Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

+6
Amyicha
Animal.
Hannek ♥
Princess.
*Just Smile*
Allegra
10 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Allegra sub vel 19, 2011 6:17 pm

Oke, pošto mami piljim več jedno duže vrijeme živce, dozvolila mi je da kad nabavim novce da ce me otpljat u neki studio na bušenje industriala. To je bušenje hrskavice odjednom dva puta, sad me zanima, dal je to bolno i dal mogu imat problema nekih gorih s tim?
I da, trebala sam si tetovirat leđa, al sam odustala od toga i na kraju si odlučila na srednjem prstu dati "Like a lady", i dal je to tolko rizično davat na prstu? I dal je to bolno? Za industrial znam da bum se vjerojatno nadrogirala aspirinom da me ne boli tak, a sad me ovo za prst **** malo?
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by *Just Smile* sub vel 19, 2011 6:23 pm

Stvarno nemam pojma.:/
znam samo da bušenje hrskavice boli, ali podnošljivo.xDD

a za ovo "Like a lady" niti ne znam šta je.O.o
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Princess. sub vel 19, 2011 6:32 pm

Valjda misli to napisat. XD Ne znam. haha
Na prstu mi je prefora imat tattoo.
I ja ti se u ništa ne kužim, haha. Al ja sam morala skidat pirs jer me počelo bolit. I radila sam ga kod profića, al opet to ništa ne znači.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Allegra sub vel 19, 2011 6:39 pm

Htjela sam da mi se napiše sa strane na prstu taj tekst, onak kak rihanna ima shh samo kaj bi meni to dolje niže bilo :D

Gabriela, moja si je mama bušila hrskavicu i imala je bolove 2 godine od toga, al je sada sve u redu :D
A znači nekog Boga, barem znam da nebudem nikakvu infekciju pokupila =D
I iskusniji su ljudi. xD
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by *Just Smile* sub vel 19, 2011 7:30 pm

Aaa.fora.napiši si to.:DD

sad me sram jer sam pitala uopče ono.-.-
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Princess. sub vel 19, 2011 7:34 pm

Allegra je napisao/la:Htjela sam da mi se napiše sa strane na prstu taj tekst, onak kak rihanna ima shh samo kaj bi meni to dolje niže bilo :D

Gabriela, moja si je mama bušila hrskavicu i imala je bolove 2 godine od toga, al je sada sve u redu :D
A znači nekog Boga, barem znam da nebudem nikakvu infekciju pokupila =D
I iskusniji su ljudi. xD
Pa da, znači. Al opet, ako je problem u tebi ne mogu ti oni pomoč.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Allegra sub vel 19, 2011 8:13 pm

Elena ne treba te bit :D

Gabrijela, istina, ne mogu, al ipak si hocu to kvalitetnije dati napraviti, jer kaj mi bu to bolje napravil, to bum ja bila bolja, itd. xD
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Hannek ♥ sub vel 19, 2011 9:38 pm

Ne vjerujem da ta tetovaza boli il da je rizicna .
Hannek ♥
Hannek ♥
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1539
Join date : 20.07.2010
Age : 27
Lokacija : Sarajevoo :D

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Princess. sub vel 19, 2011 9:50 pm

Allegra je napisao/la:Elena ne treba te bit :D

Gabrijela, istina, ne mogu, al ipak si hocu to kvalitetnije dati napraviti, jer kaj mi bu to bolje napravil, to bum ja bila bolja, itd. xD
Pa naravno, bolje kvalitetnije. :D
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Animal. ned vel 20, 2011 5:32 pm

Hrskavica boli, jer hrskavica ti je skoro kao kost, pa zamisli da bušiš kost. ^^ :D

I frend si je iglom i tintom tetovirao križ na nozi, tj. jedan mu je frend tetovirao i živ je - pa ne vidim zašto ti ne bi bila. (:
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Allegra pon vel 21, 2011 4:04 pm

