Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Događaji nakon događaja

3 posters

Go down

Događaji nakon događaja Empty Događaji nakon događaja

Postaj by teamo♥ sub ruj 01, 2012 9:20 am

Dakako bilo bi lepo kad bi sve stalo na toj noći. Sutradan su mi stigle 10 poruka i sve naravno sa pesmama koje su svirale dok smo mi pili i igrali na podiju.
Dooobroooo priznajem da mi je to bilo lepo jutro,probuditi se i videti da imaš brdo poruka od zgodnog momka. I podne je prošlo ok. Uveče smo se opet spremili da krenemo van ali ovaj put sam išla sa svojim momkom i njegovima sestrama. Ok, išli smo u neki drugi klub šta i je olakšalo teret koji mi je čim je Peki( moj momak) došao po mene. Odlučila sam: zadržaću to za sebe i niko neće da sazna a ako nekako se i bude saznalo smisliću dobru priču i ćaos. Jeste,lepo je to bilo u mojoj glavi...plan se srušio kada sam ugledala njegovog drugara koji je bio s njim juče. Počela sam da paničarim i brzo sam sela za neki stol na čuđenje svih s kojim sam bila xD Ok,prošlo je ok nije me primetio i postala sam mirna jer je veče tekla savršeno dobro al opet nešto me kopkalo,nisam bila opuštena. Jeste ku*ac me nije primeteo,toliko me nije primeteo da je pozvao Nemanju da dođe u klub. Ja naravno sinoć nisam nit spomenula Nemanji da imam nit m od momka pa je od šmekerčina beogradska zgodna puna sebe udhfisdhfčilashflča (morala sam haha) da dođe do mog stola i da dođe do mog uha i da me poljubi u obraz pred mojim momkom i njegove 2 sestre i sestrnim momkom.
Peki me je samo pogledao kao da sam luda a ja sam pogledala isto tako Nemanju. On je pogledao onda ostale i predstavio im se apsolutno kao da je sve 5....Još se pohvalio kako smo se juče upoznali u klubu i kako oni mogu da budu počašćeni što su u društvu tako lepe mlade dame. A iskra pred vatru je bila kad je došao da se predstavi Pekiju...Tačno se sećam od reči do reči
" Čujte ekipa ne znam za vas al da sam ja u društvu ovako lepe dame( pogleda me od glave do pete) ja bi bio počašćen. Uglavnom,Nemanja"
" Uglavnom momak od tuprisutne lepe dame."
" Ohooo, taj deo mi nisi lepotice spomenula juče"
" Ona meni vidiš nije spomenula niti jedan deo. Julia treba nešto da mi kažeš?"
Nemate pojma kako sam se osećala. Digla sam se i otišla u WC i počela plakati.Ustvari tek nakon 24 sata sam postala svesna u kakvoj sam se sitaciji našla. Odvratna sam....fuj!

teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Događaji nakon događaja Empty Re: Događaji nakon događaja

Postaj by Classy sub ruj 01, 2012 9:27 am

Gle, svakom se moglo dogoditi da zabrije s nekim, ti se sada osjećaš kao najgora osoba na svijetu, a to uopće nisi...
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Događaji nakon događaja Empty Re: Događaji nakon događaja

Postaj by teamo♥ sub ruj 01, 2012 9:28 am

Možda nisam ali svakako sam bila bolja pre ovog sranja... Not that
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Događaji nakon događaja Empty Re: Događaji nakon događaja

Postaj by Little Monster^^ sub ruj 01, 2012 9:29 am

Malibu Barbie je napisao/la:Gle, svakom se moglo dogoditi da zabrije s nekim, ti se sada osjećaš kao najgora osoba na svijetu, a to uopće nisi...

I agree :)
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Događaji nakon događaja Empty Re: Događaji nakon događaja

Postaj by teamo♥ sub ruj 01, 2012 9:34 am

Sutra se ujutro nalazim sa Nemanjom na kafi.Potrudiću se da ne zvaršimo u krevetu hahahaha šalim se naravno xD
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Događaji nakon događaja Empty Re: Događaji nakon događaja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.