Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Volim te

+11
tinchica
Classy
Dia♥
Amyicha
Cinderella
Točkica
Nightmare
Psychadelia
*LadyBird*
Princess.
*Just Smile*
15 posters

Go down

Volim te Empty Volim te

Postaj by *Just Smile* uto svi 10, 2011 4:32 pm

Nakon koliko vremena ste dečku/curi rekli "Volim te"? Kad je pravo vrijeme za to?
moja frendica i dečko su si nakon 4 dana veze pisali po zidovima volim te i hrpu srca.meni je to malo prerano bilo.xD
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Princess. uto svi 10, 2011 4:45 pm

Drugo je ako se i prije veze vole i ako se ne vole prije veze. Ja se ne siječam iskreno kak je to kod mene funkcioniralo. Obično su veze završile prije toga. xD Ali u onim dužima valjda nakon dva tjedna ili tak nešto.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by *LadyBird* uto svi 10, 2011 8:13 pm

Meni je ta riječ prejaka, i ne mogu je reći svakome. Prođe puno vremena prije nego što to kažem.

A ti fejs-parovi koji si stalno neka srce pišu i poruke po zidu me živciraju. Ako se oni ''vole'' ne mora to svatko znat, neka se vole međusobno (xD), a ne za javnost.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Psychadelia uto svi 10, 2011 8:14 pm

Kad smo kod fejs veza, moja jedna frendica iz razreda je u prošla 2 mjeseca promijenila negdje 6-7 dečkiju. I sve je 'voljela' puno no comment

Inače, treba reći kad osjećaš da je pravo vrijeme.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Nightmare uto svi 10, 2011 8:39 pm

Neznam nakon koliko inače kažem. Ovom trenutnom dečku sam rekla valjda nakon tjedan dana, ne sjećam se baš. Prije toga mi se sviđao valjda nekih 9 mjeseci, ja njemu isto tako da mislim da nije bilo prerano.
Nightmare
Nightmare
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 424
Join date : 05.12.2010
Age : 30
Lokacija : The ditch

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Točkica uto svi 10, 2011 8:57 pm

Živcira me kad neki pišu po fejsu statuse tipa "Dada, u vezi ste tjedan dana, a već se volite."
-> Kako oni mogu znati da taj dečko i ta cura nisu još i puno prije nego su prohodali bili zaljubljeni i slično?! Jaoo, to me stvarno živcira.
Iako da, ima glupih ljudi koji se tek upoznaju, a već se jakoo vole. O.o
Ahh...
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Cinderella čet svi 12, 2011 8:26 am

Prije nego kaj smo prohodali smo bili najbolji prijatelji i bili smo zaljubljeni jedan u drugog. Tak da smo od početka na volim te. :)
Cinderella
Cinderella
Dude
Dude

Broj postova : 864
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Lokacija : In your dreams.

http://fallingapartforyou.tumblr.com

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by *Just Smile* čet svi 12, 2011 1:55 pm

Cinderella je napisao/la:Prije nego kaj smo prohodali smo bili najbolji prijatelji i bili smo zaljubljeni jedan u drugog. Tak da smo od početka na volim te. :)

Tako smo slično i mi.:)
al ne znam kako da mu kažem da ga volim.nikako ne mogu nać savršen trenutak.O.o
možda previše kompliciram oko toga.XD
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Princess. čet svi 12, 2011 3:18 pm

To je i meni problem. haha
Ali ne znam, jednostavno ti dođe to i kažeš.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Amyicha pet svi 27, 2011 2:51 pm

stvarno da nekog zavoliš za četiri dana svaka čast. pa po meni je pravo vrijeme onda kada to osjetiš. jer moraš prvo upoznati osobu da bi joj rekao/la volim te. prema tome kod mene nema to vremenski, već onda kada to doista osjetiš
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Dia♥ ned ruj 11, 2011 8:50 pm

*Just Smile* je napisao/la:
Nakon koliko vremena ste dečku/curi rekli "Volim te"? Kad je pravo vrijeme za to?
moja frendica i dečko su si nakon 4 dana veze pisali po zidovima volim te i hrpu srca.meni je to malo prerano bilo.xD
Zašto ti je prerano? O.o Možda su po ceo dan bili zajedno i stvarno se zavoleli :P Nisi u njihovoj koži,ne sudi :P

Denis i ja smo posle...4 dana prvi put rekli volim te,pa vidi gde smo sada :D Ne možemo jedno bez drugog :D Volim ga čak i više nego što sam ga volela pre godinu dana :D
Dia♥
Dia♥
Newbie

Broj postova : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 27

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Classy ned ruj 11, 2011 8:53 pm

