Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ah, ta škola...

+5
Classy
Animal.
llauryca
Allegra
Ivonnii
9 posters

Go down

Ah, ta škola... Empty Ah, ta škola...

Postaj by Ivonnii pon lip 21, 2010 5:01 pm

8 godina + 4 godina + (ako želite faks)
Tolki problemi, ali...U školi čemo nać najbolju ekipu. Svi mi volimo zezat profače :P Cijelo naše "djetinstvo" smo proveli u školi. Ovdje nam recite svo vaše mišljenje o školi, zločestim il dobrim kuharicama, najboljim i najgorim predmetima, svađama xD ...i ostalo znate. Slobodno još predložite nešto!
Ivonnii
Ivonnii
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1882
Join date : 21.06.2010

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Allegra sub srp 03, 2010 9:21 pm

sada 8 godina. E kako je to brzo prošlo :(
Jednostavno mi je teško prihvatit da ću otić u srednju i da necu vise vidjet svu tu djecu u duši tolko razigranu i veselu koja su mi se toliko urezala u kožu. I koliko mi god išli neki na živce i koliko god bi ih na lomači popalila, zavoljela sam ih, i jednostavno je nešto zamislivo biti bez njih. Prije nisam voljela školu. Sada bi sve opet ponovila, i onda opet i opet i opet :)
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by llauryca sub srp 03, 2010 9:29 pm

8 godina mi je jako brzo prošlo ali kada onako iskreno gledam. Jako mi je brzo prošla ova godina ali još iskrenije ja i želim da sve godine tako brzo prođu i da napokon mogu ići iz ove glupoe škole . neznam dali ću ići fax uspisivati. Ja sam prije bila kao sada Rebeka ali popustilo me to i moram ići dalje sa životom. Pogotovo jer nisam zaljubljena u nikoga iz škole .
llauryca
llauryca
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 348
Join date : 02.07.2010
Lokacija : Sobica

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Animal. sub srp 03, 2010 9:31 pm

Mi imamo još osmi razred za proživit. U sedmom smo se zbližili, neš neopisivo. Postali smo super ekipa.
U školu nije problem ič dok je društvo super. ^^ Da svi zajedno prepisujete na testu izezate profesore :P Onda preživite svee ^^
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Allegra sub srp 03, 2010 9:43 pm

llauryca je napisao/la:8 godina mi je jako brzo prošlo ali kada onako iskreno gledam. Jako mi je brzo prošla ova godina ali još iskrenije ja i želim da sve godine tako brzo prođu i da napokon mogu ići iz ove glupoe škole . neznam dali ću ići fax uspisivati. Ja sam prije bila kao sada Rebeka ali popustilo me to i moram ići dalje sa životom. Pogotovo jer nisam zaljubljena u nikoga iz škole .

ja nikad nisam trebala biti nezaljubljena u nekog iz škole da bi trebala nastavit dalje i oprostit se samo tak :)

Uz ovu školu me tolike uspomene vežu. I sve, jbt, više nemam kome imala rugat se da ima žensku bilježnicu, dae pederdama, i nem više si mogla frenda u ženski wc zaključat i prehitit ga preko ograde dok čeka bus i to :(
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by llauryca sub srp 03, 2010 9:47 pm

A joj micek mawi...istina...ja sa nikime tj.moći ću sa mnogo njima govoriti šale ali nikada to neće biti kao sa onima kada sam bila u osnovnjaku tj.kada sada jesam...možda sada trenutačno nisam toliko emotivno vezana za to jer me sada trenutačno muči ljubav pa mi je samo on na 1.mjestu.
llauryca
llauryca
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 348
Join date : 02.07.2010
Lokacija : Sobica

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Classy sub srp 03, 2010 10:53 pm

Ako je 2012. smak svijeta, ja sam većinu života provela u školi... Lovely.

