Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

+4
Točkica
tinchica
Muffin.
Who's that?!
8 posters

Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by Who's that?! uto srp 26, 2011 11:51 pm

Prvo bi to bio Harry Potter,moje djetinjstvo.<3

A inače, Mi djeca s kolodvora Zoo, zbog te knjige sam se stvarno zamislila,po prvi put nad nekom knjigom.
Who's that?!
Who's that?!
Administrator
Administrator

Broj postova : 1352
Join date : 26.06.2011
Age : 28

[Vrh] Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Re: Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by Muffin. sri srp 27, 2011 8:46 am

Znači, obožavam knjige i svaka dobra knjiga nekako utječe na mene, npr kad pročitam zadnju stranicu uvijek mi bude žao što je kraj, i uvjek budem pod nekim dojmom. Ipak je definitivno najviše na mene djelovala Mi djeca s kolodvora Zoo jer pokazuje pravi život. I kad sam pročitala Darove smrti i Praskozorje, toliko mi je bilo žao što je bio kraj knjige da sam plakala xD
Muffin.
Muffin.
Dude
Dude

Broj postova : 1296
Join date : 05.07.2010
Age : 29
Lokacija : the hood

http://kangaroo-dz.blog.hr

[Vrh] Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Re: Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by Who's that?! sri srp 27, 2011 10:08 am

I ja sam plakala na kraj Darova smrti hahaha.:D
Who's that?!
Who's that?!
Administrator
Administrator

Broj postova : 1352
Join date : 26.06.2011
Age : 28

[Vrh] Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Re: Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by tinchica sri srp 27, 2011 10:21 am

Ja plačem na svaki Harry Potter. Kad sam ih prvi put čitala počela sam plakati na trećem dijelu zbog Siriusa. Njega naprosto obožavam, a kad su on, Dumbly i Hedwig umrli ridala sam nad knjigom satima i nisam mogla ponovo počet čitat.

Od knjiga koje su baš utjecale na mene, moju percepciju života, svega živog, mogla bih reći Alkemičar koji me naučio da mogu postići sve što želim i da se "Tajna sreće sastoji u tome da gledaš sva čuda svijeta, a da pritom ne zaboraviš na dvije kapi ulja u žličici."; PS. I love you, The Notebook i Orkanski visovi zbog kojih još uvijek vjerujem da se prava ljubav može dogoditi If all else perished, and he remained, I should still countinue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.; 13 malih plavih omotnica zbog koje sam odličila da ću, čim mi se pruži prilila, proputovati europom sa što manje stvari..
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Re: Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by Točkica sri srp 27, 2011 1:00 pm

Definitivno Kradljivica knjiga. Plakala sam zbog te knjige i odlučila da ću ju pročitati još barem 10 puta. Neponovljiva je!
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Re: Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by tinchica sri srp 27, 2011 1:10 pm

meni to stoji već godinu i pol na polici i nikako da pročitam.
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Re: Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by Princess. sri kol 31, 2011 7:42 am

Rhonda Byrne: The Secret

Knjiga je wow. Totalno te ohrabri, daje ti neko pozitivno mišljenje, naučiš uspješno živjet, ma savršena je. Definitivno pročitajte ako niste.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Re: Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by Who's that?! sri kol 31, 2011 8:04 am

Princess. je napisao/la:Rhonda Byrne: The Secret

Knjiga je wow. Totalno te ohrabri, daje ti neko pozitivno mišljenje, naučiš uspješno živjet, ma savršena je. Definitivno pročitajte ako niste.

Vidiš,vidiš.Mogla bi.:)
Who's that?!
Who's that?!
Administrator
Administrator

Broj postova : 1352
Join date : 26.06.2011
Age : 28

[Vrh] Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Re: Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by *LadyBird* sri kol 31, 2011 8:19 am

Knjiga koja je definitivno na mene najviše utjecala je Mi djeca s kolodvora Zoo. Knjiga je... uh. Knjiga me je toliko navela na razmišljanje, na preispitivanje sebe i svih ostalih da sam ostala paf.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Re: Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by Ivy sri kol 31, 2011 10:55 am

Harry Potter, definitivno. S njim sam odrasla i nikad ga neću zaboraviti!
Ivy
Ivy
Nerd
Nerd

Broj postova : 119
Join date : 26.08.2011

[Vrh] Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Re: Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by Petra sri kol 31, 2011 11:59 am

Niti jedna posebno, no ako moram, isto bi to bio Harry Potter.
Petra
Petra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 564
Join date : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Knjiga koja je na vas najviše utjecala? Empty Re: Knjiga koja je na vas najviše utjecala?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.