Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA

+3
VanillaKismet
Princess.
Psychadelia
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA - Page 2 Empty Re: PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA

Postaj by Classy sub pro 10, 2011 10:13 am

Čestitam! :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA - Page 2 Empty Re: PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA

Postaj by Psychadelia sub pro 10, 2011 10:15 am

Princess. je napisao/la:Evo ja sam joj dodala bodove. ;)

E super, hvala :D
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA - Page 2 Empty Re: PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA

Postaj by VanillaKismet sub pro 10, 2011 2:17 pm

čak ček,ja sam pobjedila?hahahahahaha hvaaaala,ja sam pogrešno shvatila,mislila sam da nisam dobila nijedan glas hahahaha HVALA SVIMA!!!PUUNO!
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA - Page 2 Empty Re: PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA

Postaj by Daky sub pro 10, 2011 4:32 pm

Čestitam :)
Moj rad nema ni jedan glas. Nevermind..
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA - Page 2 Empty Re: PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA

Postaj by VanillaKismet sub pro 10, 2011 5:50 pm

Meni je tvoj baš dobar :) jer si dobro isjekla slike,ja sam sve radila sa pozadinom,i baš mi se sviđaju tvoje boje :)
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA - Page 2 Empty Re: PS Challenge :: Collage 'Blend' :: POBJEDNICA

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.