Au fak, a dobro, krepala budem kad ce mi ovaj uho busit, al kaj sad =D
Za sad sam luda za tim, ak se ikad predomislim lako skinem i zaraste to =)

Za tetovažu sam si onda mislila taj tekst stavit. Imam još jednu želju za na leđima jednu, ali za nju bum još pričekala =D
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Princess. pon vel 21, 2011 4:20 pm

A preživjet ćeš ti to. :D Brzo je to gotovo. :D
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Allegra pon vel 21, 2011 4:32 pm

Je, gledala sam sad prek youtubea, prvi komentar je bil "JE*OTE"
Igla je strašna, al je lijepo =D
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Hannek ♥ pon vel 21, 2011 5:10 pm

Ma to prodje za par sekundi,stisni zube i gotovo :D
Hannek ♥
Hannek ♥
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1539
Join date : 20.07.2010
Age : 27
Lokacija : Sarajevoo :D

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Amyicha pon vel 21, 2011 6:37 pm

Hannek ♥ je napisao/la:Ne vjerujem da ta tetovaza boli il da je rizicna .

rizična nije, ali boli. moj prijatelj se tetoviro, sam ne na leđa, on je na nogu, ali kako god okreneš svuda di se tetoviraš igla ti se praktički zabija u kožu kad crta tako nešto mi je on objašnjavo. njemu je nakon tetoviranje tjedan i pol bilo crveno di se tetoviro i non stop se žalio kako ga boli. a šta se tiče tog pirsa na hrsvkavici ili kako već. to ne znam jer nitko od mojih prijatelja nije imao takvo iskustvo, a ni ja xD
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Allegra pon vel 21, 2011 7:13 pm

tetovaža je kao navodno neugodno peckanje, neznam, išla bi kod nekog tko to provjereno radi, nis neke neprovjereno ili tak nekaj x)
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Phalange. pet sij 13, 2012 6:35 pm

Eh, ovako, možda ovo ne pripada tu al ok. Ja razmisljam da si busim usi xd Vjerovatno vecina vas vec je pa da vas pitam. Jeste li busili kod zlatara ili kod doktorice i jeli jako boli :S ?
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Princess. pet sij 13, 2012 6:38 pm

Ja mislim da sam kod zlatara. Bila sam mala, više ne se sječam. Ali znam da nije bilo ništa strašno.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Phalange. pet sij 13, 2012 7:04 pm

Da moja mama oče kod zlatara ja bi vec odavno imala probušene uši, al ona hoce sve medicinski, sterilizirano i higijenski smart
Eh tako da [You must be registered and logged in to see this link.] jedva cekam :33

ps. koliko se dugo moraju nositi medicinske naušnice?
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by VanillaKismet pet sij 13, 2012 7:13 pm

Princess. je napisao/la:Ja mislim da sam kod zlatara. Bila sam mala, više ne se sječam. Ali znam da nije bilo ništa strašno.

Je odeš u zlataru i on će ti sve objasniti.Ja se ne sjećam toga.


edit:bimpy,u svakoj zlatari se ja mislim dezinficira ;)
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Phalange. pet sij 13, 2012 7:15 pm

BAH! ako je ova neka doktorica onda ima da mi i ona objasni :P
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Princess. pet sij 13, 2012 7:22 pm

Ma mora bit dezinficirano. Nebi inaće mogli to radit.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by VanillaKismet pet sij 13, 2012 7:24 pm

Zapravo samo naušnica medicinka koju nosiš 3-4 tjedna,mora biti sterilna.Pištolj za bušenje ušiju ne mora,jer on ne probija kožu,već naušnica. :)
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Classy pet sij 13, 2012 10:54 pm

Ja to ni ne osjetim lol, bušila sam 2 rupe na jednom uhu, ništa to meni nije problem istrpit. To je trenutna bol. Sekunda, dvije zapeče i to ti je to.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by VanillaKismet pet sij 13, 2012 11:08 pm

ahah dobro da se ne sjećam :P
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja Empty Re: Iskustvo kod bušenja hrskavice i tetoviranja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.