Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

+9
VanillaKismet
MirandaFan™
Classy
Little Monster^^
*LadyBird*
Phalange.
Princess.
.BarbieBitch.
teamo♥
13 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by teamo♥ uto lis 02, 2012 2:23 pm

Ne znam od kud da krenem.Pa ajde,da odgovorim na vaša pitanja.Da + je
27.9. mi je verovatno bio jedan od najgorih dana u životu. Dakle,otišla sam s Nemanjom i sestrom dok doktora. Ne moram ni da spominjem koliko sam se tresla...Nemanja je celo vremene bio ono kao kul,ali videlo se da se boji. I došao je red na mene,i dobro je otišla sam kod doktora,sve kako treba,i onda je rekla zbog čega mi se ceo život promenio. Znači,svi strahovi o tome su potvrđeni.Divno.Tada sam se osećala strašno,kao da mi je ceo život prošao pred očima. Rodiću,udaću se,raditi neki odvratan posao koji mrzim,imam usran brak i možda se i rastati i krpati kraj s krajem.No dobro pusitmo sad to. Što nisam očekivala i što me je u jednu ruku smirilo je bila Nemanjina reakcija. On se nasmešio široko i stavio ruku na trbuh. Ja sam se nekako čudno nasmejala,ali me to baš začudilo. Sestra se začudila,ali nekako se i ona nasmešila kao da joj je to ok.
Izašli smo i sve do auta smo šuteli,a onda sam ja pukla.Počela sam da plačem kao kišna godina brate...Nemanja me zagrlio i rekao tačno ovako; "Šta god bilo ja sam tu. "
MEDO MOJ <3 Helena me je isto zagrlila i rekla da je ustvari to divno. Neverovatno koliko ja imam prelepih ljudi oko sebe,majko moja. <33
Nekako sam se smirli,i još smo dosta pričali o tome u autu. Ona me je kasnije odvezla do Nemanje. On je uradio njami njami ručak i ja sam ga lepo obrijala. haha
Tekom tog dana počelo mi je da dopire do mozga da ću da mu rodim dete. Čak ni sad nisam toga potpuno svesna.
Čak smo počeli da razgovaramo i o imenima. Ako je devojčica,zvaće se ili Izabela ili Vanesa,a ako bude dečak ili Aleksandar ili Relja. On se baš mnogo veseli i danas je krenuo da traži stan gde ćemo da živimo.(njegovi imaju mnogo para pa ono..)
A sad,kako već pričam o stanu i svemu, morate da znate i rekacije roditelja.
On je prvo,odmah prvi dan nazvao ih na telefon i rekao da će da postane tata.
I njegovi su se u roku od 30 minuta pojavili u stanu,mene izljubili,a keva mu je poečla da plače od sreće( kako znate, on je pre bio "skinhead" i njegova mama nije mislela da će on ikada da ima decu itd...xD Laugh ). Uglavnom,ima predobre roditelje,osim tate,on je malo ono mutikaša kako se kod nas kaže,ali dobar je,ajde haha.Al mu je keva najjača,žena si je s mojom mamom već najbolja prijateljica,idu u shopping i na kafe...luda je haha :)
E,a sad moji roditelji. Znači,sa Helenom i Nemanjom sam sela za sto i naravo pozvala mamu i tatu.Oni od pre znaju Nemanju,pre su ga još upoznali.I Helena je pričala umesto mene celo vreme. Kad je znači rekla presudnu rečenicu,ja sam počela da plačem,a moja mama je onako razogačila oči i zagrlila me je,a ćale je bio u šoku. Inače moja mama je rodila sa 19 pa je super to prihvatila stvarno. Rekla mi je bolje da sam saznala da sam trudna nego da nikada neću moći da imam decu. Tata je bio malo u šoku ali nekako je to progutao. Ja sam im kasnije sve objasnila,kakva je situacija(em financijska,em što se tiće bebe itd...) Kasnije tog dana moji i njegovi roditelji su otišli na večeru da razgovaraju o tome,i nisu se lepo vratili do 3 u noći,a ja sam lepo s Nemanjom i Tanjom gledala Zalomilo se haha. Moram da napomenem i da zahvalim Tanji na VEČNOM ramenu za plakanje i da nema nje zbilja ne znam šta bi <3
Znači,u subotu sam ptišla NAPOKON da uradim tetovažu. To je bio Nemanjin i Tanjin poklon za rođendan. Ta-daaaaa ;
Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Tumblr_ltp2ve5sgn1qzabkfo1_400
Malena je ali lepa :)
Eto,ja sam ok s time da ću da rodim i znam da postoji milion stvari koje mogu da se izmene i da će da bude teško.Ali dobiću dete a ne rak. Tako da,odlučila sma tako i srećna sam,iskreno.I baš me briga za sve ostale :P
I sad neću više da vas pilim,nastavak ide sutra :P
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by .BarbieBitch. uto lis 02, 2012 2:52 pm

