Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chariot - Parade - Fame - Fake Flame

3 posters

Go down

Chariot - Parade - Fame - Fake Flame Empty Chariot - Parade - Fame - Fake Flame

Postaj by Unique Yeah uto sij 01, 2013 4:46 pm

"Ne želim te staviti u neko ruglo, želim da te svi zapamte" rekao je Cinna. Oblačeći svoj Chariot kostim koji je bio tako savršeno skrojen, od tako čudnog materijala kojeg se u dvanaestici nije moglo vidjeti Cinna mi je govorio kako će djelovati i raditi moj kostim. Imali smo još 20-ak sekundi da sve sredimo i da "Every revolution begins with a spark" započne. Naravno po mene su ponovo došli oni cijepljeni, hladnokrvni vojnici čije su ruke bile hladnije od leda, od smrti. Vodili su me do kočije, za koju sam čula. Bila je predivna, cijela u crnom metalu koju se tako predivno bljeskao, a konji? Takve niste mogli vidjeti nigdje osim na Paradi. Misli o ovom "predivnom" događaju prekinuo mi je Peeta.

Mi kao predstavnici 12 odjela krenuli smo zadnji. Nisam znala što očekivati i kako se ponašati jer mi nismo učeni kao jedinica i dvojka. Krenuli smo, trebali ste vidjeti ta lica, sva u bogato ukrašenim swarovskim kristalima, umjetnim trepavicama i šminkom. To nisu bili ljudi, to su bila čudovišta koja su samo htjela uništiti neke, vidjeti borbu, slavu i smrt, te naravno pobjednika. Plamen me nije pekao, ali je pekao sve oči uprete u nas. "Uhvatila sam i ružu" htjela sam reći Peeti. Zaustavili smo se na kraju Ulice Slave, a možete si zamisliti tko nas je tamo dočekao sa svojim "Tributes, Welcome" predsjednik Snow, naomraženiji i najmočiji čovjek. Slušala sam njegove hladne riječi, a one nisu uopće dopirale do mene. Po završetku ulice sišli smo sa kola, Effie je bila sva zanešena nama, a naš preglupi iritantni mentor uvidio je da nas gleda i odmjerava Tribute boy iz 2.

Nikada neću zaboraviti taj prazan i tako oštar pogled. Nikada...

Chariot - Parade - Fame - Fake Flame Tumblr_maw5c3K1ln1r6xbqmo2_500_large
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Chariot - Parade - Fame - Fake Flame Empty Re: Chariot - Parade - Fame - Fake Flame

Postaj by Classy uto sij 01, 2013 5:45 pm

Super je, to je vezano uz onaj Hunger Games jel? :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Chariot - Parade - Fame - Fake Flame Empty Re: Chariot - Parade - Fame - Fake Flame

Postaj by Unique Yeah uto sij 01, 2013 5:46 pm

Yeap, ofc na ovaj način želim reći koliko obožavam sve ovo.
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Chariot - Parade - Fame - Fake Flame Empty Re: Chariot - Parade - Fame - Fake Flame

Postaj by Phalange. uto sij 01, 2013 5:52 pm

Pre je *o*
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Chariot - Parade - Fame - Fake Flame Empty Re: Chariot - Parade - Fame - Fake Flame

Postaj by Unique Yeah uto sij 01, 2013 5:56 pm

Hvala, puno mi to znači.
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Chariot - Parade - Fame - Fake Flame Empty Re: Chariot - Parade - Fame - Fake Flame

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.