Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi i rasprave

+80
.Prince
sexyxx
LostSoul
teamo♥
SteelSingle
Little Monster^^
.BarbieBitch.
-Mitchie
SmileIt.
MirandaFan™
Amélie
Phalange.
Lu.
tinchica
BadGirl_Lucy
Fun girl...♥
VanillaKismet
Primrose
Who's that?!
Snickers^^
Nightmare
Angie ^^
Destroying Angel
Angel From Hell
.Cherrie.
Katarina Cullen
Gazija
♥Maite♥Genesis♥
Unique Yeah
RedOne♥
SpeciaŁ One
trick-trick
Rinna ^^
EmiLy
Anamarija
.BoKa. ♥ ^^
Pupii ^^
Honest Smile (:
ninna
LilMan
-*0nA l00dacXa AleX*-
PaperღHearts
Sara
the runaways
Iva Tinkivinki
VolimOsmehTvoj{F}
Cloud Razor
`.:sweety:.`
Loud.
*Autumn Rain*
Gypsy
Muffin.
Princess.
Classy
Hannek ♥
Natsumi-chan
Daky
samy
Lady Cullen
Psychadelia
*|Pain of love|*
Lost_in_Stereo
llili
Alice Cullen
XxlolipopxX
Phyre Q.
Miaa15
Ivonnii
llauryca
Allegra
Animal.
CitizenQueen
Kaća
Electra.
Točkica
Nina ♥
*Just Smile*
P.De.Muerte
Pahuljica
Doll.
84 posters

Stranica 39 / 41. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next

Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Phalange. čet sij 17, 2013 6:15 pm

AHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAH KOJA CARICA :'DDD
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Točkica čet sij 17, 2013 6:40 pm

Napokon više.
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by .Prince čet sij 17, 2013 11:01 pm

Princess. je napisao/la:Ma u Wordu najbolje. -_- De evo ti ban.
*plačemodsmijeha*
:D hahha omg! bilo je vrijeme :D
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Classy sri sij 23, 2013 1:55 pm

Ošla nam je domena.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Princess. sri sij 23, 2013 2:08 pm

A samo Dora može to sredit.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by .Prince sri sij 23, 2013 2:43 pm

Ne može ni ona ja mislim. Meni je to isto pisalo i ništa moraš platiti >.<
Možda kasnije opet punde.
BTW forumu opada aktivnost. Trebaju neke nove teme :S
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by MirandaFan sri sij 23, 2013 3:23 pm

Ja sam mislio da si ti, Mirza, pametan, i da znaš na koji način funkcioniraju domene (i nameserveri, narafski) te njihovo kupovanje, produljivanje i općenito takve općenite stvari.

Hm, da, mislim da je obavezno znati nešto oko načina hostinga. Svakako da sad ne zaslužujete da vam se pomogne, i svakako zaslužujete da nitko ne skuži da uz glavnu domenu, dot com, postoji i ova domena koju odaberete na početku kreiranja foruma.

Moram reći da smatram da je uzimanje domene od forumotiona na način dobijanja, no bez ikakve mogućnosti prilagodbe, pa i čistog gledanja nameservera koji bi trebali biti transparentni i vidljivi kod svakog normalnog hostinga. Dolar na mjesec stvarno nije puno za domenu, a, ako ništa drugo, bar ćete imati normalnu domenu. Pod normalno mislim pravu, koja bi se dala složiti i bez panela.

Opet, nedostatak panela (korištenje forumotona umjesto nekog gotovog forum rješenja s velikom mogućnošću kustomizacije tipa SMF, phpBB...) je općenito ogromno sranje, i ne znam zašto se ovi teen forumi stvaraju na način next-next-install (forumotion) umjesto sjesti za knjigu, naučiti spojiti se na FTP server (hosting, jel', nema smisla spajati se na localhost), uploadati forumski paket i... I opet dođemo na klik-klik-klik, ali klik-klik-klik gdje si sam svoj gazda, gdje vidiš svoj panel, gdje upravljaš svojim domenama i subdomenama, gdje te nitko ne prati i ne hebe... Dakle, to je teoretski tvoje, dok ovo... Nije. Opet, može se i SMF urediti (ako ništa drugo, kreirati tema uz minimalno znanje HTMLa, CSSa, JSa, PHPa i sl.) na ovaj način... Još bolje, naravno, ne mislite da bih predlagao nešto što je sranje.

