Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[~12] Idiot sam, kaj ne?

+7
VanillaKismet
Pahuljica
Unique Yeah
Phalange.
.BarbieBitch.
Classy
SteelSingle
11 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Princess. sri kol 29, 2012 10:50 am

SteelSingle je napisao/la:
Princess. je napisao/la:
SteelSingle je napisao/la:
Ovaj... Onda... Nikaj od unbana? Jebiga.

Jebiga Hrvoje, kasno si se sjetio.
Misliš rano?
Nakon 20 sati od banna. [~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Mrgreen
Ne, mislim kasno. Mogao si prije znati da sa svojim ponašanjem svima ideš na živce i da te čeka ban. Da si se ranije sjetio toga, nebi bilo potrebe za banom, a niti sad za unbanom, kojeg po meni ne zaslužuješ.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by .Prince sri kol 29, 2012 11:03 am

Eto Hrvoje ajde ako se odluče admini da ti omoguče normalan pristup forumu onda ćemo pokušat s tobom komunicirat kao da ovo nije bilo. Eto hajde da ne bude da sam ja isti kao s 11 godina jer neko ne može poštovat moju odluku. Oukej I'm out of this topic.
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle sri kol 29, 2012 11:08 am

Princess. je napisao/la:
SteelSingle je napisao/la:
Princess. je napisao/la:
SteelSingle je napisao/la:
Ovaj... Onda... Nikaj od unbana? Jebiga.

Jebiga Hrvoje, kasno si se sjetio.
Misliš rano?
Nakon 20 sati od banna. [~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Mrgreen
Ne, mislim kasno. Mogao si prije znati da sa svojim ponašanjem svima ideš na živce i da te čeka ban. Da si se ranije sjetio toga, nebi bilo potrebe za banom, a niti sad za unbanom, kojeg po meni ne zaslužuješ.
Zato sam stavio ovog mrgreen smajlića. Nisam mogao nać' onog bez jednog zuba. [~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Mrgreen
Mogao sam, mogao sam. Jebiga sad, da sam se ranije sjetio toga, sad se ne bih ispričavao. To je tako, jebajga. Mislim, daleko od toga da se opravdavam od napravljenoga, učinjenoga, kako god hoćete - ali, jebiga, i veće stvari se opraštaju, kaj ne? Jebiga, ovaj Mirza se kontrolira - sad ću i ja morati. Nema šanse da više dobijem ban zbog toga na bilo kojem forumu. Velim, nema šanse. Radije ću napisat 1 post na dan nego li pokupiti ban zbog prepiranja, koje prerasta u svađu, a ta je očito ovdje zabranjena. I... nije da vam solim pamet, ali, i think da sam imao pravo na 3 opomene, pa nakon njih ban4life, no, velim, ok - nemam se pravo žaliti, jer očito nisam poželjan. Osim za neke, koji su, eto, ili prosvjetljeniji ili znaju da je potrebno praštati, i dati svakom bar još jednu priliku. Svi znamo da biblija (a i druge knjige/vjere) kaže da je potrebno neprijatelju oprostiti. Bez obzira što nisam vjernik, vjera može biti samo dobra stvar začinjena s nekim glupostima, ali ona nas u pravilu uči samo dobro. Dobro je opraštati. Ne kažem da je potrebno uvijek - nismo svi Isus da opraštamo dovijeka. Mi smo obični ljudi koji se moramo truditi biti, kao prvo, sveti, što je i osnova svake vjere. Biti što više svet, što više dobar, što više savršen. Bog ne traži da budemo sveti - mi se moramo samo truditi. Truditi se možemo s malim stvarima - ne ciljam na forum, nego, ovako govorim. I... pas mater, kad nešto pišem, uvijek zabrijem i odem na 1000 riječi.
---
Prince, jedini ti imaš jake predrasude. Ako, ako. Ako, a u što čisto sumnjam, onda bi bilo lijepo, kao što si rekao, da budeš normalan sammom. Ja ću biti normalan s tobom i sve pet. Ja ti stalno "nudim" pomirenje, ali me ti neprestano vrijeđaš u ovoj temi. :)
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by .Prince sri kol 29, 2012 11:13 am

Ja nisam vrijeđao već jednostavno rekao mišljenje na OVU i samo ovu situaciju. Čekajmo sad šta ovi odluče glavni.
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Phalange. sri kol 29, 2012 11:15 am

Dobro, možda sam krivo rekla da ste isti, ali što se tiče TSI-ja shvatila sam da ste oboje sr*li nešto. Ne znam, kažem, ali ono. Htjela bi znat.
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Princess. sri kol 29, 2012 11:16 am

Najviše mrzim kad mi netko tko nije vjernik soli pamet o vjeri i tim stvarima.
Gle, ja sam svoje rekla. Ja ti osobno ne planiram dati treću šansu. Jedino ako većina njih odluči da ti ju se da. Ne želim biti jedina odgovorna za to, jer svi bi trebali u ovome sudjelovati.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle sri kol 29, 2012 11:21 am

