Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chat :)

+12
-Mitchie
.BarbieBitch.
Točkica
Phalange.
Unique Yeah
Psychadelia
Classy
*LadyBird*
MirandaFan™
Princess.
VanillaKismet
Pahuljica
16 posters

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ sub svi 26, 2012 8:31 am

Princess. je napisao/la:Pa kupit ću i to. ;)
Zaboravio sam da su neki bezobrazno bogati i troše na gluposti, dok si drugi štede cijelu godinu za nešto, pa onda to poskupi, pa štede još 2 mjeseca, pa onda to za što si štedio zastari. ><
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. sub svi 26, 2012 8:34 am

Da, za kupiti običnu majicu i dreamcatcher trebaš biti bezobrazno bogat. ;)
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by VanillaKismet sub svi 26, 2012 8:36 am

Ja u to ne vjerujem al ko voli taj ce i vjerovati, mada bih eto probala to.. Nije mi velika potreba za tim >.<
However, gledate li vcrs eurosong? Jesmo spremni za navijanje haha?
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. sub svi 26, 2012 8:38 am

A trebala sam van danas, ali pošto sam bolesna ću gledat eurosong. :) Meni je ono glasanje najbolje. ><
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ sub svi 26, 2012 8:39 am

Princess. je napisao/la:Da, za kupiti običnu majicu i dreamcatcher trebaš biti bezobrazno bogat. ;)
Rekao sam nešto drugo.
---
Leptirica (jel to znači ovo "Schmetterlinge?" ><), meni je taj eurosong, u globalu, sranje. Kada nema ništa drugo, pogledam njega.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by VanillaKismet sub svi 26, 2012 8:40 am

Daaa :D odoh u sk, ostanite mi srecni :p
Ma dobro Hrvoje navikli smo mi da ti volis samo malo uvrnutih stvari <3
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. sub svi 26, 2012 8:43 am

Hrvoje, naveo si majicu kao jedan od primjera, so... :)

Meni se danas ne gleda nešto pretjerano ovaj prvi dio. Ok, zanimaju me Srbija i Švedska...ove ostale mi se ne da gledat. Samo čekam glasanje. :)
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ sub svi 26, 2012 8:53 am

Princess. je napisao/la:Hrvoje, naveo si majicu kao jedan od primjera, so... :)
Da, jesam naveo sam. I, recimo da sam tužan kaj se ti razbacuješ parama, pa ćeš si kupiti taj oduzimač snova (kako ovo zvuči - kao oduzimač struje ><), majicu, tko zna što i onda još na kraju dodaš: "Kupit ću i mobitel."
Dobro, imaj, drago mi je da imaš. Ali, jel se moraš tako razbacivati na bezvezne stvari, dok ja skupljam kunu po kunu do nekih 1500kn, da si kupim nekakav normalni TV, a ne zezam se više sa TV karticom i ne mučim se s čitanjem titlova na 2 monitora - pa mi odreže 3 slova na titlu. ><
Da, možda te veseli, ali... Ma, ne znam kaj bih ti rekao. Danas nisam dobre volje, i skroz mi žao što drugi imaju a ja ne. ><
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Phalange. sub svi 26, 2012 9:09 am

Ja vjerujem u to i to je jedna od tih kako bih rekla.."čudnih"? Stvari u koje vjerujem, jer imam iskustvo ;)

Eurosong, pfff,ne gledam ;) Idem u kino gledat Diktator ;)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. sub svi 26, 2012 9:13 am

Razbacujem se parama? O da, jako.
Šta me veseli? To šta trebaš skupljat kunu po kunu da si kupiš normalan tv? Ne, to me nimalo ne veseli. Doduše, nemam više nekog suosjećanja prema tebi, pošto ti nemaš prema nikome, tako da sam ajmo reći ravnodušna.
I nije da nemam novaca, imam, ali nisam kao što si ti rekao bezobrazno bogata. I ne razbacujem se parama. Za razliku od nekih koji samo troše na sve šta stignu i ponašaju se ko ovi političari koji brinu samo za svoje dupe.
Pošto su me moji učili da trebam uvijek pomoći onima kojima treba, uvijek dam onima na ulici koju kunu i slično.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ sub svi 26, 2012 9:22 am

