Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lush

+5
Doll.
*LadyBird*
Princess.
Classy
Primrose
9 posters

Go down

Lush Empty Lush

Postaj by Primrose pet kol 12, 2011 10:26 pm

Jeste ipak kupovali kod njih? Koje proizvode?

Ja sam za njih otkrila prije godinu dana i jednostavno su SAVRŠENI!
Nema proizvoda koji nevolim. Najdraži su mi kruti parfem i sapun Honey I Washed The Kids, Imogen Rose kruti parfem, Tuca Tuca kruti parfem, Vanillary kruti parfem i King of Skin. Za usta Chocolate Whipstick i Bubblegum lip scrub. Maske za lice još nisam probala, osim Cupcake, koja mi je odlična, ali meni je koža super tako da mi netreba sada trenutno, kupit cu kad budem imala para hahah, necu trošit bezveze.

Danas sam bila u njihovoj trgovini u Ilici. Kupila sam još jedan Tuca Tuca kruti parfem zato jel sam potrošila ovaj koji sam imala, uzela sam si i Ocean Salt piling zato jel sam čula da je super, i još jedan Bubblegum lip scrub.

Inaće su im stvari malo skuplje od ovih običnih proizvoda sa kemikalijama, ali isplati se, zato jel se mogu koristiti u više navrata, i sve su prirodni sastojci, i prefino mirišu i božanstveni su. Jedino što je jeftinije od proizvoda sa kemikalijama su parfemi, koje se DEFINITIVNO isplati kupiti, pogotovo ove krute parfeme koji koštaju od 50 do 120 kuna, ovisi koji. Nigdje nežete naći parfeme koji tako dugo traju, tako dobro mirišu, i toliko su kvalitetni za tu cijenu.
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Classy pet kol 12, 2011 10:45 pm

Nikada nisam probala, ali probat ću definitvno nakon što sam pročitala ovo. Lip Scrubs su im skupiiii. >_<
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Primrose pet kol 12, 2011 10:55 pm

Da sve je dosta skupo. Ali ja si kupim 2 stvari u možda mjesec dva, tako da to i nije puno. Stalno koristim njihove parfeme, svi me stalno šnjofkaju ^^
Definitivno probaj, imaš njihovu trgovinu i u West Gateu, prefino miriše. Imaju svašta stvarno :)
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Classy pet kol 12, 2011 10:59 pm

Za kozmetiku mi nikada nije bio problem izdvojiti novaca. U svakom slučaju, bolje da potrošim na nešto što ću koristiti nego na alkohol i cigarete kao većina ljudi mojih godina troši džeparac.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Primrose pet kol 12, 2011 11:08 pm

Pretty Reckless je napisao/la:Za kozmetiku mi nikada nije bio problem izdvojiti novaca. U svakom slučaju, bolje da potrošim na nešto što ću koristiti nego na alkohol i cigarete kao većina ljudi mojih godina troši džeparac.

Slažem se ;)
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Princess. sub kol 13, 2011 7:27 am

Imam par njihovih stvarčica i sve je prepredobro. <3 Morat ću opet nešto kupit njihovo.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by *LadyBird* sub kol 13, 2011 10:00 am

Nemam ništa njihovo, ali ću si definitivno nešto kupiti.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Doll. sub kol 13, 2011 10:47 am

Nemam ni ja ništa njihovo, ali već dugo me privlače njihove stvari. Definitivno razmišljam o parfemu i pilingu sad :)
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by SpeciaŁ One sub kol 13, 2011 4:37 pm

Nikad nisam čula. Šta se to može kupit samo u njihovim trgovinama ili može i u drugim drogerijama?
SpeciaŁ One
SpeciaŁ One
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 735
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Lokacija : The world of happines :)

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Pahuljica sub kol 13, 2011 6:31 pm

Bila je kod nas ta trgovina, al nikad nisan nista kupovala jer su uzasno smrdili neki sapuni, cila ulica je od toga smrdila...al vise nema te trgovine...mozda je stvarno dobra..
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Primrose sub kol 13, 2011 7:51 pm

-Crazy Girl- je napisao/la:Nikad nisam čula. Šta se to može kupit samo u njihovim trgovinama ili može i u drugim drogerijama?

Samo u njihovim. Imaš jednu u Ilici, jednu u West Gateu, neznam gdje još. Nema to u pakiranjima kao od Nivee i ostalih. Nego sapune i to prodaju na grame i zamotaju u foliju, a kreme, parfemi i ostalo, imaju svoje crno pakiranje.

Pahuljica je napisao/la:Bila je kod nas ta trgovina, al nikad nisan nista kupovala jer su uzasno smrdili neki sapuni, cila ulica je od toga smrdila...al vise nema te trgovine...mozda je stvarno dobra..

Presavršeno miriši. :D
Jako jakooooo su poznati u svijetu, Americi, Europi, Australiji. Youtube-rice iz Amerike stalno govore o njima! Prefino mirišu, jakoooo su kvalitetni, jakoooo zdravi za kožu zato jel koriste samo prirodne sastojke, i proizvodi su im užasnoooo djelotvorni!
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Pahuljica sub kol 13, 2011 8:04 pm

MissDora je napisao/la:
Pahuljica je napisao/la:Bila je kod nas ta trgovina, al nikad nisan nista kupovala jer su uzasno smrdili neki sapuni, cila ulica je od toga smrdila...al vise nema te trgovine...mozda je stvarno dobra..