:)

Ja ne bi u srednju, iskreno.. ovdje je ok totalno. Iako mrzim školu, bolje ić u školu s 500 ljudi nego s više od 1000. -.-
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by PaperღHearts pet srp 23, 2010 9:07 am

Prvih 3 godine su mi sporo proletele.A ovih 5 su mnogo brze.To je verovatno zato sto sam ovih 3 godine imala uzasno drustvo,dok ovih 5 extra.Jako mi je krivo sto sada vise necemo ici svi zajedno.Bilo je sooper dok je trajalo.Cak sam posle mature jedno vreme stalno plakala.. :P Ali to me nekako proslo.
Nadam se da cu u srednjoj imati bar priblizno ovom drustvu i bicu happy. ^^
PaperღHearts
PaperღHearts
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 272
Join date : 22.07.2010
Age : 28
Lokacija : In my happyland with Ian.

http://twitter.com/MayaError

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Iva Tinkivinki pet srp 23, 2010 9:13 am

dala bih sve da se vartim u osnovnu....sad ću 3. srednje al još uvijek mi ne paše društvo u razu.....ne mogu biti prava JA jer bi me svi sam čudno gledali....kad sam došla u 1. srednje plakala sam i plakala...heheh
Iva Tinkivinki
Iva Tinkivinki
Dude
Dude

Broj postova : 1000
Join date : 19.07.2010
Age : 30
Lokacija : somewhere over the rainbow

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Doll. pet srp 23, 2010 9:14 am

Ivaa, zakaj? Kaj su takvi gadovi?
Ti budi prava TI jer si tak predobraaa :D <3
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Iva Tinkivinki pet srp 23, 2010 9:17 am

Miss je napisao/la:Ivaa, zakaj? Kaj su takvi gadovi?
Ti budi prava TI jer si tak predobraaa :D <3

hahhaa....a idioti....ja ti idem u "elitnu" šk i onda su ti tam svi bogatuni umišljeni do bola...a plakal sam jer mi ih je bilo zlo gledat...a najgore mi je bilo nakon proljetnih praznika i ove i prošle godine jer smo uvijek imali vatrogasce i družila sam se s vama i bilo mi je zlo kad sam se sjetila kam moram ić...hehe

haha i hvala na komplimentu =))
Iva Tinkivinki
Iva Tinkivinki
Dude
Dude

Broj postova : 1000
Join date : 19.07.2010
Age : 30
Lokacija : somewhere over the rainbow

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Doll. pet srp 23, 2010 9:19 am

Maaa, zaboli te za te idiote! Haha, ja bi ih stukla, pa bi oni vidli kaj su Blaa******e, da ne otkrivamo previše :P
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Iva Tinkivinki pet srp 23, 2010 9:20 am

Miss je napisao/la:Maaa, zaboli te za te idiote! Haha, ja bi ih stukla, pa bi oni vidli kaj su Blaa******e, da ne otkrivamo previše :P

hahaha...istina. :P :P
Iva Tinkivinki
Iva Tinkivinki
Dude
Dude

Broj postova : 1000
Join date : 19.07.2010
Age : 30
Lokacija : somewhere over the rainbow

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Ivonnii pet srp 23, 2010 9:25 am

Iva je napisao/la:
Miss je napisao/la:Ivaa, zakaj? Kaj su takvi gadovi?
Ti budi prava TI jer si tak predobraaa :D <3

hahhaa....a idioti....ja ti idem u "elitnu" šk i onda su ti tam svi bogatuni umišljeni do bola...a plakal sam jer mi ih je bilo zlo gledat...a najgore mi je bilo nakon proljetnih praznika i ove i prošle godine jer smo uvijek imali vatrogasce i družila sam se s vama i bilo mi je zlo kad sam se sjetila kam moram ić...hehe

haha i hvala na komplimentu =))

Ajuuuuj, mi smo bolji nek oni, :) Mi smo tvoja ekiiipaa, :D <3
Ivonnii
Ivonnii
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1882
Join date : 21.06.2010

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Iva Tinkivinki pet srp 23, 2010 9:27 am

hhh...jeste :P :P :P :P
Iva Tinkivinki
Iva Tinkivinki
Dude
Dude

Broj postova : 1000
Join date : 19.07.2010
Age : 30
Lokacija : somewhere over the rainbow

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Amyicha sub lip 11, 2011 11:57 pm

osam godina je prebrzo proslo. a ovih 4 nikako da produ. dobro meni ce biti pet -.- mogla sam si i misliti. ali ne diraju me ocjene jer sta mi vrijede ocjene ako sam pala maturu. ok ne kazem ja sada da je lijepo past razred ali kad je matura sada najvaznija. uglavnom kod mene ce biti puno godina skolovanja.
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 29

[Vrh] Go down

Ah, ta škola... Empty Re: Ah, ta škola...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.