Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

+5
tinchica
Psychadelia
Princess.
VanillaKismet
Loud.
9 posters

Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Loud. uto sij 31, 2012 4:22 pm

Kao prvo, izvinjavam se na izrazu reči Vukoje*ina, možda je to ružna reč. Ali jednostavno je takva situacija da drugog naziva nema.

Ovih dana, u mojoj zemlji je postalo izuzetno hladno. Hladno, ledeno, klizavo, a sutra će padati sneg ako je verovati podacima vremenske prognoze. Baš se malo smanjio snežni prekrivač, kad opet! Ima da nas ovaj put zaveje. Baš je pre neki dan padao sneg neprestano dva dana, bilo je oko 30 do čak 50 cm snega! Toliko je hladno da pingvini padaju u nesvest. Jutros, na putu do škole, zamalo nisam pao 3 puta. Srećom, dobro se držim.

Da li je ovo normalno? Ja smatram da nije iako znam da je januar mesec, sutra već februar i da je ovo vreme za hladnoću, ali ovoliko da se smrzavaš. Prvo -10, zatim -20, negde izmerili i -30. Mašala.
Loud.
Loud.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 688
Join date : 30.07.2010
Age : 27
Lokacija : inside my velvet rope

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by VanillaKismet uto sij 31, 2012 4:29 pm

kod nas tek dolazi.i jedva čekam.haha ne znam zašto.valjda mi fali.a kod nas će možda biti još gore,jer uticaji i iz Srbije i iz Hrvatske,ma sa svih strana ledeni vjetrovi,ne sluti na dobro.
Inače,kod nas je padao snijeg malo,i ostao je,a hladno je do -15.
Ali neka,meni ne smeta hihihi.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Loud. uto sij 31, 2012 5:05 pm

A gde ti tačno živiš? x)
Ali nepodnošljivo je, stalno kad gledam vremensku prognozu viknem Mašala. HAHA!
U mojoj sobi je baš hladno, položaj sobe u odnosnu na dnevnu sobu gde se inače nalazi peć je veoma nepovoljan i koliko god da ložiš opet se ne ugreje. Dok u dnevnoj sobi možeš da budeš u majici, u mojoj sobi moraš da nosiš debeli duks. :/
Loud.
Loud.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 688
Join date : 30.07.2010
Age : 27
Lokacija : inside my velvet rope

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Princess. uto sij 31, 2012 5:21 pm

Kod nas ovaj tjedan isto zahlađenje. Fala Bogu više! Imala sam osjećaj da je proljeće. Nije da sam neki ljubitelj zime, baš naprotiv, ali ako je zima onda nek bude i vrijeme prikladno.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Loud. uto sij 31, 2012 8:12 pm

Da, svi smo se radovali snegu kad je pao, ali ova hladnoća nikoga ne čini srećnim. :/
Loud.
Loud.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 688
Join date : 30.07.2010
Age : 27
Lokacija : inside my velvet rope

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Psychadelia uto sij 31, 2012 9:33 pm

Dobro je kad padne snijeg, veselim se zimskim "radostima" (provođenju 24/7 u toploj kući uz toplu čokoladu u fluffy dekici uz najdraže tv serije ♥), al što je previše-previše je :S
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by tinchica uto sij 31, 2012 9:33 pm

sviđa mi se naslov - odmah me oduševio i privukao :D

ljudi su već sve rekli - stiže nam polarna zima :D et' ti šta smo napravili iz Zemlje..
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Pahuljica uto sij 31, 2012 11:44 pm

Znam da je vama nekima puna kapa zime, al možete li zamisliti koliko se ja radujem snigu, nakon 3 ipo godine će napokon pasti *____*
I jedva čekaam, i još jedna super stvar je ta što kod nas u Dalmaciji kad padne snig uopće nema škole, sve je blokirano, ono, ako izađeš negdje s autom 99 % ćeš ga razbit jer nigdi ništa nije ravno, nitko nema ni zimske gume ni lance :D
Tako da, samo uživamo doma i pravimo snješka :D
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Classy sri vel 01, 2012 9:36 am

Mrzim zimu. Jedva čekam proljeće da se skinem iz uggsica i kaputa i da navučem kožnu jaknu i Nike patike. Nadam se da će sljedećeg tjedna biti toplije... ali ne vjerujem. Za vikend će biti -15 kod mene, a ja trebam na rođendan u štiklama i mini suknji... Mislim da ću taxijem iako mi treba 10 min do tog mjesta gdje se slavi.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Princess. sri vel 01, 2012 1:52 pm

Pahuljica je napisao/la:Znam da je vama nekima puna kapa zime, al možete li zamisliti koliko se ja radujem snigu, nakon 3 ipo godine će napokon pasti *____*
I jedva čekaam, i još jedna super stvar je ta što kod nas u Dalmaciji kad padne snig uopće nema škole, sve je blokirano, ono, ako izađeš negdje s autom 99 % ćeš ga razbit jer nigdi ništa nije ravno, nitko nema ni zimske gume ni lance :D
Tako da, samo uživamo doma i pravimo snješka :D
Meni je to glupo šta ne idete u školu. >< Pa i kod nas se pola njih rastepe na snijegu i ledu, u prometu je kaos, apsolutno svi busevi kasne..pa opet idemo normalno u školu.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by *LadyBird* sri vel 01, 2012 4:11 pm