Da, smatram da je forumotion kretensko sranje za kretenčine (da budem prost, kaj i zaslužuju vlasnici forumotion foruma naspram tonu alternativa) koje nemaju pojma i koje nisu upućene. Da, smatram da je to mužnja mrtve krave, i, da, smatram da ste trebali odabrati pametnije. Nije sramota pitati i ne znati. Sramota je biti kreten, misliti da znaš, napraviti sranje i misliš da ćeš privući ljude. Hoćeš, da, kratkoročno, ali dugoročno...

Da, netko je spomenuo da je aktivnost nikakva. Bannate jedinog aktivnijeg člana koji nije iz administracije i koji ima suvisle postove, koji ima volje pisati ovdje izuzev puno boljih zajednica i koji ima volje opet se registrirati da napiše nešto suvislo. Nove teme ne budu pomogle (dugoročno!), jer imate trulu ekipu, izuzev admina i još nekih. Mislim da je zabrinjavajuće da 90% vremena imate 0 online članova... U moje vrijeme, imali ste bar 1 online član od 06 do 23... Al', dobro.

Isto tako, moram reći da, koliko god vas možda živcirao, mislim da je svima draže vidjeti "new post" ikonicu, pa makar post napisao i netko tko će ti reći "to nije tako!" nego gledati 2 dana u "no new post" ikonicu... Nije li tako? Da, izgleda da je, ali, da, fakat se vidi da je sad aktivnost nikakva. Eto, dokaz da je ekipa trula je i tema "Zdravstveni odgoj", u kojemu se treba napisati nešto suvislo, a ne sprdnje (i nedefiniranu glupost!) kako se dečki vole sprdati na temu zdravstvenog odgoja. Eto, podupirite kretene.

Da se vratim na temu... Tražite od forumotiona dva nameservera i dopuštenje za uzimanje domene negdje drugdje (vidite kakva glupost, kad niste svoj gazda?). Trebali bi dopustiti, makar ništa nije sigurno. U slučaju da vam dopuste, kaj je vjerojatno i njima u interesu (makar, boli ih tuki), fakat ni meni ne bil' problem platiti dolar na mjesec za poštenu domenu. Sranje je kaj sve radi forumotion jer vi nemate panel. Ne admin panel. Normalni panel. Ne ova sprdnja.

See ya nekom drugom zgodom, ako bez razloga ne popušim ban. :)
MirandaFan
MirandaFan
Newbie

Broj postova : 17
Join date : 23.01.2013

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Princess. sri sij 23, 2013 4:20 pm

Hrvoje, stfu. Ideš mi na živce da to nije normalno. Mrzim kad mi se netko tako pravi pametan.
Samo zato što netko ima drugačije mišljenje nego ti ne znači da je on glup, etc. Ti si ban dobio s razlogom. Nemoj sad srat da nisi, ovo ono jer SVIMA ideš na živce. Ne znam zašto je tebi zabavno svađat se sa drugima i izigravat nekog pametnjakovića. Daj se opusti malo. I šta ima veze ako nema stalno nekog online? Normalni ljudi za razliku od tebe ne vise na internetu 24/7, znaš, ima i onih koji uče, imaju nekakve aktivnosti i izlaze.
Daj se molim te makni već jednom odavde. Kad ćeš više shvatit da nisi dobrodošao ovdje?!
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by MirandaFan sri sij 23, 2013 4:32 pm

Započinjem s tim da ne znam što to znači da idem nekom na živce. Pravila kojih se ljudi moraju pridržavati su jedno, nepisana pravila (koja nemam namjeru poštovati) su drugo. Moje pravo jest da ja na svaki vaš post smijem lupiti "NE!" bez posljedica, dokle god ne kršim neka pravila. Tu staje priča o tome da ja nekome idem na živce. Ukoliko igrate na taj način da razmišljate da vam je "prije bilo bolje dok me nije bilo"... Morate znati da tako nema uspjeha.

