Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka?

+24
Amyicha
Nightmare
Wwinner
blento. ^^
.Cherrie.
Cinderella
*~Damon's dear~*
Jovana
.Kixy.
*Just Smile*
Alex. :]
Animal.
Phyre Q.
Elena*
Hannek ♥
Cloud Razor
Muffin.
Iva Tinkivinki
Destroying Angel
RedOne♥
Princess.
Classy
Allegra
Ivonnii
28 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka? - Page 2 Empty Re: Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka?

Postaj by Wwinner ned pro 26, 2010 1:28 pm

nikad se ne bih menjala. onaj koji me voli, prihvatice me sa svim vrlinama i manama ^^
Wwinner
Wwinner
Nerd
Nerd

Broj postova : 179
Join date : 26.12.2010
Age : 29
Lokacija : dreams are only thing that we have.^^

[Vrh] Go down

Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka? - Page 2 Empty Re: Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka?

Postaj by Nightmare pon pro 27, 2010 1:34 pm

Pa ako je to promjena na bolje, onda bi. Promjene su dobre, znače razvitak.
Nightmare
Nightmare
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 424
Join date : 05.12.2010
Age : 30
Lokacija : The ditch

[Vrh] Go down

Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka? - Page 2 Empty Re: Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka?

Postaj by Animal. sub sij 01, 2011 10:39 pm

Meni je to nekako došlo samo od sebe. Uvijek sam gledala druge kak se promjene i mislila da su totalne glupače, ali jednostavno, tako je. Nije to promjena na gore, nego jednostavno - promjena. Na primjer, prije mi nije bilo bitno kak se obučem, jesam našminkana - a sad se sva uspaničim ak imam neku jadnu majcu ili nisam našminkana ili nedajbože imam masnu kosu. Prije isto nisam marila ako sam drska prema dečkima, jednostavno me bilo briga za njih. A sad opet razmišljam kao da su mi prijatelji.
Ali i promjenila sam se na gore - više ne vjerujem ljudima toliko. Rijetko kome nešto povjerim i nemam puno iskrenih prijatelja, nego samo onak za zabavu, zezanje. Ali za to su zaslužni možda neki moji prijatelji.

Oprostite na Bibliji, HAHAHAHA.
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka? - Page 2 Empty Re: Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka?

Postaj by Amyicha čet sij 06, 2011 7:59 am

ne bi. nikada se zbog nikog ne bi mjenjala pa tako ni zbog nekog dečka.
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka? - Page 2 Empty Re: Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka?

Postaj by Peaches pet sij 07, 2011 5:20 pm

ja bih rekla da jesam.često sam o tome razmišljala jer postoji jedan muškarac u mom životu zbog kojega se jesam promjenila i to definitivno na bolje.Dok on nije došao bila sam ogorčena,negativan sam stav imala,smatrala sam da je svijet daleko od mene.Zbog njega sam uvidjela da nije sve tako crno.A i fizički sam se promjenila..od stila,boje kose,načina govora..mogu reći da sam uz njega odrasla
Peaches
Peaches
Newbie

Broj postova : 9
Join date : 07.01.2011

[Vrh] Go down

Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka? - Page 2 Empty Re: Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka?

Postaj by Lu. pet sij 07, 2011 5:31 pm

Ne ne bih se mjenjala..ali posljednji decko je u meni promjenio neke statove i razmisljanja na bolje i neke sam stvari vise shvatila. ugl. na pozitivno. :)
Lu.
Lu.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 649
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Lokacija : Sisak

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001070070787

[Vrh] Go down

Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka? - Page 2 Empty Re: Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka?

Postaj by Daky uto sij 11, 2011 9:17 pm

Ne bi.
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka? - Page 2 Empty Re: Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka?

Postaj by BrokenArrow uto sij 11, 2011 9:32 pm

Pa većina cura se mijenja zbog dečka. Samo ih dosta nije svjesno da je to zbog njega i da se uopće promijenila.
To nije da ti odlučiš, to samo dolazi.
BrokenArrow
BrokenArrow
Nerd
Nerd

Broj postova : 130
Join date : 10.01.2011

http://www.music-fantasy.org

[Vrh] Go down

Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka? - Page 2 Empty Re: Jeli bi se ikad promjenili zbog simpe/dečka?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.