje pitat, ali ne znam gdje ću drugo, tako da...
Ide l' itko od vas na framu?
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Princess. ned sij 15, 2012 9:24 pm

Ja ne. :/
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Amélie ned sij 15, 2012 10:14 pm

Što je to? :S
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Princess. pon sij 16, 2012 1:58 pm

Franjevačka mladež, ako se ne varam. ><
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by *LadyBird* pon sij 16, 2012 2:47 pm

Princess. je napisao/la:Franjevačka mladež, ako se ne varam. ><

Ne varaš se. Ja idem na nju, i to je nešto savršeno.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Princess. pon sij 16, 2012 3:40 pm

Ja ću se na jesen uključit u zbor. :D
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Loud. uto sij 24, 2012 8:02 pm

Pretty Reckless je napisao/la:Meni su retardirani ljudi koji se prave vjernici pa psuju Boga, a također i ateisti koji prosipaju drugima u lice kako Bog ne postoji, ali i zatucani kršćani i pripadnici ostalih religija koji se nameću gdje ne treba i forsiraju odlazak u crkvu. Ja se molim Bogu kad hoću i gdje hoću.

to. I ja ne volim ljude koji kao se prave ono previše pobožni, kao i ateisti koji pričaju kako Bog ne postoji.
Loud.
Loud.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 688
Join date : 30.07.2010
Age : 27
Lokacija : inside my velvet rope

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Classy uto sij 24, 2012 8:06 pm

Loud. je napisao/la:
Pretty Reckless je napisao/la:Meni su retardirani ljudi koji se prave vjernici pa psuju Boga, a također i ateisti koji prosipaju drugima u lice kako Bog ne postoji, ali i zatucani kršćani i pripadnici ostalih religija koji se nameću gdje ne treba i forsiraju odlazak u crkvu. Ja se molim Bogu kad hoću i gdje hoću.

to. I ja ne volim ljude koji kao se prave ono previše pobožni, kao i ateisti koji pričaju kako Bog ne postoji.

Mogu se kladit da 70% ljudi koji idu svake nedjelje u crkvu svakodnevno psuju Boga.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Vjera - Page 3 Empty Re: Vjera

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.