Jedno je to da drugi ljudi ne vise 24/7 na internetu (iako ne znam što to znači, pa i ja idem u školu), a drugo je to što imate jedan post u Chatu na dan, što je opet poražavajuće znajući da, kad sam ja bio tamo, bilo je po 2 stranice konstruktivne rasprave koja je svakako dobrodošla. Itekako da možete biti žalosno što nemate više aktivnijih članova. Itekako biste se više proslavili s mojim konstruktivnim postovima, nego li sa šutnjom.

Dovoljno je reći, a to je toliko važno da otvaram novi paragraf, da je čovjek socijalno biće i da više voli i rasprave koje njemu ne idu na mlin (pogotovo one bez posljedica), nego li šutnju koja, kao takva, nije kreativna i neki je čak nazivaju i glupom, dokle god postoje barem dva čovjeka sposobna za razgovor. A, koliko nas ono ima?

Dobrodošao sam onoliko koliko imam računa. Jednostavno. Multi account pravilo ne uključuje isključene račune. To je vaš propust, ne moj.


Zadnja promjena: MirandaFan; sri sij 23, 2013 5:39 pm; ukupno mijenjano 1 put.
MirandaFan
MirandaFan
Newbie

Broj postova : 17
Join date : 23.01.2013

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by .Prince sri sij 23, 2013 5:02 pm

Princess. je napisao/la:Hrvoje, stfu. Ideš mi na živce da to nije normalno. Mrzim kad mi se netko tako pravi pametan.
Samo zato što netko ima drugačije mišljenje nego ti ne znači da je on glup, etc. Ti si ban dobio s razlogom. Nemoj sad srat da nisi, ovo ono jer SVIMA ideš na živce. Ne znam zašto je tebi zabavno svađat se sa drugima i izigravat nekog pametnjakovića. Daj se opusti malo. I šta ima veze ako nema stalno nekog online? Normalni ljudi za razliku od tebe ne vise na internetu 24/7, znaš, ima i onih koji uče, imaju nekakve aktivnosti i izlaze.
Daj se molim te makni već jednom odavde. Kad ćeš više shvatit da nisi dobrodošao ovdje?!

Sve si rekla :)
Molim te Hrvoje, idi ubij se ako ti je jedini izbor biti na forumi i svađati se. Pusa :*
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by MirandaFan sri sij 23, 2013 5:39 pm

Obožavam ovakve. Nemam se namjeru svađati, samo hoću ukazati na problem. Ja imam svoj način, ali fakat hoću samo najbolje.

Pusek. :*
MirandaFan
MirandaFan
Newbie

Broj postova : 17
Join date : 23.01.2013

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Princess. sri sij 23, 2013 5:40 pm

Hrvoje, za tebe imam samo jedan veeeeliki ignor. :*

Btw, zaboravih reći, Mirza, slažem se da trebaju nove teme. Tako da bih sve zamolila da ako im nešto padne na pamet neka otvore temu. :D
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by MirandaFan sri sij 23, 2013 6:18 pm

Nije fer da me dodaš na foes list... Mislim, fer je, ali nije fora.

Što će vam sad nove teme, kad su vam pola članova foruma informatičke budale (sorry na izrazu) i ne znaju dodati forumotion.com na kraju linka?
MirandaFan
MirandaFan
Newbie

Broj postova : 17
Join date : 23.01.2013

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Classy sri sij 23, 2013 6:44 pm

O KRUTE JEBO DOSADNI PA OĆEŠ SI NAĆI ŽIVOT?! Ispričavam se na izražavanju ali ovo dijete me frustira.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by MirandaFan sri sij 23, 2013 6:53 pm

Malibu Barbie je napisao/la:O KRUTE JEBO DOSADNI PA OĆEŠ SI NAĆI ŽIVOT?! Ispričavam se na izražavanju ali ovo dijete me frustira.
Grejt, grejt, izbaci to iz tebe. :)

Što je KRUT?
MirandaFan
MirandaFan
Newbie

Broj postova : 17
Join date : 23.01.2013

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Classy sri sij 23, 2013 6:59 pm

A što si se namjerio na ovaj forum?
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by MirandaFan sri sij 23, 2013 7:10 pm

Što bih se namjerio? Dosadno mi je pa sam tu. :)
MirandaFan
MirandaFan
Newbie

Broj postova : 17
Join date : 23.01.2013

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Classy sri sij 23, 2013 7:13 pm

