Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Help

Go down

Help Empty Help

Postaj by Unique Yeah čet oľu 28, 2013 10:32 am

Sutra sa svojima idem na bazen u Daruvar i trebala je ići moja partnerica s kojom sam si super i super bi nam bilo i sve super. No, njoj je danas došla sestrična koju ja baš ne podnosim jer se preserava,a i kad je partnerica s njom onda je i ona drukčija i onda ja izvisim.

I sad je ona mene pitala jel može ona s nama. Nisam još niti pitao svoje ali sam joj rekao Sorry ali meni se od nje sere i ja ne bi da ona ide. I naravno sad neće niti ona ići. Rekao sam to mami ali pošto ona ne organizira put niti niš neće se upletati.

Tate nema doma trenutno da ga pitam šta da napravim, ali glupo mi je ići sam sa njima pa umrijet ću. Najbolja prijateljica nemre ići jer moj tata baš nije najhappy s njom.


Help šta da radim *?????
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.