Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emo pokret

+26
Shinigami
Little Monster^^
Ančo:)
♥MiSs PerfeCt♥
Amyicha
Cinderella
Voodoo.Killer
DumDum
blento. ^^
.Cherrie.
BarbieGirl ♥
Animal.
Jovana
SingTheSorrow
PaperღHearts
Allegra
RedOne♥
XxlolipopxX
Cloud Razor
Iva Tinkivinki
Ivonnii
Classy
Princess.
Gypsy
Doll.
*Just Smile*
30 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by blento. ^^ sri stu 03, 2010 4:32 pm

moja frendica se neko vrijeme rezala, onak iz fore, i urezala moje i njeno ime na ruku. :o
da budem polaskana ili zaprepaštena??XDD
a meni su kuul one ženske emo frizure, onak slojevito ošišano^^ al taj izgled treba vrlo dobro čuvat, i vjerojatno košta puno! nebi nikad mijenjala svoju normalnost za emo.. :P
blento. ^^
blento. ^^
Newbie

Broj postova : 62
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Lokacija : daleko, daleko^^

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by RedOne♥ pet stu 05, 2010 6:54 pm

Ja bi na tvom mjestu bila zaprepaštena. A možda i polaskana zato što je trpila bol zbog tebe. Ali meni je to rezanje glupo. I kod nas se reže jedna i to je meni prejadno. -__- i jedan lik se isto reće rezo se pod satom dok sam sjedila s njim.
RedOne♥
RedOne♥
Dude
Dude

Broj postova : 1418
Join date : 26.06.2010
Age : 27
Lokacija : Stolica

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by DumDum pet stu 05, 2010 10:37 pm

EMO nisu likovi koji se režu. Duboko u Googleu piše da je to stara vrsta muzike,
stara kao i punk, tako da...
DumDum
DumDum
Nerd
Nerd

Broj postova : 189
Join date : 23.09.2010

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by XxlolipopxX sub stu 06, 2010 8:14 am

Mislim da bi prije trebala biti zaprepaštena što se reže. Mislim to je meni osobno glupo,ali ajde ako je prestala onda u redu. Ja ne volim emo,to rezanje i depresivan stav,ali volim emo-scene,tj. one cool frizure i šarenu odjeću. Iskreno ne bih se nikada usudila obući takvu odjeću,jednostavno nije moj stil,ali mi se sviđa na emo-scene pripadnicima :D
XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 27
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by DumDum sub stu 06, 2010 11:59 am

EMO - Oni su uglavnom tužni, depresivni i tkoznašto, oblaće se uglavnom u crno jer je crna boja simbol smrti i tuge.

SCENE - Oni su baš suprotno, veseli su, na sebi nose šarene boje koje su znak pozitive i veselja, nemaju problema sa depresivom.
DumDum
DumDum
Nerd
Nerd

Broj postova : 189
Join date : 23.09.2010

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by RedOne♥ sub stu 06, 2010 11:01 pm

DumDum je napisao/la:EMO - Oni su uglavnom tužni, depresivni i tkoznašto, oblaće se uglavnom u crno jer je crna boja simbol smrti i tuge.

SCENE - Oni su baš suprotno, veseli su, na sebi nose šarene boje koje su znak pozitive i veselja, nemaju problema sa depresivom.

Šta sam ja onda emo? :O
RedOne♥
RedOne♥
Dude
Dude

Broj postova : 1418
Join date : 26.06.2010
Age : 27
Lokacija : Stolica

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by Voodoo.Killer sri stu 10, 2010 9:34 am

meni je sminka prekul.
ali mrzim emace >.<
razumijem ljude koji se rezu jer imaju fkt OZBILJNIH problema (zlostavljanje u obitelji, prijatelj/clan obitelji im je umro...) ali ne i emace koji se rezu zato sto im pjesme i stil tako odreduju i govore. mislim glupo mi je pratiti pravila da bi bio prihvacen u drustvu.
jer ako nisi potpuno svoj onda si samo kopija. :/
Voodoo.Killer
Voodoo.Killer
Newbie

Broj postova : 80
Join date : 22.10.2010
Age : 26
Lokacija : Under your bed :P

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by Allegra sri stu 10, 2010 6:52 pm

Voodoo.Killer je napisao/la:meni je sminka prekul.
ali mrzim emace >.<
razumijem ljude koji se rezu jer imaju fkt OZBILJNIH problema (zlostavljanje u obitelji, prijatelj/clan obitelji im je umro...) ali ne i emace koji se rezu zato sto im pjesme i stil tako odreduju i govore. mislim glupo mi je pratiti pravila da bi bio prihvacen u drustvu.
jer ako nisi potpuno svoj onda si samo kopija. :/

Ne, tu si potpuno u krivu. oni se NE rezu zbog muzike i stila.