Well, sretno ti bilo u majčinstvu :)
Ti i on ste sretni, to je bitno :)
Al vidim da su i njegovi i tvoji roditelji to ok prihvatili što je super ;)
Tetovaža je predobra :D
A tebi i Nemanji želim puno sreće i ljubavi <3 :)
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by teamo♥ uto lis 02, 2012 2:58 pm

Hvala <3
Jesmo,srećni smo mnogooo <3
Hvala za tetovažu haha ;)
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by Princess. uto lis 02, 2012 2:59 pm

Ajme, čestitam ti. :D I bitno je da te on podržava u tome, da je uz tebe, a i tvoji i njegovi starci. :D Sigurna sam da će sve biti dobro. ;)
I želim ti puno, puno sreće. :D
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by Phalange. uto lis 02, 2012 5:11 pm

Imaš takvu sreću što si ga našla :)
Većina dečki u tim godinama obično pobjegne glavom bez obzira, Nemanja je fantastičan. I sretno vam bilo :D

Tetovaža je ASHADUBIAUBAUOFBAE *-*
BTW. jel te boljelo, s obzirom da je dosta blizu kosti?
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by *LadyBird* uto lis 02, 2012 5:14 pm

Kako je krasno kada imate takve roditelje pune potpore. Želim ti sve najbolje, da beba bude zdrava i da imadneš predivno vjenčanje. :)

BTW. Tetovažaa <3
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by Little Monster^^ uto lis 02, 2012 5:15 pm

Slažem se sa svime šta su cure rekle.Stvarno mislim da ćete bit sjajni roditelji :)
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by Classy uto lis 02, 2012 5:51 pm

Prelijepa tetovaža, i želim ti puno sreće! :*
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by teamo♥ uto lis 02, 2012 6:29 pm

Hvala svimaa:*
Jeste,mnogo je bililo i išla mi je krv,ali nema veze :) I da,azbroavila sam napomenuti da i Nemanja ima istu takvu tetovažu :))
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by MirandaFan™ uto lis 02, 2012 6:31 pm

Znao sam.
A ovaj Nemanja će, prije ili poslije, put pod noge. To valjda i sama znaš, jel'?
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by teamo♥ uto lis 02, 2012 6:32 pm

Znam. Ali rekla sam,kako bude,buće,spremna sam na sve.
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by MirandaFan™ uto lis 02, 2012 6:34 pm

Jest da se neki vidici proširuju i da se sad ide sve ranije, al' curetak sa 18 da rodi i zajebe se (pod navodnicima) tak' rano ipak je nešto drugo. Al', kaj, boli me briga, ja samo velim da ti može biti žao. Uvijek postoji pobačaj, jel'?
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by teamo♥ uto lis 02, 2012 6:35 pm

