Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[~13] Koji vrag?

+3
Classy
teamo♥
MirandaFan™
7 posters

Go down

[~13] Koji vrag? Empty [~13] Koji vrag?

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 4:49 pm

Ovak'... Ovo ne bude ni lijepo, niti zanimljivo, niti ništa. Ne morate čitati, ali je meni ipak lakše kad napišem nešto što me muči nekom "poznatom", pa makar to bili i vi. Kužite kaj hoću reći? Nadam se.

Daklem, jebeno buđenje na krivu nogu. Svaki drugi dan mi se dogodi da se probudim i tresem se od muke, a da ustvari ne znam zašto se to događa - ništa me posebno ne smeta, ali me sve nekako tišti i steže, makar ne znam što. Samo hoću biti sam, samo hoću da me se ništa ne pita, samo hoću slušati pjesme i biti daleko od svega. Onda, kad se netko razgovara, opet "pokupim nešto" pa se zbog toga grizem... Mrzim taj usrani feeling! Ali, prije je to bila rijetkost - jednom na, bubam, 2-3 mjeseca. Sad se to događa skoro svaki dan! Jučer je bilo okay, danas se probudim sa suzama u očima, makar ni ja sam ne znam zašto. Dođem tu do vas, pozdravim, pojedem nešto za doručak i tresem se kao šiba na vodi. Pokušam se malo zezati na fejsu, igram neke igrice tamo, dobijem srebrnu medalju i opet pizdim, a inače ne bih to radio. Ne znam koji mi je hebeni vrag! Mislim, pa nije moguće da sam... Poludio?! Od čega?! Pa, i drugi su bili u pubertetu (i još su), pa vas zato pitam? Jel to hebeno sranje izazvano od drugog hebenog sranja? Mislim na, dakako, pubertet. Pa, jebemu mater, ne pijem ni ništa a opet se osjećam kao da pijem ili kao da bih trebao trošiti lijekove za smirenje a ne trošim ih. I, evo, ovo sad pišem i u sebi "kuham" i jedva suzdržavam suze. Ne znam zašto se to događa! Jučer je sve bilo OK, a prekjučer mi je bilo isto kao i danas. Plać, sekirancija... Ma, uopće vam ne moram pričati. Ja samo hoću znati koji mi je jebeni vrag. :(
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 4:53 pm

Treba ti promena. I meni je tako bilo pa se desio Nemanja i koliko god me on na jedan drugi način potresao i zadao mi muke ježove haha na drugi način me oslobodio. Pucala sam po šavovima sa Petom svaki put isto sa njim on i ja ljubav volim te ovo ono. Jeste da je to bilo lepo i jeste da sam ja njega volela ali isto tako dođe ti dosta. Tako je verovatno i tebi Em te pucaju hormoni što samo pogoršava situaciju.
Probaj da se oslobodiš frustracija,učini nešto ludo eto :)
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 4:55 pm

dalinda <3 je napisao/la:Treba ti promena. I meni je tako bilo pa se desio Nemanja i koliko god me on na jedan drugi način potresao i zadao mi muke ježove haha na drugi način me oslobodio. Pucala sam po šavovima sa Petom svaki put isto sa njim on i ja ljubav volim te ovo ono. Jeste da je to bilo lepo i jeste da sam ja njega volela ali isto tako dođe ti dosta. Tako je verovatno i tebi Em te pucaju hormoni što samo pogoršava situaciju.
Probaj da se oslobodiš frustracija,učini nešto ludo eto :)
Ah, valjda je to. Ne znam, samo me to živcira - sve bude normalno, znam da me to živcira ali nema šanse da to "maknem". Pff. ><'
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 5:00 pm

Jeste sigurno je to jer tačno si opisao kako sam se ja osećala neko vreme. mig
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 5:04 pm

A, pas mater, pa kud sada to? Mozak ne radi onako kako ja hoću. To je baš sranje, a? ><'
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 5:05 pm

Jeste i do do jaja al ja sam ti rekla šta da uradiš?
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 5:07 pm

Da se oslobodim frustracija i napravim nešto ludo. Osjećam se kao robot jer ponavljam tvoje riječi. Hahah. :D
Mah, kaj ludo da napravim? Ja volim živjeti po shemi i to mi je uspjevalo sve do sada - vječiti pesimist, nikad optimist. :D
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by Classy ned ruj 02, 2012 5:09 pm

Ja se isto u zadnje vrijeme osjećam tako. Nekako, puna sam frustracija i želim to izbaciti iz sebe, ali ne znam kako. Ne znam ni zašto se tako osjećam. Treba mi promjena, ali kakva? Ni sama ne znam što hoću.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 5:11 pm

Malibu Barbie je napisao/la:Ja se isto u zadnje vrijeme osjećam tako. Nekako, puna sam frustracija i želim to izbaciti iz sebe, ali ne znam kako. Ne znam ni zašto se tako osjećam. Treba mi promjena, ali kakva? Ni sama ne znam što hoću.
Baš to. Nemam pojma što ne valja, a i da baš napravim nešto ludo, to treba zadovoljiti moj mozak, a ne moju valjštinu. Ja si moram pomoći i uživati u tome, pa da se na kraju osjećam bolje. Što mi vrijedi da napravim nešto "ludo", ako me to neće zadovoljiti. Mah, ni sam ne znam. I meni treba promjena. Valjda. :/
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by Classy ned ruj 02, 2012 5:21 pm