O Bože, pročitajte što sam napisala na prošloj stranici. ˇˇ
Allegra
Allegra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 800
Join date : 01.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by Voodoo.Killer sri stu 10, 2010 7:15 pm

Allegra je napisao/la:
Voodoo.Killer je napisao/la:meni je sminka prekul.
ali mrzim emace >.<
razumijem ljude koji se rezu jer imaju fkt OZBILJNIH problema (zlostavljanje u obitelji, prijatelj/clan obitelji im je umro...) ali ne i emace koji se rezu zato sto im pjesme i stil tako odreduju i govore. mislim glupo mi je pratiti pravila da bi bio prihvacen u drustvu.
jer ako nisi potpuno svoj onda si samo kopija. :/

Ne, tu si potpuno u krivu. oni se NE rezu zbog muzike i stila.

O Bože, pročitajte što sam napisala na prošloj stranici. ˇˇ

znam ja sta su emaci, znam ja tko su i sta su, ali dosta ljudi to krivo shvaca. DANASNJI ljudi koji se nazivaju "emacima" su vecinom drustvene i popularne osobe, znas? zato je to meni jadno. inace ljudi koji ne pripadaju nigdje (uglavnom ono sto si ti napisala) koji se osjecaju odbaceno itd... to su ljudi od kojih je to "emo" poteklo. ali dosta njih to neshvaca. mislim svi umjetnici su bas postali umjetnici zbog toga sto ih nitko nije shvacao. ali mi njih nezovemo emacima jer tad ta emo subkultura nije ni postojala. emo je sada samo stil. no ima onih sto shvacaju sta je emo. za mene je emo nacin razmisljanja, isto kao i punk. sve je to nacin na koji neka osoba razmislja i nacin na koji gleda stvari. a neki ljudi to izvrte i pretvore to u stil, pretvore to u nesto svakodnevno.
ugl. ono sta sam ja u ovom svom prethodnom postu govorila je to kako mrzim ove emace 21 stoljeca, jer vecina njih iskoristava taj stil kako bi samo primamila pogled drugih ljudi i kako bi bila u centru paznje.
Voodoo.Killer
Voodoo.Killer
Newbie

Broj postova : 80
Join date : 22.10.2010
Age : 26
Lokacija : Under your bed :P

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by Cinderella sub stu 13, 2010 12:26 am

Slažem se s svim kaj je Allegra rekla.


Meni je dosta ljudi reklo da sam emo zato kaj sam dosta depresivna ovak. -.-
Cinderella
Cinderella
Dude
Dude

Broj postova : 864
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Lokacija : In your dreams.

http://fallingapartforyou.tumblr.com

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by Amyicha čet sij 06, 2011 7:09 am

ma ok su oni. ko voli nek izvoli. ja znam da ja nikada ne bi mogla biti emo. nije mi to nešto
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 30

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by ♥MiSs PerfeCt♥ sri sij 26, 2011 7:35 pm

Emo ne mora da znači da se svi režu -.-'' meni su emaći super i extra se oblače i nemam ništa protiv njih. :D
♥MiSs PerfeCt♥
♥MiSs PerfeCt♥
Newbie

Broj postova : 71
Join date : 13.07.2010
Age : 27
Lokacija : My room

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by Ančo:) sri tra 13, 2011 6:16 pm

Nisam emo, nikad neću biti emo, niti želim biti.. Aliiiii.. volim neke njihove stvarčiče,imaju oni ukusa:)
Ančo:)
Ančo:)
Nerd
Nerd

Broj postova : 105
Join date : 09.04.2011
Age : 27
Lokacija : London♥

http://twitter.com/#!/AnnicaBitch

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by Little Monster^^ uto stu 22, 2011 6:36 pm

Ne poznam nikog takvog ali mislim da ljudi nisu normalni ako se samoozljeđuju :/
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by Shinigami čet oľu 15, 2012 12:22 am

*Just Smile* je napisao/la:
Emo pokret navodno je nastao devedesetih godina u New Yorku, američkom velegradu gdje se i događaju najvažnije stvari koje onda utječu na svijet, naime, u newyorškim suburbijskim naseljima Long Islanda, iza , zidova srednjestaleških kuća, naselja su smještena istočno od Queensa i Brooklyna.

