Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chat :)

+18
Cinderella
.Prince
-Mitchie
Unique Yeah
SmileIt.
Amélie
.BarbieBitch.
Little Monster^^
Točkica
tinchica
*LadyBird*
Pahuljica
VanillaKismet
MirandaFan™
Classy
Phalange.
Psychadelia
Princess.
22 posters

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Classy sub srp 21, 2012 6:27 pm

Jao prekrasan je film. A tek Mario Casas, uf...

Znači predobro -.- idem sad na more, valjda sljedeći tjedan pa onda opet sa starcima dok mi je rođendan, nit imam društvo, nit išta, pića su skupa. Ne znam jednostavno kak će to izgledati, dođe mi da režem vene. Kao prvo ja sam u jako lošim odnosima sa svojima i ja ću tamo ispizdit, svađat ćemo se po cijele dane, srat će mi za sve. Sve je neko brdo, ne mogu ni štikle ponijet da se sredim ako idem igdje, trebaš se ko konj penjat po tom brdu jer je apartman navrh brda. Apartman je ogroman i luksuzan ali se meni neda!!!
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by VanillaKismet sub srp 21, 2012 7:52 pm

Mi MORAMO imati apartman do plaže. Jer ko će se penjati po herceg Novom ima više stepenica nego u čitavoj Bosni jbote..
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Unique Yeah sub srp 21, 2012 8:58 pm

Hunger games danas <3
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by -Mitchie sub srp 21, 2012 9:37 pm

Eei deste, sta ima?
-Mitchie
-Mitchie
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 317
Join date : 20.03.2012
Age : 28
Lokacija : California

http://teenstar.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Psychadelia sub srp 21, 2012 9:40 pm

Phalange. je napisao/la:Hanna: niste jedine. That's all I can say...

Nije baš ni za očekivati da će te pustit samu/s frendicom na more s obzirom na tvoju dob. Ni mene ne puštaju, ali ipak je pao dogovor da 2014. idem s ekipom na more. Tad ću imat 16, pa ono... :D
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Amélie sub srp 21, 2012 10:06 pm

Princess. je napisao/la:Ja sam ga valjda godinu dana imala na laptopu i nikako da pogledam. >< Nekako mi se ne gledaju filmovi, nego samo gledam TVD i HIMYM sve od početka. ><
Ali ovaj me film baš ugodno iznenadio, prekrasan je. Već znam da ću ga još sto puta pogledat, hahah. Nije baš precmizdrav, tj. je. Ja sam plakala, ali nije onaj tipični cmizdravi. ><

Gledala sam ga dva puta i predobar jee. Ja mislim da su samo cure pogledale taj film i plakale na kraju. :D
~
Ja sam se vratila sa mora sa frendicom i bilo je odlično. Kupila sam si neke štikle, predobre su. Ali opet sam nekako jedva čekala da dođem kući. :S
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Classy sub srp 21, 2012 10:42 pm

Ja ne mogu jednostavno vjerovat šta oni meni rade!!! Pa svaka mi čast ako ja izađem iz ove kuće normalna. Naime, sad moram ići s njima, čak više ne mogu ni kod sestre, rođendan ću provest onak, gledajući serije na tv-u u apartmanu jer nemam s kim izać, nedaju mi da vodim frendicu jer je problematična kao a jedino bi nju vodila jer ona je jedina osoba s kojom mogu biti svaki dan da se nikad ne posvađamo. A sad, sad su mi uzeli mobitel jer sam pričala sat vremena. Kao prvo, imam besplatne minute kao drugo, koji kurac oni meni imaju uzimat mobitel?! imam samo jedno pitanje ZAŠTO, zašto mi to rade? Zašto sam ja to zaslužila? Ne bi riječi rekla da konstantno priređujem neka sranja, ali ne pamtim kad sam napravila nešto zbog čega bi oni izgubili povjerenje u mene.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Pahuljica sub srp 21, 2012 11:38 pm

