Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[~1] Dobra, stara vremena!

+6
Shinigami
Classy
SmileIt.
Princess.
VanillaKismet
MirandaFan™
10 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

[~1] Dobra, stara vremena! - Page 2 Empty Re: [~1] Dobra, stara vremena!

Postaj by MirandaFan™ pon tra 16, 2012 7:15 pm

Shinigami je napisao/la:Tipičan teenager? Imaš 12 godina, još ni nisi teenager..
Tipični teenageri ne žele zlo svojim roditeljima.
Iskreno, ružne stvari se događaju, ali uvijek probaj naći nešto lijepo u njima..
Kako se uzme - onda sam netipičan. ><
---
Pretty, da, ali...
...teško mi je započeti bilo kakav razgovor, jer, osjećam da sam tu manje važan, između tih svađa, bla, bla.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~1] Dobra, stara vremena! - Page 2 Empty Re: [~1] Dobra, stara vremena!

Postaj by Classy pon tra 16, 2012 7:22 pm

Pa prema mom mišljenju, oni trebaju čuti i tvoje osjećaje. Uvijek stavljaj sebe na prvo mjestu u životu inače ćeš se loše provesti.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

[~1] Dobra, stara vremena! - Page 2 Empty Re: [~1] Dobra, stara vremena!

Postaj by MirandaFan™ pon tra 16, 2012 7:30 pm

Da, ali, kažem - tu se ja osjećam manje vrijedan, jer je sudjelujem (zakonski) u toj zbrci. Pff. :(
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~1] Dobra, stara vremena! - Page 2 Empty Re: [~1] Dobra, stara vremena!

Postaj by VanillaKismet pon tra 16, 2012 7:48 pm

Pa nemaš zašto. To je i tvoj život, takođe. I tvoj život je ono što ti od njega napraviš, dakle, moraš se zauzeti za sebe.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

[~1] Dobra, stara vremena! - Page 2 Empty Re: [~1] Dobra, stara vremena!

Postaj by Pahuljica pon tra 16, 2012 10:18 pm

Pa nema veze i da zapusti ocjene, ispravit će.To je svakako teška životna situacija u kojoj se dijete treba znati snaći.
Ja i kad je neki banalan problem u kući nemogu se skoncentrirat u školi, a kamoli takav problem.
Al' moraš bit svjestan da to nije najgore što ti se može dogodit, da je na svijetu milijun djece rastavljenih roditelja, i da je rastava u 21. stoljeću sasvim normalna stvar.

Moraš biti sretan što imaš roditelje, a to što nisu zajedno, nije najgora stvar.
Malo popričaj s njima o svemu i sigurno će ti biti lakše ;)
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

[~1] Dobra, stara vremena! - Page 2 Empty Re: [~1] Dobra, stara vremena!

Postaj by Unique Yeah uto tra 17, 2012 4:53 am

Samo nemoj zapustiti odnos s drugim roditeljom. Predlozi svakom neki vikend zajedno i tada kada ste opusteni popricaj u miru s jednim, saznaj njegova stajalista.
I obavezno reci raski u cemu je problem s ocjenama. Ili samo ucitelju iz cijeg predmeta dobijes losu ocjenu, tako da znaju da na tvoje prisutstvo nemoraju racunati jedno vrijeme.

Ali svakako se natjeraj da ucis, tako neces misliti o rastavi. Odi van, seci gradom ili sumom i razgovaraj u prirodi sam sa sobom i sumom trave i lisca. Tako ja kada sam zivcan i imam neki problem skoknem do jednog puta kod bake, okruzeog livadom i sumom te razgovaram, a sve slusa samo mene. Relaksiraj se
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

[~1] Dobra, stara vremena! - Page 2 Empty Re: [~1] Dobra, stara vremena!

Postaj by Phalange. uto tra 17, 2012 6:16 am

Kolko god mi išao na živce, sad mi te i žao. :/
Drž se :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

[~1] Dobra, stara vremena! - Page 2 Empty Re: [~1] Dobra, stara vremena!

Postaj by MirandaFan™ uto tra 17, 2012 1:55 pm

Da, Simline, valjda je tako najbolje.
Ali, stalno mislim što bi bilo kad bi bilo, i tak' to. I do ničega mi nije. ><
---
I danas sam, eto, rekao da je takva situacija prof. iz tehničkog - a on, hladno, da to nije njegov problem. ><
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~1] Dobra, stara vremena! - Page 2 Empty Re: [~1] Dobra, stara vremena!

Postaj by tinchica uto tra 17, 2012 2:53 pm

A nije ti njih baš briga šta se tebi događa doma.. Postoji par profesora koji suosjećaju, a oni ostali su ko moja iz fizike - nju uopće ne zanima šta se tebi događa u životu, ti moraš radit za školu, škola škola škola, to je tvoj jedini posao jedina briga, ne postoje isprike. Mrzim takve ljude.

Ne znam šta ste sve pričali do sada, ali skužila sam da ti kao sebe kriviš i ne smiješ to raditi.. Nekada jednostavno između dvoje ljudi pukne i to je to, vjerujem da te oboje vole najviše na svijetu i da ti nikako nisi kriv.
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

[~1] Dobra, stara vremena! - Page 2 Empty Re: [~1] Dobra, stara vremena!

Postaj by MirandaFan™ uto tra 17, 2012 3:03 pm

tinchica je napisao/la:A nije ti njih baš briga šta se tebi događa doma.. Postoji par profesora koji suosjećaju, a oni ostali su ko moja iz fizike - nju uopće ne zanima šta se tebi događa u životu, ti moraš radit za školu, škola škola škola, to je tvoj jedini posao jedina briga, ne postoje isprike. Mrzim takve ljude.

Ne znam šta ste sve pričali do sada, ali skužila sam da ti kao sebe kriviš i ne smiješ to raditi.. Nekada jednostavno između dvoje ljudi pukne i to je to, vjerujem da te oboje vole najviše na svijetu i da ti nikako nisi kriv.
Da, vidim. Al', ono, nisam mu to bezveze spomenuo, nego zato što mi je dao 1, bez nekakvog razloga - jer sam "tako loše" napravio nekakvu maketu. Ma, daj. ><
---
A, ovaj drugi dio...
A, ne znam. :S
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~1] Dobra, stara vremena! - Page 2 Empty Re: [~1] Dobra, stara vremena!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.