Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iza tebe (tekst/sastavak)

3 posters

Go down

Iza tebe (tekst/sastavak) Empty Iza tebe (tekst/sastavak)

Postaj by .ShiningStar. sub ruj 18, 2010 6:06 pm

Neki moj tekst/sastavak.Nije istinito.Izvinite na greškama u pisanju.

Iza tebe...


Bila je pomrčina mjeseca.Jedino svijetlo koje je rasvjetljavalo stazu bilo je par svijetla na odlomku snage,koja su žmirkala žutim sjajem.Spotaknem se o nešto.No bio je to samo kamen.Pređem rukom preko čela i zakoračim dalje.I dok su svijetla sve jače i jače žmirkala, a njihova rasvjeta slabila ponovno se spotaknem o nešto.No to nije bio kamen.Pogledam malo bolje i izvadim mobitel iz džepa svojih sivih iznošenih traperica kako bi rasvjetlila ono što je bilo preda mnom.Bio je to čovjek.Ležao je na tvrdome tlu,blijeda lica oblivena znojem,očiju raširenih od straha ,a u zraku je držao ruku koja je drhtala kao i cijelo njegovo tijelo.Povremeno bi izustio riječi ..Ona je....ov-d-je-e...“Tko je ovdje?“ Upitala bih ja ,a on je i dalje držao ruku u zraku prstom pokazujući iza mene.Nakon što sam na mobitelu počela tipkat broj hitne pomoći među njegovim prstima zamjetim vrh bijelog,zgužvanog papirića.Mobitel spremim u džep i izvučem mu ga iz ruke.Otvorim papirić i pročitam.“Mary Saw?“ Zbunjeno ga upitam ,a on htjede nešto da progovoriše, ali umjesto toga njegove oči se sklope i ruka koju je držao u zraku padne mu uz tijelo, tijelo koje više nije pokazivalo nikakve znakove života, a onda okrenem papirić na drugu stranu na kojoj je pisalo. „Iza tebe.“ Na te riječi prođu me trnci, ali se ipak okrenem.Iza mene je stajala žena bosih nogu, u bijeloj lepršavoj haljini što joj je dosezala do koljena.A onda podignem glavu da vidim njezino lice.No zadnje čega se sjećam bio je bjesak svijetla njezinih očiju čiju boju nisam uspjela odgonetnuti nakon čega sam se mrtva,hladna srušila na tlo.I onda sam se probudila.Sjedila sam na krevetu oblivena znojem,vrišteći iz sveg glasa,u ruci držeći papirić na kojemu je crno na bijelo bilo otisnuto: „Iza tebe.“


Zadnja promjena: .ShiningStar.; sub ruj 18, 2010 7:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.
.ShiningStar.
.ShiningStar.
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 281
Join date : 29.06.2010

[Vrh] Go down

Iza tebe (tekst/sastavak) Empty Re: Iza tebe (tekst/sastavak)

Postaj by *Just Smile* sub ruj 18, 2010 6:13 pm

*___*
Aaa.Sviđa mi se priča.:)
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Iza tebe (tekst/sastavak) Empty Re: Iza tebe (tekst/sastavak)

Postaj by Princess. sub ruj 18, 2010 7:25 pm

OMG! Savršenoo. *_______*
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Iza tebe (tekst/sastavak) Empty Re: Iza tebe (tekst/sastavak)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.