Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Like on a strong tripp...

3 posters

Go down

~ Like on a strong tripp... Empty ~ Like on a strong tripp...

Postaj by Shinigami sri stu 14, 2012 1:38 pm

"For every complex problem there is an answer that is clear, simple and wrong."

Izlazimo iz zadnjeg busa, opijeni toplinom, na hladni zrak koji nas odmah vrati u stvarnost. Onako umorni, polusneni odlučimo otići na kavu. Hodamo neko vrijeme, bez riječi, samo hodamo jedan kraj drugoga. Gazim mokro lišće koje se razlijeva po cesti kao vodene boje. Uđemo u kafić na kraju ulice i sjednemo u zadnji separe s lijeva. Gledamo se, on u tamno plavoj košulji i crnom kaputu, a ja u prugastoj vesti... Krenemo pričati o poslu, faksu, nešto onako općenito. Vruća kava dolazi na stol, uzimam šećer i polako ga stavljam u kavu. Ne jedan, dva. On se nasmije, u tom trenutku shvatim da mi više nije svejedno...

"I am alone in the night. Been tryin' hard not to get in trouble, but I... I've got a war in my mind.."

Sve ono za što sam mislila da se nikada neće desiti, da se nikada ne bi moglo desiti, sve se ostvarilo. Ono nešto u meni se promijenilo, sve moje moralne vrijednosti odjednom su nestale. Pomislih, ma j*beš život, prekratak je, nije dostojan, nije vrijedan, ili je? Je li sve to opravdano, bar u ovakvoj situaciji. Imam li bilo kakvu točku za koju se mogu uhvatiti, bilo što u što mogu vjerovati? Od tog trenutka znala sam da više neće biti isto. Kao da se u meni vodila bitka, toliko misli u jednoj sekundi, svi moji strahovi su se ostvarili... I što sad?

"Drink all day and we talk 'til dark.."

On odluči da će me otpratiti doma, unatoč tome što je počela kiša. Hodamo, ja pod kapuljačom i vidim mu samo noge, a on kisne. Pogledam ga, kosa mu je potpuno mokra. Stignemo do moje ograde, on me gleda, a ja očekujem pozdrav. Primi me za jaknu i povuče k sebi.
"Zašto mi ovo radiš?" pita on. Ja samo šutim, pogledam ga, zatim pogledam u pod. On me privuče još bliže i osjetim njegove tople usnice na mojim. Odjednom se ona kiša učinila tako predivnom, skine mi kapuljaču i poljubi me još jednom.
"Volim te, nitko mi ne može to zabraniti." Zagrli me, ja stojim zbunjeno, jednostavno ne osjećam ruke, nakon nekog vremena zagrlim ga, poljubim ga i šapnem mu:
"Nitko ti to ne može zabraniti."
"Jel' ti žao?"
"Nimalo..."

"Don't leave me now... Don't say good bye... Don't turn around..."
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

~ Like on a strong tripp... Empty Re: ~ Like on a strong tripp...

Postaj by Phalange. sri stu 14, 2012 6:15 pm

Daj *-*
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

~ Like on a strong tripp... Empty Re: ~ Like on a strong tripp...

Postaj by Classy sri stu 14, 2012 6:54 pm

Ja samo šutim, pogledam ga, zatim pogledam u pod. On me privuče još bliže i osjetim njegove tople usnice na mojim. Odjednom se ona kiša učinila tako predivnom, skine mi kapuljaču i poljubi me još jednom.
Damn. Savršeno.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

~ Like on a strong tripp... Empty Re: ~ Like on a strong tripp...

Postaj by Shinigami čet stu 15, 2012 10:08 pm

Uuu.. Thanks gurls :D
Malibu Barbie je napisao/la:
Ja samo šutim, pogledam ga, zatim pogledam u pod. On me privuče još bliže i osjetim njegove tople usnice na mojim. Odjednom se ona kiša učinila tako predivnom, skine mi kapuljaču i poljubi me još jednom.
Damn. Savršeno.
True story ;)
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

~ Like on a strong tripp... Empty Re: ~ Like on a strong tripp...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.