Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godine

+14
Daky
Hannek ♥
XxlolipopxX
Cinderella
RedOne♥
blento. ^^
LilMan
-*0nA l00dacXa AleX*-
Emina
Cloud Razor
Princess.
Classy
Ivonnii
Doll.
18 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Godine - Page 2 Empty Re: Godine

Postaj by XxlolipopxX pon stu 08, 2010 8:41 pm

Većinom 1-2 godine starije. Vršnjake možda,mlađe nikako. Zato se baš ne zaljubljujem često,nitko me ne privlači mojih godina,a ovi stariji će me baš primijetiti xD
XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 27
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Godine - Page 2 Empty Re: Godine

Postaj by RedOne♥ pon stu 08, 2010 8:55 pm

Mene neki mali iz 3. il 2. razreda muči na fejsu xD
RedOne♥
RedOne♥
Dude
Dude

Broj postova : 1418
Join date : 26.06.2010
Age : 27
Lokacija : Stolica

[Vrh] Go down

Godine - Page 2 Empty Re: Godine

Postaj by Princess. uto stu 09, 2010 2:34 pm

RedOne♥️ je napisao/la:
Blue.G je napisao/la:
RedOne♥️ je napisao/la:Ja volim one starije 10 godina od mene xD ali ima i dobrih vršnjaka ;D

E meni nije jasno, mi volim starije a i ti stariji vjerovatno vole starije. I kako je onda tim starijim kad moraju bit s nekim mlađim. Ja uvijek kontam da su stariji dečki zgodniji od mlađih. To vjerovatno i stariji misle o mlađim.

Ovo je previše za moj mali mozak. haha
Ja nisam ništa skužila.
Hahahhhaha. Pa vidi, ti voliš starije dečke recimo a možda i oni vole starije cure. I za,misli kako je njima kad su s nekom mlađom a žele stariju. I zamisli da ti želiš starijeg a budeš s mlađim.

Ček sad ni ja ne kontam xD
Ahaa, kužim. haha
A dečki obično vole mlađe. :)
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Godine - Page 2 Empty Re: Godine

Postaj by Hannek ♥ uto stu 09, 2010 2:50 pm

Pa da , najvise su decki stariji :)
Hannek ♥
Hannek ♥
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1539
Join date : 20.07.2010
Age : 27
Lokacija : Sarajevoo :D

[Vrh] Go down

Godine - Page 2 Empty Re: Godine

Postaj by Daky ned stu 21, 2010 12:09 am

Vršnjake,il starije godinu-dve. :)
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Godine - Page 2 Empty Re: Godine

Postaj by Nightmare pon pro 06, 2010 9:56 am

RedOne♥️ je napisao/la:
Blue.G je napisao/la:
RedOne♥️ je napisao/la:Ja volim one starije 10 godina od mene xD ali ima i dobrih vršnjaka ;D

E meni nije jasno, mi volim starije a i ti stariji vjerovatno vole starije. I kako je onda tim starijim kad moraju bit s nekim mlađim. Ja uvijek kontam da su stariji dečki zgodniji od mlađih. To vjerovatno i stariji misle o mlađim.

Ovo je previše za moj mali mozak. haha
Ja nisam ništa skužila.
Hahahhhaha. Pa vidi, ti voliš starije dečke recimo a možda i oni vole starije cure. I za,misli kako je njima kad su s nekom mlađom a žele stariju. I zamisli da ti želiš starijeg a budeš s mlađim.

Ček sad ni ja ne kontam xD

Amm... Pa ako oni vole isto starije, možda neće ni razmatrati da budu s nekim mlađim tako da neće doći do tog zapetljanog problema. :D

A ovaj, meni toliko godine nisu bitne. Bila sam i sa likovima od 15-16 godina i s onima od 30. Zavisi od osobe do osobe, nisu svi isti. Lik s kojim sam sada ima 24 godine i istina, katkad se osjećam djetinjasto pored njega (jer sam na mahove djetinjasta, ipak mi je 16) ali se razlika toliko ni ne osjeti jer se večinu vremena ponašam normalno. Usput, također smo si najbolji prijatelji, svaki dan provodimo skupa po 5-6 sati minimalno, pa vi recite da je ovo ogromna i neprihvatljiva razlika.

I možda je pedofil, ali nije bio dok mene nije upoznao. Ja popedofiljavam starije muškarce.
Nightmare
Nightmare
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 424
Join date : 05.12.2010
Age : 30
Lokacija : The ditch

[Vrh] Go down

Godine - Page 2 Empty Re: Godine

Postaj by Wwinner ned pro 26, 2010 4:09 pm

pa jesu problem u nasim godiinama ^^ najbolje je kad je decko godinu dve stariji, to je prava mera ;)
Wwinner
Wwinner
Nerd
Nerd

Broj postova : 179
Join date : 26.12.2010
Age : 29
Lokacija : dreams are only thing that we have.^^

[Vrh] Go down

Godine - Page 2 Empty Re: Godine

Postaj by Animal. sub sij 01, 2011 10:42 pm

Kod nas se smiju ak je neki lik sa mlađom ženskom, jel onda kao bari klinke. (?)
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Godine - Page 2 Empty Re: Godine

Postaj by Amyicha čet sij 06, 2011 7:58 am

Što vi mislite, jesu li godine problem?
Kakve dečke volite?

Starije, mlađe, vršnjake?

-------
mislim da nisu problem kada se radi o par godina razlike ali kada se radi o velikoj razlici onda mislim da je problem.
kakve dečke volim? da su koliko toliko normalni. ma to mi nije ni važno. najdraži su mi oni koji imaju karakter kako bog zapovjeda
starije do godinu ili dvije, jer mlađi i moji vršnjaci se ponašaju kao djeca od pet godina i manje
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

Godine - Page 2 Empty Re: Godine

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.