Malibu Barbie je napisao/la:Ja ne mogu jednostavno vjerovat šta oni meni rade!!! Pa svaka mi čast ako ja izađem iz ove kuće normalna. Naime, sad moram ići s njima, čak više ne mogu ni kod sestre, rođendan ću provest onak, gledajući serije na tv-u u apartmanu jer nemam s kim izać, nedaju mi da vodim frendicu jer je problematična kao a jedino bi nju vodila jer ona je jedina osoba s kojom mogu biti svaki dan da se nikad ne posvađamo. A sad, sad su mi uzeli mobitel jer sam pričala sat vremena. Kao prvo, imam besplatne minute kao drugo, koji kurac oni meni imaju uzimat mobitel?! imam samo jedno pitanje ZAŠTO, zašto mi to rade? Zašto sam ja to zaslužila? Ne bi riječi rekla da konstantno priređujem neka sranja, ali ne pamtim kad sam napravila nešto zbog čega bi oni izgubili povjerenje u mene.

:SS
Baš bezveze, pa probaj s njima lijepo popričati, reci im da ti znaci da s tobom ide frendica, da zelis provest rođendan na lijep način... :S
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. ned srp 22, 2012 7:20 am

Mene starci nikad na ništa ne forsiraju, uvijek se uzima u obzir moje mišljenje. I oni su svjesni toga da oni nisu moje društvo i da ja kad sam na moru želim izlazit i sve to. Rekli su mi da nek se sljedeće godine skupim društvo i nek si nađemo neki apartman i nek sami idemo na more, jedva čekam. :)
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned srp 22, 2012 9:36 am

Ajde u tri pičke materine i sve.
Ovo ljeto je u kurcu, samo nas tjeraju na more, JEBO IM BOG MATER VIŠE S MOREM I SVIME. U ludnici ću završit' za glupost - zbog JEBENOG USRANOG SMRDLJIVOG mora. Zašto nas tjeraju tamo i PIJU JEBENE ŽIVCE NA SLAMKU onima koji NEMAJU JEBENE UVJETE ili im se NE IDE. Ja ne kužim, zašto seru? Pa me onda na fejsbuku pitaju "ŠTA NISI NA MORUUUUU? :P", "A PA KAJ NISI NA PLAŽIII KAJ SI NA FEJSUUUU? :)))" i takve gluposti. Pa šta me jebete, jebo vas more, šta fali Zagrebu, glupani jedni glupi, JEBO VAM BOG MATER I FEJSU I SVIMA VIŠE. Zašto stalno morate siliti na to jebeno more i zašto stalno SERETE DRUGIMA koji NE IDU jer mi se NE IDE. Pa, šta i da baš NEMAM uvjete? Ima li to ikakve veze? Šta ću na moru? Ajde, ciao.
Pa onda seratori koji mi seru zašto nisam vani kad pada kiša jer je onda vani lijepo, a da ZAŠTO JA NE POPRAVIM KLIMU, a da zašto ja dopuštam da VENTILATOR PUŠE U MENE, a da ZAŠTO NE GASIM PC ILI LAPTOP KAD NIŠTA NE RADIM JER TROŠI JEBENIH POL' WATA U 1 SAT i takve usrane gluposti. Dajte me se više okanite. I sad ću i tu dobit ban zbog kretena koji me cijelo ljeto jebu u RL-u. Za kraj: JEBO VAM SVIMA MATER. Ciao.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by VanillaKismet ned srp 22, 2012 11:40 am

Uf, ajmo ispočetka:

Malibu Barbie je napisao/la:
Ja ne mogu jednostavno vjerovat šta oni meni rade!!! Pa svaka mi čast ako ja izađem iz ove kuće normalna. Naime, sad moram ići s njima, čak više ne mogu ni kod sestre, rođendan ću provest onak, gledajući serije na tv-u u apartmanu jer nemam s kim izać, nedaju mi da vodim frendicu jer je problematična kao a jedino bi nju vodila jer ona je jedina osoba s kojom mogu biti svaki dan da se nikad ne posvađamo. A sad, sad su mi uzeli mobitel jer sam pričala sat vremena. Kao prvo, imam besplatne minute kao drugo, koji kurac oni meni imaju uzimat mobitel?! imam samo jedno pitanje ZAŠTO, zašto mi to rade? Zašto sam ja to zaslužila? Ne bi riječi rekla da konstantno priređujem neka sranja, ali ne pamtim kad sam napravila nešto zbog čega bi oni izgubili povjerenje u mene.