Pravo vrijeme reći tu rečenicu je kad to zaista osjetiš. Bilo to nakon 2 dana ili 2 mjeseca veze. I to se govori u intimi. Kad ste sami. A ne preko fejsa. To je jednostavno jadno.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Dia♥ ned ruj 11, 2011 9:13 pm

Pretty Reckless je napisao/la:Pravo vrijeme reći tu rečenicu je kad to zaista osjetiš. Bilo to nakon 2 dana ili 2 mjeseca veze. I to se govori u intimi. Kad ste sami. A ne preko fejsa. To je jednostavno jadno.
Slažem se sa tobom :P Glupo mi je sve to da vašu vezu stavljate na fb i da mu tamo stavljate srcad na zid,i volim te maleeniii ili šta već. Te veze su mi STVARNO GLUPE! :D
Dia♥
Dia♥
Newbie

Broj postova : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 27

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by tinchica sub stu 12, 2011 8:48 pm

Pretty Reckless je napisao/la:Pravo vrijeme reći tu rečenicu je kad to zaista osjetiš. Bilo to nakon 2 dana ili 2 mjeseca veze. I to se govori u intimi. Kad ste sami. A ne preko fejsa. To je jednostavno jadno.
točno to, postoji onaj trenutak kada te jednostavno pogodi "pa ja njega volim", ali mislim da neki ljudi jednostavno ne razlikuju što znači sviđanje, zaljubljenost, ljubav - za njih ne postoji ta gradacija i sve im je ljubav. zato im i veze traju tjedan dana i svi se "jako vole mwaaah" na fejsu.

on je meni to dosta rano rekao, ali ja jednostavno nisam bila spremna. na početku sam stvarno mislila da se to neće dogoditi još dugo dugo, a onda sam u jednom trenutku shvatila da buljim u prazno mjesto gdje bi trebala napisati poruku i jedino o čemu razmišljam je "volim te. volim te. volim te." ali nisam to napravila. pričekala sam još tjedan dana i svaki put bi mi se to dogodilo i kada bi se dopisivali i kada bi bili zajedno. i onda me jedan dan pratio na bus, sjedili smo zagrljeni na klupici i taman sam počela razmišljati o tome kad me pitao "O čemu razmišljaš sad?" rekla sam mu da ću mu reć jednom a on je rekao "Reci mi sad" i shvatila sam da nema smisla držati to u sebi više. bio je najsretniji na svijetu, zagrlio me čvršće i rekao "Volim i ja tebe".
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Primrose sub stu 12, 2011 9:47 pm

Prvo, facebook pokvari vezu. Ja nikad nisam pisala svom dečku srca na zid i "volim te" niti je on meni, smatram da to kvari vezu, to je tvoj privatni život ne trebaju i drugi znat za njega. Sa njime "preko zida" komuniciram kao i sa ostalima, npr. kad mu stavim neku poveznicu ili nešto slicno. Isto tako za to objavljivanje veze na fejsu. To sam napravila jednom, ali sam kasnije maknula, jel sam shvatila da ne trebaju svi znati.

A ovo za volim te, to sam rekla 3 puta u životu, jednom dečku jednom, a drugom dvaput, s time da sam sa prvim tada bila 5 mjeseci u vezi a sa drugim 9. Naravno, mislila sam to 100 tisuća puta ali nisam rekla zato jel nisam imala osjećaj da je to ono pravo. Jednostavno, shvatit ces kada to želiš reći, nema baš nekog pravila.
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Lu. ned stu 13, 2011 8:35 pm

Netko moze bit u vezi mjesec i vise, a da stave na fb tek poslje. Tak da, nista ne znate dok ne pitate osobu. Ljudi su previse povrsi.
Sto se tice volim te. Rekla sam to samo jednom onako iskreno. Nakon dva mjeseca veze. Ostalima nisam, tj rekla sam dvojci ali to nije bilo toliko iskreno. Tako da, Volim te treba osjecati i znati sto je to zaista :$
Lu.
Lu.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 649
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Lokacija : Sisak

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001070070787

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Shinigami čet oľu 22, 2012 11:05 pm

Ja se vodim onime da ne možeš voljeti nekoga ako ga ne upoznaš, možeš biti zaljubljen, ali ne i voljeti.

Kažem "volim te" onda kada to stvarno mislim, ne onako olako tek toliko jer nemam što drugo za reći.
Kada ti netko prvi put kaže da te voli to je najljepši osjećaj na svijetu, zato mislim da bi s tim trebalo čekati do onda kada si stvarno potpuno siguran.

Ja sam to sadašnjem dečku rekla, hmm... mislim nakon mjesec i pol veze...
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by .BarbieBitch. pet oľu 23, 2012 5:56 pm

Ja nisam jos nikad imala decka pa jos nikad ni nisam rekla ''volim te'' ali pa sta tek imam 12 rano je jos ^^
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

Volim te Empty Re: Volim te

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.