Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameleoni

4 posters

Go down

Kameleoni Empty Kameleoni

Postaj by SpeciaŁ One sri sij 19, 2011 8:52 pm

Gledate li?
Evo nešto o njoj:
Ljubav mijenja sve. Ne propustite seriju koja će na male ekrane donijeti intrigu, akciju i snažne osjećaje. Pjevačica Belinda, nekadašnji član skupine Rebelde Alonso Herrera te veliko ime žanra Edith Gonzalez predstavljaju 'Kameleone' na Doma TV-u

Valentina Izaguirre i Sebastian Jaramillo su profesionalni kradljivci, prisiljeni na takav život od strane zagonetnog Gospodara. Ukoliko odbiju naloge svog opakog poslodavca ugrozit će život najmilijih. Valentina će dovesti u opasnost svog momka Pedra, a Sebastian svog voljenog oca Don Armanda. Prisiljeni živjeti životom provalnika, Valentina i Sebastian se zaposle u prestižnoj školi pretvarajući se da su brat i sestra. U kratkom razdoblju zadobiju veliko povjerenje i simpatije učenika. I kada se čini kako sve ide najbolje, problemi tek počnu. Valentina i Sebastian shvate kako je vlasnik škole korumpiran, a stvari postanu još kompliciranije kada se u školu kao profesor tjelesnog odgoja pojavi Valentinin dečko Pedro. Sada Valentina i Sebastian moraju priznati jedno drugome istinu koja je promijenila sve, a ta je da su se unatoč svemu zaljubili. Kada se stvari zakompliciraju, Valentina i Sebastian se nađu pred neizvješnoću što će se dogoditi kada se otkrije da su oni zapravo poznati lopovi.

Pronađite odgovor u 'Kamaleonima' gdje ljubav mijenja sve.

[You must be registered and logged in to see this image.]
SpeciaŁ One
SpeciaŁ One
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 735
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Lokacija : The world of happines :)

[Vrh] Go down

Kameleoni Empty Re: Kameleoni

Postaj by Hell Lightning sri sij 19, 2011 9:13 pm

jao ja sam baš danas htio otvoriti temu o Camaleonesima, ovu seriju naprosto OBOŽAVAM!!!!!!!!!!! <3

dobri likovi su mi Sebastian, Valentina, Sol, Ulises, El Amo, Augusto, Leonidas...

nervira me Francisca... jedini plus joj je što ju glumi Edith Gonzalez koju inače obožavaaaaaam <3 i nerviraju me gotovo svi roditelji tih učenika, posebno onaj Patricijev stari... jedini od roditelja tko mi nije odvratan je Lupita (Ulisesova mama).

sve u svemu, serija je predobra <3 kombinacija kriminala, romantike, humora i nadrealizma, savršeno!!
Hell Lightning
Hell Lightning
Newbie

Broj postova : 11
Join date : 19.01.2011

[Vrh] Go down

Kameleoni Empty Re: Kameleoni

Postaj by Amyicha pon kol 08, 2011 4:09 pm

znala sam pogledati neku epizodu. nisu mi se previše sivdjeli xD
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

Kameleoni Empty Re: Kameleoni

Postaj by tinchica pon kol 08, 2011 6:18 pm

jel to nešto španjolsko?
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

Kameleoni Empty Re: Kameleoni

Postaj by Amyicha pon kol 08, 2011 8:57 pm

da
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

Kameleoni Empty Re: Kameleoni

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.