.Prince je napisao/la:Ja nisam vrijeđao već jednostavno rekao mišljenje na OVU i samo ovu situaciju. Čekajmo sad šta ovi odluče glavni.
Znam! Ali, naslov je više bio općenit i nisam htio reakciju: "Da, idiot si." makar je, eto, mogla biti i takva. :/
---
Phelenđ, ne, ja nisam srao tamo. Naprotiv, nisam rekao ni jednu ružnu. Možda zato što sam imao jedan-dva posta na dan, ali to nije bit. Bit je da je i on zasrao, pa mogu mirne duše spavati. :)
---
Gabi, mogla si reći. Ja to nisam mogao znati - ali znam što mogu reći kao čovjek, a ne vjernik. Vjera kaže da neprijatelju treba oprostiti, a ljudska načela da svakom čovjeku treba dati šansu, pa makar u vidu probnog roka ili u vidu stalne šanse, dakle dok ne zasere. Recimo da je to isto, makar je vjera uvijek vjera i uvijek će biti vjera - vjera hoće samo najbolje, što je i logično. Tako i mora biti, inače bi Crkva kao institucija propala. Ne mogu imati ništa protiv tog djela - ja sam protiv Crkve kad se razgovara o ritualima, pedofilima i tak' dalje. Bit crkve je sam po sebi dobar. To što ne želiš dati drugu šansu nekome znači da ne vjeruješ u mogućnost preobrata, što je OK kad se daje stodvajstpeta šansa, ali ne kad se daje... Treća. Mislim, kako nije Ok, ne mogu ja reći da nije, ali dobro znaš što mislim. Ajde, barem si fer pa kažeš - jebi se, ne budem ti dala unban i bok. Velim, jebiga, zasrao sam - ali i drugi dobiju još jednu šansu, a ja ne. Jebiga, predrasude.
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Princess. sri kol 29, 2012 11:26 am

Tko je to dobio drugu ili treću šansu? Ja ne znam ovdje nikog na forumu.
Ali pretpostavljam da ciljaš na Mirzu. Iskreno? bmk, on ovdje nije radio nikakva sranja. Znam i sama šta je radio na drugim forumima, bila sam na MF-u, pa ga dobro poznajem. Ali ovdje nije ništa radio, a ja nemam namjeru sudit nekoga prema tome što je radio na drugim forumima, ja gledam ovaj svoj.
Ti nisi ništa posebno da bi ti se toliko puta opraštalo. Tj, ja nije da se ljutim na tebe ili nešto, nemam ni ništa protiv tebe. Nego mislim da trebaju svi ''platiti'' za ono što su napravili.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle sri kol 29, 2012 11:31 am

Princess. je napisao/la:Tko je to dobio drugu ili treću šansu? Ja ne znam ovdje nikog na forumu.
Ali pretpostavljam da ciljaš na Mirzu. Iskreno? bmk, on ovdje nije radio nikakva sranja. Znam i sama šta je radio na drugim forumima, bila sam na MF-u, pa ga dobro poznajem. Ali ovdje nije ništa radio, a ja nemam namjeru sudit nekoga prema tome što je radio na drugim forumima, ja gledam ovaj svoj.
Ti nisi ništa posebno da bi ti se toliko puta opraštalo. Tj, ja nije da se ljutim na tebe ili nešto, nemam ni ništa protiv tebe. Nego mislim da trebaju svi ''platiti'' za ono što su napravili.
Ma ne ciljam na Mirzu ovdje - ciljam na Mirzu negdje drugdje. Ali, velim, recimo da su ljudi isti i da svi ljudi moraju opraštati istom mjerom. Tako je Isus htio, ne ja. Mislim, kažem - ne vjerujem u Isusa, niti u Crkvu kao takvu - ali znam što je napisano i u što vi vjerujete. Vjerujte, ja vam ne branim, što i ne mogu. Ali, ako ste vjernici, onda i treća šansa mora biti moguća. Hm, "mora"... Ne mora, ali bi bilo lijepo kad bih imao i treću šansu! Ban lista se lako uredi, minuta posla. Prvi zajeb, prvi warn. Tri warna lako se skupe, a nakon toga - ban4life - neću imati ništa protiv toga. Nemam ni sada, ali znamo kakva je SAD situacija i kakva će biti onda. Ovo sa "plaćanjem" - na to nemam komentara, zato što se vjera može tumačiti i na taj način.
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Princess. sri kol 29, 2012 11:37 am

Nemoj mi molim te tu razglabat o vjeri, znam ja sve to. Bez brige. Ali ako ćemo već tako, znaš da postoji i žrtva, ne? Kad nešto sagriješiš, bilo bi fer da napraviš pozitivno, nešto za žrtvu. Znači tebi bi za žrtvu bio ban.
I nemaju šanse nikakve veze sa opraštanjem niti ništa, ja kažem, nemam ništa protiv tebe, ne ljutim se, nemam ti šta oprostit. Ali red je red, ne? Postoje pravila i tu su da se poštuju.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by SteelSingle sri kol 29, 2012 11:39 am

Princess. je napisao/la:Nemoj mi molim te tu razglabat o vjeri, znam ja sve to. Bez brige. Ali ako ćemo već tako, znaš da postoji i žrtva, ne? Kad nešto sagriješiš, bilo bi fer da napraviš pozitivno, nešto za žrtvu. Znači tebi bi za žrtvu bio ban.
I nemaju šanse nikakve veze sa opraštanjem niti ništa, ja kažem, nemam ništa protiv tebe, ne ljutim se, nemam ti šta oprostit. Ali red je red, ne?
Znam da znaš - napisala si da si vjernica. Bez brige, pročitao sam sve prije nego li pišem gluposti. Ja ne pretpostavljam važne stvari, hh. Nešto pozitivno... Ban nije pozitivan ni za mene ni za druge. Hajde, dobro, recimo da je. Opet... Uhm, ma ne znam. Imate anketu... Samo budem to rekao. :)
SteelSingle
SteelSingle
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 27.08.2012

[Vrh] Go down

[~12] Idiot sam, kaj ne? - Page 3 Empty Re: [~12] Idiot sam, kaj ne?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.