Zamisli da tebe tvoje dijete moli da povedeš nekoga ko je problematičan. Ipak, treba nju tamo odvesti, paziti, a to je i njihov odmor i oni se trebaju odmoriti a kako će ako budu morali tuđe dijete paziti, to je velika odgovornost.
Ovo sa mobilnim ne znam šta bih ti rekla i ja bih se na to isfurala.

Hrvoje, samo ti pusti kraju.. Pa ne idem ni ja vjerovatno i ljeto mi je skroz bezveze i znaš kad jedva čekam da završi da se nešto zapravo DEŠAVA jer će biti škola.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned srp 22, 2012 12:28 pm

Daleko od toga da je ljeto "dobro" - al', brate, nije ni bezveze.
Ne čekam ja školu nikako - meni je skroz dobro doma, al' živciraju me pederi koji nabijaju na nos svoju usranu sreću. Zaboli me za njih. I za njihovo društvo. Lol.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by VanillaKismet ned srp 22, 2012 12:54 pm

ahhaha ma doći će i tvojih 5 minuta sigurno!
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. ned srp 22, 2012 1:06 pm

Ja ne želim da ovo ljeto završi. Predobro je. <3

Zamisli da tebe tvoje dijete moli da povedeš nekoga ko je problematičan. Ipak, treba nju tamo odvesti, paziti, a to je i njihov odmor i oni se trebaju odmoriti a kako će ako budu morali tuđe dijete paziti, to je velika odgovornost.
Ovo sa mobilnim ne znam šta bih ti rekla i ja bih se na to isfurala.
Btw, mi smo poveli moju najbolju frendicu sa nama na more. Moji starci su nas vidjeli jedino na doručku, ručku i ponekad na večeri. Mislim da na moru oni nemaju apsolutno nikakvu brigu, tj. nije da neće uopće se brinut dal' smo mi žive i zdrave, ali ne trebaju stalno biti oko nas. Oni se mogu itekako odmorit, bez problema. Nismo ni mi, a ni Hanna i njena frendica male bebe pa da ne mogu bez staraca.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Psychadelia ned srp 22, 2012 1:48 pm

Miranda Kerr Fan™ je napisao/la: I sad ću i tu dobit ban zbog kretena koji me cijelo ljeto jebu u RL-u. Za kraj: JEBO VAM SVIMA MATER. Ciao.

Ne'š dobit ban.
Al' moraš shvatit, da ti ljudi koji ti to rade, rade eto tako - da bi te raspizdili. Ne sekiraj se :)
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by VanillaKismet ned srp 22, 2012 2:03 pm

Al Hrvoje ti padaš na njihovu foru- pukneš a to je ono što su oni htjeli.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned srp 22, 2012 2:36 pm

Cannibal je napisao/la:Ne'š dobit ban.
Al' moraš shvatit, da ti ljudi koji ti to rade, rade eto tako - da bi te raspizdili. Ne sekiraj se :)
Guess. je napisao/la:Al Hrvoje ti padaš na njihovu foru- pukneš a to je ono što su oni htjeli.
A zašto su onda ti ljudi takvi pederi koji seru?
Mislim, evo, uđem na fejs na mobitelu. Otvorim, pochatam s curom, a u 3 min mi još tri puta dođe notifikacija: "Nova poruka" ili nešto takvo, sa pitanjem ili nešto takvo: "Eeeej, Hrvoje, kak' si? Ja sam na moru, kupam se i super mi je. Vama u Zagrebu je sranje. Pusica, Dora.".
Ili, sad, malo prije: "Gledam satelit i kod vas dolazi kiša, a kod nas je sunce. Uživaj u kiši. Srčeko. Ayna.". Mislim, hajde, ali sa svih strana bombardiraju kako je na moru najbolje društvo, najbolje cure, najbolje vremenske prilike, najbolji sok, najbolje pivo... Kao da je usrani Split ili Zadar centar Hrvatske, a ne Zagreb ><'. Al', okej, šta sad, ljudi su jebena smeča i tak' je to. Želim im svima da se utope tamo.
---
Sad gledajmo sa strane novaca. Recimo da nemaju svi babe/djedove/rodbinu tamo, i da 80% mojih poznanika ide u apartmane, ili eventualno hotele. Recimo da je jedan dan u apartmanu s klimom 50€. Recimo da ljudi idu na more 10 dana. 50€ x 10d = 500€! Znate li vi šta se kupi za 500€? 500€ je 3751kn i nešto sitno lipa. Za 3751 kn ja kupim HD 7970 grafu, i još mi ostane nešto novca. Ili si kupim neki yugo pa se vozim. Za 3751kn nek' vozi i 500km meni dosta za to škole i natrag (kad bih smio voziti). Ili kupim ultra HD monitor koji ima zaštitu očiju, ili kupim, ne znam, bilo što. Ali njima te pare za 10 dana prolaznosti NEĆU dati. Bok.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. ned srp 22, 2012 2:41 pm