Ja mislim da ni meni ništa ludo ne bi pomoglo, stalno radim gluposti. :P
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by teamo♥ ned ruj 02, 2012 5:26 pm

Niti ja nisam znala. I onda sam se setila joj pa da,želim da budem sretna.
Eto,za početak ideja. haha
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 5:27 pm

Malibu Barbie je napisao/la:Ja mislim da ni meni ništa ludo ne bi pomoglo, stalno radim gluposti. :P
Hahaha. A glupo mi je misliti da mi treba "mir i spokoj" kad imam 13... ><'
Dalinda, budemo probali. Imam cijele dane za vježbanje. :/
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by Unique Yeah ned ruj 02, 2012 5:28 pm

Čovječe kad pogledam da slažem se s vama.
Postajem Hipster he
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 5:42 pm

Simline je napisao/la:Čovječe kad pogledam da slažem se s vama.
Postajem Hipster he
Hajde, bar nešto. Hahah. Vidiš da je moja kolumna sve samo ne bezveze - čak je i poučna, haha.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by Phalange. ned ruj 02, 2012 5:49 pm

E, Slavoljube. Možda bi mogao izbaciti iz sebe frustraciju da pišeš o tome, pišeš,pišeš... Ne moraš svaki rad objaviti tu, piši na običan papir. Kupi si bilježnicu pa piši tamo. Kad si ljut trgaj listove, šaraj bezveze i to....Pomaže, kažem ti, probala sam :)

I sam si rekao da ti je ovo šro si ovdje napisao pomoglo ;)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 5:52 pm

Phalange. je napisao/la:E, Slavoljube. Možda bi mogao izbaciti iz sebe frustraciju da pišeš o tome, pišeš,pišeš... Ne moraš svaki rad objaviti tu, piši na običan papir. Kupi si bilježnicu pa piši tamo. Kad si ljut trgaj listove, šaraj bezveze i to....Pomaže, kažem ti, probala sam :)

I sam si rekao da ti je ovo šro si ovdje napisao pomoglo ;)
Misliš da sam objavio sve tu? Od 13 ovih zezancija, imam 130 još na papiru, hah. Ma, velim, ne pomaže ništa. Ne znam zakaj se to meni događa. Slušam, evo, ovo od Julije kao bi trebalo biti veselo al' mene uopće ne oraspoloži. Razgovaram na fejsu preko kurca, mah, ništa mi se ne da. I još sad i ta škola počinje, ma ne znam kaj da velim, Skroz sam u kurcu. Skroz, skroz, skroz! Jebemu Isus mater! :S
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by Princess. ned ruj 02, 2012 6:05 pm

Može malo lakše s psovkama? ;)
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by MirandaFan™ ned ruj 02, 2012 6:09 pm

Princess. je napisao/la:Može malo lakše s psovkama? ;)
Ma.. može. Sori. Ma, skroz sam u kurcu zadnjih dana, i ne znam koji mi je hebeni vrag. Veli Petra da mi je to pomoglo... Valjda je, ali trebao bih napisati 10000000 takvih da bi pomoglo. Ako bi. Mozak je hebeno sranje. Mrzim to! Zašto se glupe stvari meni događaju? Neka ide sve u vražju mater!
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by Amélie ned ruj 02, 2012 7:08 pm

Gledaj, i meni ponekad dođe da pošaljem sve u PM ali se smirim. Imam dnevnik kojeg pišem i tu se oslobodim svega što držim u sebi. Slažem se sa Hrvojkom (xd) da bi trebao nešto šarati, pisati i izvuć sve to iz sebe i stavit na papir. :D
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by Phalange. ned ruj 02, 2012 7:26 pm

Miranda Kerr Fan™ je napisao/la:
Princess. je napisao/la:Može malo lakše s psovkama? ;)
Ma.. može. Sori. Ma, skroz sam u kurcu zadnjih dana, i ne znam koji mi je hebeni vrag. Veli Petra da mi je to pomoglo... Valjda je, ali trebao bih napisati 10000000 takvih da bi pomoglo. Ako bi. Mozak je hebeno sranje. Mrzim to! Zašto se glupe stvari meni događaju? Neka ide sve u vražju mater!

Ja sam Hrvojka bro! Pa napiši ih 100000000000 ako je potrebno. Vrišti u jastuk, to dosta pomaže ;)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by MirandaFan™ pon ruj 03, 2012 8:37 am

Ma mislio sam na neku drugu Petru... bro? xD
Ovo deranje u jastuk ne pali kad si u... relativno srednjem stanu kojemu je moja soba 15 kvadrata, a sve okolo tebe ljudi/starci/bake, hah.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[~13] Koji vrag? Empty Re: [~13] Koji vrag?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.