Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ I samo smijem se, i smiješ se, i sve je isto kao prije...

3 posters

Go down

~ I samo smijem se, i smiješ se, i sve je isto kao prije... Empty ~ I samo smijem se, i smiješ se, i sve je isto kao prije...

Postaj by Shinigami uto srp 09, 2013 6:56 pm

Evo mene nakon dugo vremena, žao mi je što me dugo nije bilo. Zaokupile me neke stvari, pa nisam mogla...

Aaah, još malo i prestajem biti tinejdžer, odrastam, ono svijet odraslih i te spike. Ma ne može biti tako loše, jel da?

Što još, hmm.. pa iskreno nema ništa novog, spajam tako kraj s krajem, živim punim plućima, uživam u životu, ludujem. Lijepo mi je.

Friday nights. Saturday nights. Sunday nights. Monday nights... Ma mislim da to ide do kraja tjedna, odnosno cijeli tjedan. Studiranje je lijepo. Samo trebaš naći svoj put i zabavljati se.

Zamišljam da ničega se više ne sjećam...

drunk
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

~ I samo smijem se, i smiješ se, i sve je isto kao prije... Empty Re: ~ I samo smijem se, i smiješ se, i sve je isto kao prije...

Postaj by Princess. uto srp 09, 2013 9:51 pm

Baš sam se pitala kud si nestala, drago mi je da si se vratila. :D
Ja sam baš neki dan razmišljala kako sam stara, haha. I mean, još godinu i pol i nisam više teen. Da se mene pita imala bi 18 forever.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

~ I samo smijem se, i smiješ se, i sve je isto kao prije... Empty Re: ~ I samo smijem se, i smiješ se, i sve je isto kao prije...

Postaj by Classy sri srp 10, 2013 1:44 pm

Welcome back :D kažu da su studentski dani najjači što se tiče provoda i svega, uživaj samo uživaj tako treba :))
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

~ I samo smijem se, i smiješ se, i sve je isto kao prije... Empty Re: ~ I samo smijem se, i smiješ se, i sve je isto kao prije...

Postaj by Shinigami čet kol 01, 2013 5:50 pm

Hvala curke, istina je. Studentski dani su zakon, ali da ne bi sve bilo tako dosadno moram i raditi malo, pa me nema po cijele dane doma :(
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

~ I samo smijem se, i smiješ se, i sve je isto kao prije... Empty Re: ~ I samo smijem se, i smiješ se, i sve je isto kao prije...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.