Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I'm more than just a piece in their Games

3 posters

Go down

I'm more than just a piece in their Games Empty I'm more than just a piece in their Games

Postaj by Unique Yeah sub stu 10, 2012 6:02 pm

Gledajući u Peeta-u znala sam da smo posljednji tim u igri. Zagrlila sam ga, a moje je srce samo željelo slobodu. "Možemo ići kući" poručila sam mu, primila ga za ruku i onako još potpuno neoporavljenog izvukla iz pećine. Hodali smo šumom koja nije bila nalik na onu moju. Koju možda više nikada neću vidjeti, osjetiti i... Misli mi je zaustavio pekarov sin, poznatiji kao predstavnik 12 odjeljenja. Morali smo se razdvojiti i sagledati situaciju o ostalim predstavnicima. Nastavila sam hodati svojom zamišljenom linijom, ali ubrzo sam ugledala njegovu jaknu na kojoj su ležale zle bobice. Ponovo moje misli su prekinute topovim glasom. Znala sam da nešto nije u redu. Potrčala sam kao nikada i bez obzira da me netko čuje vikala njegovo ime. "Peeta, jesi li dobro, dovraga?". Osjetila sam još onaj udarac kako sam se zaletila u svog princa. Ne razmišljajući vidjela sam Foxface, crvenokosu djevojku, svijetle puti kako leži na zemlji. Bila je mrtva. Počelo se mračiti, znala sam da je ovo veliko finale u kojima samo najjači ostaju. Ogromne modificirane zvijeri počele su trčati za mnom i Peetom. Ne razmišljajući samo smo došli do Cornucopia. Popeli smo se na nj. , a tamo nas je dočekao on. Tribute boy iz odjeljenja 2. Kojeg su svi smatrali ovogodišnjim pobjednikom. Kako me samo bacio, kako je samo udarao Peet-u. Uzela sam svoju pretposljednju strijelu i bez oklijevanja pogodila ga u onu plavu glavu. Pao je ! A zvijeri su ga samo rastrgale. Čuo se i posljednji pucanj topa, počelo se nadvijati sunce. Znala sam da mogu kući, da mogu otići sestrici za koju sam pobijedila. Samo sam željela otići odavde, zaboraviti ovo sve i vratiti svoje osjećaje, a ne biti hladna kakva sam postala nakon Rue-ine smrti. Željela sam vratiti sebe, postaviti se na noge i uzdignute glave stići u svoje odjeljenje.

Katniss, Girl on fire.
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

I'm more than just a piece in their Games Empty Re: I'm more than just a piece in their Games

Postaj by Phalange. ned stu 11, 2012 6:10 am

Predivno*-*
pogotovo jer sam ogroman fan THG-a (:
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

I'm more than just a piece in their Games Empty Re: I'm more than just a piece in their Games

Postaj by Unique Yeah ned stu 11, 2012 10:45 am

Hvala pisat cu jls takvih stvari. Jer sam big fan THG.
I jako sam emocionalno povezan sa svim time
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

I'm more than just a piece in their Games Empty Re: I'm more than just a piece in their Games

Postaj by Classy ned stu 11, 2012 12:08 pm

Prelijepo pišeš!
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

I'm more than just a piece in their Games Empty Re: I'm more than just a piece in their Games

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.