Princess. je napisao/la:Razbacujem se parama? O da, jako.
Šta me veseli? To šta trebaš skupljat kunu po kunu da si kupiš normalan tv? Ne, to me nimalo ne veseli. Doduše, nemam više nekog suosjećanja prema tebi, pošto ti nemaš prema nikome, tako da sam ajmo reći ravnodušna.
I nije da nemam novaca, imam, ali nisam kao što si ti rekao bezobrazno bogata. I ne razbacujem se parama. Za razliku od nekih koji samo troše na sve šta stignu i ponašaju se ko ovi političari koji brinu samo za svoje dupe.
Pošto su me moji učili da trebam uvijek pomoći onima kojima treba, uvijek dam onima na ulici koju kunu i slično.
Pa... Gle. Kupuješ nebitne stvari. Mislim, ne mogu ti ja to braniti, budi sretna, radi kaj hoćeš... Žao mi je to, kad si promislim, nemam za vražji sladoled jer si skupljam da ne ostavim oči na "televizoru" kojeg imam. Ti kupuješ ta sranja jer ti je to "zgodno". Dobro, neka ti je zgodno, kupi si, nitko ti ne brani. Ja sam samo glasno i očajno razmišljao. :/ Ako ti to smeta... Onda, sorry. Neću više. :/
Ja ne smijem ništa reći - odmah sam bezosjećajan, nemam susjećanja prema nikom... Ma, kad je tako, kaj sad. Ali, nije tako! Ja samo glasno razmišljam to da živim u little bit lošijim uvjetima nego vi, ali očito je da ste ovdje važni samo vi - a ja nemam srca.
:(
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Phalange. sub svi 26, 2012 9:26 am

Ovo nije bio prvi post u kojem si dokazao da si beozosjećajan, tako da,mislim da je Gabi u pravu ;)

I, gle, tebe veseli novi tv, Gabi i mene npr. veseli dreamcatcher.
Zaključak: svaka budala ima svoje želje,veselje i ciljeve, pa do njih dolazi na različite načine. Neki lakše, drugi teže, treći...nikako.

I, ne izigravaj žrtvicu ;)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. sub svi 26, 2012 9:29 am

Pa meni se to sviđa, isto kao što se tebi sviđa taj neki tv ili sva ta tehnika. Više ćeš ti potrošit nego ja. :) Dobro, sumnjam da ću ja to zapravo kupiti u skorijoj budućnosti, ali ono...teoretski.
Pa nemaš suosjećanja, to si već dosta puta pokazao. I kako očekuješ da netko ima suosjećanja prema tebi, kad si ti takav i samo svaljuješ krivnju na druge i slično? Nije te nimalo briga za druge.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ sub svi 26, 2012 9:33 am

Dobro, nju veseli "dreamcatcher". Stvar je u tome da je ona ispala bezosjećajna, jer kad sam ja pitao zašto se razbacuje dok neki nemaju, i kad sam ju pitao zašto si ne kupi, recimo mobitel, koji će joj trebati (ok, ima ga i sad, ali nije cilj sad raspravljati o mobitelima), a ne ovaj dreamcatcher, na što je ona rekla: "Kupit ću i mobitel, i majicu."
---
Ovo je stvarno bilo bezobrazno, ALI...
Vidim da ti se moram ispričati, jer ste vi svi moja glasno očajna razmišljanja preobratili u nešto ružno, pa sam ja ispao neki nečovjek i tomu slično. Oprosti, makar... Ne znam, niste trebali tako napadati. :/
---
Gabi,
ne, ja neću više potrošiti. Ja sam si za ovaj PC koji sad imam štedio godinu dana, i, eto... Godinu dana si nisam kupio vražji čips u Konzumu, nego sam žderao one vodene sladolede iz Lidla po kunu. Je, fini su, možeš misliti. :/
I stvarno nije istina da me nije briga za druge. To što to tako prezentiram, i što hoću ispasti... macho?... to je druga stvar. :(
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. sub svi 26, 2012 9:40 am

Ne ispadaš nimalo macho, ispadaš kao bezosjećajna budala.
And first of all, ti si mene prvi napao da sam bezobrazno bogata i bezosjećajna. Jednostavno ne volim kada mi netko kaže nekakvu glupost, a nema pojma šta se stvarno događa.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ sub svi 26, 2012 9:43 am