Presavršeno miriši. :D
Jako jakooooo su poznati u svijetu, Americi, Europi, Australiji. Youtube-rice iz Amerike stalno govore o njima! Prefino mirišu, jakoooo su kvalitetni, jakoooo zdravi za kožu zato jel koriste samo prirodne sastojke, i proizvodi su im užasnoooo djelotvorni!

Nisan znala da su tako poznati...Godinama je bila ta trgovina i nikad mi nije palo napamet uć hahah :D Baš mi je ža sad..
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Psychadelia sub kol 13, 2011 10:42 pm

Čula sam za njih i bila sam u WG u njihovoj trgovini čini mi se, ali nisam bila nešto zainterisirana. No nakon ovih posteva pogledat ću proizvode malo.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by SpeciaŁ One ned kol 14, 2011 9:32 am

MissDora je napisao/la:
-Crazy Girl- je napisao/la:Nikad nisam čula. Šta se to može kupit samo u njihovim trgovinama ili može i u drugim drogerijama?

Samo u njihovim. Imaš jednu u Ilici, jednu u West Gateu, neznam gdje još. Nema to u pakiranjima kao od Nivee i ostalih. Nego sapune i to prodaju na grame i zamotaju u foliju, a kreme, parfemi i ostalo, imaju svoje crno pakiranje.

A šteta. Ja živim u blizini Rijeke pa mi nije baš blizu.
SpeciaŁ One
SpeciaŁ One
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 735
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Lokacija : The world of happines :)

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Primrose ned kol 14, 2011 11:08 am

-Crazy Girl- je napisao/la:
MissDora je napisao/la:
-Crazy Girl- je napisao/la:Nikad nisam čula. Šta se to može kupit samo u njihovim trgovinama ili može i u drugim drogerijama?

Samo u njihovim. Imaš jednu u Ilici, jednu u West Gateu, neznam gdje još. Nema to u pakiranjima kao od Nivee i ostalih. Nego sapune i to prodaju na grame i zamotaju u foliju, a kreme, parfemi i ostalo, imaju svoje crno pakiranje.

A šteta. Ja živim u blizini Rijeke pa mi nije baš blizu.

Imas i u Rijeci. Ja kad sam bila na moru kod frendice na Krku, išli smo u Rijeku na jedan dan, i imaš u Rijeci na Koblerovom trgu 5.

Rijeka
Koblerov Trg 5
051 315 171
Rijeka(at)lush.hr
pon.-pet. od 09:00 do 20:00
subota od 09: do 15:00
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by SpeciaŁ One ned kol 14, 2011 11:09 am

MissDora je napisao/la:
-Crazy Girl- je napisao/la:
MissDora je napisao/la:
-Crazy Girl- je napisao/la:Nikad nisam čula. Šta se to može kupit samo u njihovim trgovinama ili može i u drugim drogerijama?

Samo u njihovim. Imaš jednu u Ilici, jednu u West Gateu, neznam gdje još. Nema to u pakiranjima kao od Nivee i ostalih. Nego sapune i to prodaju na grame i zamotaju u foliju, a kreme, parfemi i ostalo, imaju svoje crno pakiranje.

A šteta. Ja živim u blizini Rijeke pa mi nije baš blizu.

Imas i u Rijeci. Ja kad sam bila na moru kod frendice na Krku, išli smo u Rijeku na jedan dan, i imaš u Rijeci na Koblerovom trgu 5.

Rijeka
Koblerov Trg 5
051 315 171
Rijeka(at)lush.hr
pon.-pet. od 09:00 do 20:00
subota od 09: do 15:00

Hvala. :) Možda budem išla pogledat.
SpeciaŁ One
SpeciaŁ One
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 735
Join date : 29.08.2010
Age : 25
Lokacija : The world of happines :)

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Primrose sub kol 27, 2011 9:01 pm

Iiii da, navukla sam mamu na Lush HAHAHAHA. Danas im je u West Gateu ženska danas cijelu ducan skoro pokupovala. Imam doma zalihe kupki za cijelu godinu HAHAHA

Nova preporuka - maska Love Lettuce. PREDIVNO MIRIŠI! Po lavanci i travi, onaj osježavajuci miris. I lice je predivno nakon toga. :) košta 51 kunu. Za sve tipove kože je.
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Phalange. sub lis 06, 2012 7:55 pm

Neki dan sam bila u Arena Centru. I gledam ja, nešto prelijepo miriš. I ono, idemo ja i frendica ko dva psa i naiđemo na Lush. Preprepresavršeno miriši. I odem ja tamo do onog odjela za labela i tako te gluposti i uzasno je skupo. A to je prevelika šteta. Vjerojatno bi si kupila, i mogu si to priuštit, ali ima vremena :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Lush Empty Re: Lush

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.