Tebi je dosadan cijeli život, onak radiš malo malo nove račune i glumiš neke budaletina, a sam po sebi si dovoljna. Znaš, postoje aktivnosti poput sportova, učenja stranih jezika i sl., rekao si da živiš u Zagrebu znači imaš prebrutalan izbor za izlaske, od kafića do muzeja, šta god ti srce poželi. Iskoristi to doba dok još imaš vremena, i umjesto da gubiš vrijeme na internetu, radije ga iskoristi s društvom, upoznavaj nove ljude, zabavljaj se...
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by MirandaFan sri sij 23, 2013 7:21 pm

Kakve budaletine glumim? Ovo mi je prvi account od one Tine, gdje sam objašnjavao nekome pogrešku i pogrješku. A, što ću, nisam ja za neke ekstremne pothvate kao ti. Ja sam tip za kuću, igrice, zezanciju. Ja nisam zgubidan i tak' to.
MirandaFan
MirandaFan
Newbie

Broj postova : 17
Join date : 23.01.2013

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Amélie sri sij 23, 2013 9:24 pm

Malibu Barbie je napisao/la:O KRUTE JEBO DOSADNI PA OĆEŠ SI NAĆI ŽIVOT?! Ispričavam se na izražavanju ali ovo dijete me frustira.

Hrvoje, ubij se. Olakšat ćeš si dušu!
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Psychadelia sri sij 23, 2013 11:11 pm

Fala Bogu pa nam je forum propo jer tebe nema XD
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by VanillaKismet čet sij 24, 2013 1:32 pm

lol hrvoje pametnice jedna sjedni pet
Zasto si opet dosao?
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by MirandaFan čet sij 24, 2013 1:37 pm

Vidim, nema vas baš. :)
MirandaFan
MirandaFan
Newbie

Broj postova : 17
Join date : 23.01.2013

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Loud. čet sij 24, 2013 2:29 pm

Hrvoje, aj' ovako. Lepo je što se razumeš u računare i dosta oko web design-a/development-a(HTML, CSS, JS, PHP), što znaš dosta o serverima i domenima. Sve je to lepo. I ja to volim, pogotovo što ću uskoro krenuti da radim HTML templejte i WP teme. :) Mislim već ih radim i radio sam, ali sad ono malo više profesionalnije, ne znam kako da ti objasnim, lol. Ali...
Ti si mnogo nezgodna osoba za diskusiju. Uvek si nešto protiv, sve ti smeta, samo bi da se svađaš, daj malo smiri se. Ne znam da li imaš neku bolest(neću da sad svašta pričam, pupupu ne daj Bože nikome), ali ja bih se na tvom mestu zaista zabrinuo. Malo se opusti, spusti se na zemlju. :)
Loud.
Loud.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 688
Join date : 30.07.2010
Age : 27
Lokacija : inside my velvet rope

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by MirandaFan čet sij 24, 2013 3:09 pm

Naravno da je lijepo što nisam neuk i što sam u korak s vremenom. Izgleda da snobovi ne kuže da treba biti nadobudan, jer su... Takvi su.

To što znam nešto je sasvim neki prosjek koji može naučiti i ona najveća budala uz mnogo truda. Sam tvrdim da svi imamo fotografsko pamćenje, samo ga ne znamo koristiti. Bar većina nas. Tako da, budale ne postoje. Postoje samo nezainteresirani snobovi. To bi trebao biti kompliment, ne uvreda.

Super je što radiš HTML templateove... Ali, ne znam kako misliš to implementirati (a da ima nekakvu funkcionalnost osim HOME I EXIT buttona) samo s HTML-om... A, iskreno, nije me ni briga. Radi što te volja, ja radim ono što znam (trenutno u jednom timu s t1nom i P!xelom), to radim maksimalno profesionalno u mojim mogućnostima i s profesionalnim ambicijama. To je jedino što me zanima.

Nemam nikakvu bolest, i ne vidim razlog zašto bi imao psihičkih problema? Rasprava je korisna, a vi je hoćete učiniti manje vrijednom i sudionike rasprave potrpati u ludnicu. Što, više ne postoji debatni klub u školi?
MirandaFan
MirandaFan
Newbie

Broj postova : 17
Join date : 23.01.2013

[Vrh] Go down

Prijedlozi i rasprave - Page 39 Empty Re: Prijedlozi i rasprave

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 41. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.