U nas se, isto, ne ide u školu. Kaže ravnatelj: meni se neda, a vi kako hoćete. AHAHHAHAHAHHA. :D
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by VanillaKismet sri vel 01, 2012 6:54 pm

kod nas u pon. kad sam prva smjena -22...pa kak će se škola zagrijati?kako?
i tri dana mećave..juhu.
na meti mojih najdražih ludaka,neću ostati suva.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Lu. sri vel 01, 2012 7:43 pm

Po meni neke temp. su zaista premasile same sebe. :S
Lu.
Lu.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 649
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Lokacija : Sisak

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001070070787

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by VanillaKismet sri vel 01, 2012 7:51 pm

a stvarno TT
Mislim awich zima,ali ne doslovno -20 :O
Aj da je bar po noći,nego i po danu.
danas sam se uhvatila sa ogradu i nakon pet minuta se rukavica zaljepila.isuse.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Loud. sri vel 01, 2012 9:11 pm

Raspričali ste se. x)
Jutros kažu da je bilo -25 . o.O Prave sibirske temperature, nema šta. Svi se žale. Ne možeš ni napolju da budeš 2 minuta. :/ Juče nam je pričao nastavnik veronauke kad je bio negde, nisam čuo gde, ljudi se klate, klate dok čekaju bus i on ih pita zašto se klate, a oni odgovoriše da se odlepe cipele. ://
Loud.
Loud.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 688
Join date : 30.07.2010
Age : 27
Lokacija : inside my velvet rope

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by VanillaKismet sri vel 01, 2012 9:16 pm

Aaajme :O
pa eto,meni je ruka ostala uz ogradu,jedva su mi otrgli rukavicu ><
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Pahuljica sri vel 01, 2012 10:17 pm

Princess. je napisao/la:
Pahuljica je napisao/la:Znam da je vama nekima puna kapa zime, al možete li zamisliti koliko se ja radujem snigu, nakon 3 ipo godine će napokon pasti *____*
I jedva čekaam, i još jedna super stvar je ta što kod nas u Dalmaciji kad padne snig uopće nema škole, sve je blokirano, ono, ako izađeš negdje s autom 99 % ćeš ga razbit jer nigdi ništa nije ravno, nitko nema ni zimske gume ni lance :D
Tako da, samo uživamo doma i pravimo snješka :D
Meni je to glupo šta ne idete u školu. >< Pa i kod nas se pola njih rastepe na snijegu i ledu, u prometu je kaos, apsolutno svi busevi kasne..pa opet idemo normalno u školu.

Pa kod vas je tako skoro svaki dan, al zamisli ja u svojih 15 godina života sam 2 puta vidila snig, i mislim da mi ne bi bas bilo pozeljno slomit nogu, bolje jedan dan ne otic u skolu nego da se polomim i u bolnicu :)
Kod nas nije nista ravno...i bas je gadno za hodat..
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Princess. čet vel 02, 2012 2:04 pm

Pa baš i nije svaki dan tako, haha. Jedom padne baš pravi snijeg. Kužim ja sve to da kod vas padne jednom na nekoliko godina, ali ne znam.. Meni je opet glupo da se zbog toga ništa ne radi. Nismo ni mi baš tako navikli na snijeg, samo paziš kud hodaš, nije velika mudrost. ><
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by VanillaKismet uto vel 07, 2012 7:14 pm

Mi ne idemo ove sedmice.
I prava je mudrost održati se na nogama,prvo jer se svi zaljetaju u tebe i ne možeš se sa vana vratit suv.drugo zato što je sve fakin poledilo,pa ono ><
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Princess. uto vel 07, 2012 7:21 pm

Mi idemo normalno u školu. Istina, trebam se dić pola sata prije pošto mi treba pola sata duže do škole jer su užasne gužve i moraš se vozit sporo.
I pola ih niti ne dolazi u školu jer navodno ne mogu doć. Ako sam ja sa druge strane grada mogla doć na vrijeme, onda sam sigurna da mogu i ostali. -.-
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by VanillaKismet uto vel 07, 2012 7:22 pm

A ako neki dolaze sa sela?
Možda ne mogu ni izaći odatle ><
A vi ste svejedno i imali duže praznike 7 dana,šta ne?
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Princess. uto vel 07, 2012 7:25 pm

Iz mog razreda su svi iz grada, za njih govorim. :D
A imali su ovi u Dalmaciji na ljeto tjedan dana duže praznike. ;)
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by VanillaKismet uto vel 07, 2012 7:29 pm

Ah sad.
kod nas su čak rekli da neće biti poplava kad se bude topilo,nešto će uradit sa zemljom.
fail,vidjećeš kad sve bude plutalo >< lol
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Loud. sub vel 11, 2012 11:23 am

Mi najverovatnije ne idemo ni sledeće sedmice. Spajaju sa državnim praznikom, a državni praznik sa vikendom. :D
Loud.
Loud.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 688
Join date : 30.07.2010
Age : 27
Lokacija : inside my velvet rope

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by VanillaKismet sub vel 11, 2012 11:59 am

mi ne idemo do srijede :D
meni dosta :D
A ako bude tamo još ovako,možda do kraja nećemo ići.Glupo mi je da počinjemo sa pola sedmice ><
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest. Empty Re: Vukojebina - Pingvini padaju u nesvest.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.