Ja bi rađe dala te pare za apartman. Iako za 50€ ćeš teško nać', navodno su svi drastično digli cijene.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by VanillaKismet ned srp 22, 2012 2:45 pm

Čekaj, mi pričamo o 50 € za 1 osobu?
Gdje ja idem je najskuplje do 10 eura za jednu osobu apartman sa klimom i tv-om terasom i moš pljunuti do plaže.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned srp 22, 2012 2:53 pm

Princess. je napisao/la:Ja bi rađe dala te pare za apartman. Iako za 50€ ćeš teško nać', navodno su svi drastično digli cijene.
Znači, jebote 55-60€ za jednokratni "užitak". Pa šta se ne isplati za to kupiti nešto bolje - ne mora biti tehnika, nego, ne znam, krevet, fotelja za masažu, bilo šta. Zašto bi dao te pare za nešto što će kratko trajati? Haloo.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Pahuljica ned srp 22, 2012 3:00 pm

Ajme šta ste se svi raspalili, lol.
Nemojte ić ako vam se ne ide, i gotovo.Šta te briga šta drugi govore, šta ti šalju poruke kako je njima na moru, ignore.
Tako i meni zimi šalju poruke iz Zg kako je njima supeer na snijegu a kako kod nas nikad neće past snijeg, pa me nije briga, haha.
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned srp 22, 2012 3:15 pm

Pahuljica je napisao/la:Ajme šta ste se svi raspalili, lol.
Nemojte ić ako vam se ne ide, i gotovo.Šta te briga šta drugi govore, šta ti šalju poruke kako je njima na moru, ignore.
Tako i meni zimi šalju poruke iz Zg kako je njima supeer na snijegu a kako kod nas nikad neće past snijeg, pa me nije briga, haha.
Kužim da braniš svoje, al', tak' je kak' sam napisao. Reklamirate i skupo naplačujete sranje proizvod, kao oni iz TVProdaje. Nikad ne bih trošio novac na jednokratni proizvod i to je to. Recite vi što hoćete, ali ja vas pitam nešto - hoće li vam dulje izdržati neki FULLHD LCD TV od neke brendirane marke ili ćete dulje biti na moru? U svakom slučaju, ovo prvo, jer za ovo prvo postoji garancija od dvije godine.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Pahuljica ned srp 22, 2012 3:17 pm

Pa ne branim ja nikoga, samo kazem da se nerviraš bezveze.
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by MirandaFan™ ned srp 22, 2012 3:27 pm

Ne nerviram se bezveze.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Princess. ned srp 22, 2012 3:34 pm

Jel se bolje odmorit na moru, kupat, sunčat, zezat sa frendovima ili kvarit oči pred TV-om? TV možeš gledat kad ti se poželi, na more ideš samo ljeti.
Mislim, svakog nešto veseli, ali eto.. :)

Btw, Milice, ne za jednu osobu. Za obitelj. I Hrvoje, neki su sa 50€ digli na 80€, eto. >< Za toliko ni ja ne bi išla.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Chat :) - Page 16 Empty Re: Chat :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.