Eto,ja sam ok s time da ću da rodim i znam da postoji milion stvari koje mogu da se izmene i da će da bude teško.Ali dobiću dete a ne rak. Tako da,odlučila sma tako i srećna sam,iskreno.I baš me briga za sve ostale :P
I sad neću više da vas pilim,nastavak ide sutra :P
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by MirandaFan™ uto lis 02, 2012 6:37 pm

teamo♥ je napisao/la:
Eto,ja sam ok s time da ću da rodim i znam da postoji milion stvari koje mogu da se izmene i da će da bude teško.Ali dobiću dete a ne rak. Tako da,odlučila sma tako i srećna sam,iskreno.I baš me briga za sve ostale :P
I sad neću više da vas pilim,nastavak ide sutra :P
Pa? Kaj hoćeš dokazati s tim? Zajebavaš samu sebe, ne nas. Meni je svejedno da l' ti rađaš ili dobijaš rak. Jel'?
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by teamo♥ uto lis 02, 2012 6:38 pm

Ako ti je svejedno i boli te briga,šta pišeš ovo jebem ti sunce?
I šta ti hoćeš da dokažeš tim postom?
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by MirandaFan™ uto lis 02, 2012 6:40 pm

teamo♥ je napisao/la:Ako ti je svejedno i boli te briga,šta pišeš ovo jebem ti sunce?
I šta ti hoćeš da dokažeš tim postom?
Pišem jer ja to smijem. :)
Hoću dokazati da si zajebala, što jesi. Sve ono što je neplanirano je zajebano, pa makar to dobro ispalo. A to što ste vi idioti koji ne znate ubiti dvije muhe jednim udarcem vaša je stvar.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by teamo♥ uto lis 02, 2012 6:42 pm

Eto,idioti smo i zajebali smo si život i prosićemo na ulici da nam ljudi daju nintu i jebavat ćemo se po kolodvorima i kasnije pridružiti ciganskoj družbi.
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by MirandaFan™ uto lis 02, 2012 6:45 pm

teamo♥ je napisao/la:Eto,idioti smo i zajebali smo si život i prosićemo na ulici da nam ljudi daju nintu i jebavat ćemo se po kolodvorima i kasnije pridružiti ciganskoj družbi.
Ne ponašaj se glupo. Znaš dobro što sam rekao. Nisam mislio nužno na financijsku situaciju, nego ovako.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by teamo♥ uto lis 02, 2012 6:50 pm

Znaš šta,Hrvoje tvoja si je mama zajebala život što je rodila tebe.
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by MirandaFan™ uto lis 02, 2012 6:52 pm

teamo♥ je napisao/la:Znaš šta,Hrvoje tvoja si je mama zajebala život što je rodila tebe.
Veoma neukusno. To što se ti osjećaš bolje tako što napadaš druge nije moj problem!
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by teamo♥ uto lis 02, 2012 6:53 pm

Zar je iko rekao da je tvoj problem?
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by Phalange. uto lis 02, 2012 8:15 pm

O pobogu, idem u razred s curom koju je mama rodila sa 17 godina. Normalna je, apsolutno. Ne vidim u čemu je problem. I da ju ostavi? Jaka je i dovoljno stara djevojka da se moze pobrinuti sama za sebe. A i roditelji su to lijepo prihvatili, tako da vjerujem da će joj biti od velike pomoći. Ne kažem da će sada brigu od djetetu prevaliti na roditelje, ali vjerujem sa će oni uskočiti kad bude potrebno.
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by VanillaKismet uto lis 02, 2012 8:23 pm

Trudnoća je prirodni korak, ali i veliki korak. Nadam se da ćeš se snaći sa bebom i da će sve biti u redu :)
I roditelji su ti stvarno super!
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by teamo♥ uto lis 02, 2012 8:45 pm

Hvala :)
Jesu,ali verovatno zato jer je moja majka i sama rodila rano pa ono... :)
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by *LadyBird* sri lis 03, 2012 1:08 pm

teamo♥ je napisao/la:Hvala :)
Jesu,ali verovatno zato jer je moja majka i sama rodila rano pa ono... :)

U nas je cura sa 16 godina rodila i svi su bili šokirani, i sada, godinu kasnije- ja tu curu viđam sa malom djevojčicom u parku kako se igraju, slikaju, stvarno su prekrasne. :)
A nego, hoćete se ti i Nemanja nastavljat školovat? Fakultet i tako to?
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi... Empty Re: Rekli su mi da ljubav nisu te stvari, ja i dalje trazim je tamo de smo stali mi...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.