Princess. je napisao/la:Ne ispadaš nimalo macho, ispadaš kao bezosjećajna budala.
And first of all, ti si mene prvi napao da sam bezobrazno bogata i bezosjećajna. Jednostavno ne volim kada mi netko kaže nekakvu glupost, a nema pojma šta se stvarno događa.
Ufff... Sad ću opet ispasti bezosjećajna budala. ><
Ali, nisam te napadao, nego sam glasno razmišljao - već sam ti rekao, oprosti, ali, ja samo smatram da trošiš novac više nego li bi trebala. Da ja imam kao ti... Ne znam, ne bih tako.
Samo sam rekao - nisam imao namjeru privući pažnju na sebe, jer mi stvarno ništa ne znači žalovanje po forumu.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. sub svi 26, 2012 9:46 am

Dobro, glasno si razmišljao. Kako god, opet si rekao. I poštujem to što si iskren, ajde bar nešto. :)
A zaključio si da trošim novac više nego bi trebala zato što sam rekla da bi htjela dreamatcher? WOW
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ sub svi 26, 2012 9:49 am

Princess. je napisao/la:Dobro, glasno si razmišljao. Kako god, opet si rekao. I poštujem to što si iskren, ajde bar nešto. :)
A zaključio si da trošim novac više nego bi trebala zato što sam rekla da bi htjela dreamatcher? WOW
Rekao sam, da. To je više bilo upućeno masi nego tebi, tj. htio sam ispasti sarkastično očajan i još dobiti odgovor. Očito je da nije uspjelo, no, ok.
---
A, ovo za taj "dreamkakogod"... Jednostavno mi je bilo žao što ti trošiš novac na to, a ja taj novac uopće ne trošim jer ga nemam.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Phalange. sub svi 26, 2012 9:52 am

Sa dreamcatchera na svotu novca kojeg naši roditelji posjeduju.

><
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ sub svi 26, 2012 9:54 am

Honey. je napisao/la:Sa dreamcatchera na svotu novca kojeg naši roditelji posjeduju.

><
Ne bez razloga.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. sub svi 26, 2012 9:58 am

!ωαкαωαкα. je napisao/la:
Princess. je napisao/la:Dobro, glasno si razmišljao. Kako god, opet si rekao. I poštujem to što si iskren, ajde bar nešto. :)
A zaključio si da trošim novac više nego bi trebala zato što sam rekla da bi htjela dreamatcher? WOW
Rekao sam, da. To je više bilo upućeno masi nego tebi, tj. htio sam ispasti sarkastično očajan i još dobiti odgovor. Očito je da nije uspjelo, no, ok.
---
A, ovo za taj "dreamkakogod"... Jednostavno mi je bilo žao što ti trošiš novac na to, a ja taj novac uopće ne trošim jer ga nemam.
Da nemaš 50 kn ne bi bio sad na internetu ispred svog vrijednog monitora, odličnog kompa sa šta ja znam kakvim napajanjem i čime već sve ne. Ne bi bio u mogućnosti za godinu dana uštediti za PC i tv.
Bio bi na ulici i prosio za kruh.
Ovo je sad opet ispalo bezosjećajno, ali eto...nisam se mogla suzdržat. I ja moram 'glasno razmišljat'
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ sub svi 26, 2012 10:02 am

Ne, nije ispalo tako. Recimo da je ispalo istinito, ali...
Internet plača djed, za PC sam skupljao jedno godinu i još nešto dana, dok sam prije toga bio na starom Celeronu 2.0 GHz. I, ne, ne mislim sad mijenjati taj PC daljnjih dvije godine, pa mislim da je fer da si priuštim nešto najbolje što se sada može naći - čista investicija za budućnost, jer, ja igram samo San Andreas i listam forume/društvene mreže, a za to mi je dosta i neki notebook.
Mislim, ne, nije sad da imamo (kao familija) 10 kuna, ali nije ni da imamo 5k kn.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Phalange. sub svi 26, 2012 10:14 am

!ωαкαωαкα. je napisao/la:
Honey. je napisao/la:Sa dreamcatchera na svotu novca kojeg naši roditelji posjeduju.

><
Ne bez razloga.

Bez razloga. ;)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ sub svi 26, 2012 10:28 am

Dobro... Bez razloga.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Psychadelia sub svi 26, 2012 11:47 am

I onda se ja "volim praviti pačenicom"? E da...

Ja sam jučer bila na koncertu Joleta, danas idem na Slavonske lole i sutra na Jelenu Rozgu. Good weekend is good! :)
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 14 Empty Re: Chat :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.