Long Island se smatra glavnim gradom emo pokreta, odnosno tinejdžerske subkulture.

Mnogi klinci u Hrvatskoj su navodno pripadnici emo pokreta a da niti ne znaju što to konkretno znači, naime, pravi EMO-KLINAC nikada ne smije javno priznati da je emo, i tako odati pripadnost subkulturi, odnosno tinejdžerskom fenomenu. Barem se tako oficijelno definira emo pokret. EMOVCI slušaju samo odabrane bendove, poput:

Fall Out Boys,
At The Disco,
Funeral for a Friend,
Taking Back Sunday,
Dashboard Confessional,
Death Cab for Cutie,
Bright Eyes,
My Chemical Romance,
Simple Plan,
Jimmy Eat World,
The Get Up Kids....


Iako čak ni to u današnja vremena izokrenutosti svega i svačega ne mora biti pravilo.

Mnogi ih vide kao depresivce, sramežljive klince sklone samoubojstvu, " specifičnog izgleda ".

Što mislit o emo pokretu? Poznate li kojeg emača ili emačicu?




Taj bend se zove Panic! At The Disco.

Iskreno pomalo mi je to djetinjasto, ono, fora je za vidjeti, ali biti emo i misliti da je sve crno i stalno plakati, rezati se.. hmm.. like WTF?

Ja sam jedno vrijeme izigravala emačicu, nznm, mislim da iz dosade, apsolutno bzvz, čak sam se probala rezati, tek toliko da vidim dal to mogu podnijeti, ma bila sam glupa klinka, sama bi sebe nalemala da se mogu vratiti u to vrijeme..
Not that
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by teamo♥ sri kol 29, 2012 12:27 pm

Ne volim ih a u Beogradu ih vidimčesto kraj škole.
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by .BarbieBitch. sri kol 29, 2012 1:54 pm

Njihova odluka što če biti u životu ;)
A sviđaju mi se emo frizure, jakoo *_*
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by LittleA. ned ruj 02, 2012 10:03 am

Ančo:) je napisao/la:Nisam emo, nikad neću biti emo, niti želim biti.. Aliiiii.. volim neke njihove stvarčiče,imaju oni ukusa:)

Slažem se..Posebno mi se svidja njihova kosa-frizura:)
LittleA.
LittleA.
Newbie

Broj postova : 37
Join date : 02.09.2012
Age : 26

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by Zelo. čet sij 03, 2013 5:30 am

Jao isuse hriste,to je bilo moderno pre 6 godina haha
Bila sam pre emo (počela sam taj fazon još od 9te godine),smatrali su me "fejmas" šta god iako nisam bila nešto posebno poznata kao ostali npr. Anđela (ovde je na forumu upisana kao Himchan)
Meni se iskreno sad kad vidim uopšte ne svidja taj stil,niti bi ga ponovo furala šta god,a i nije više moderan ono haha XD plače mi se bukvalno svaki put kad vidim svoje stare slike od pre 5 godina tako nešto,imala sam bukvalno svračije gnezdo od kose XD šminka mi je bila katastrofa i odeća...ali ipak ne kajem se što sam bila emos haha XD i slušam ponekad emo muziku,ono što sam volela pre to se neće promeniti ni sad XD omiljeni bendovi su mi bring me the horizon,brokencyde,alesana itd XD
Btw emo ne znači odmah da trebaš da se režeš ili tako nešto,to se samo neke osobe proseravaju kako bi verotno bile u centru pažnje i pričaju 'moj život je ovakav,ja trebam da se ubijem,mene niko ne voli,idem da plačem u svoj emo ćošak)
Zelo.
Zelo.
Nerd
Nerd

Broj postova : 116
Join date : 02.01.2013
Age : 26
Lokacija : Planet Mato

http://timeout-fantasy.serbianforum.info/

[Vrh] Go down

Emo pokret - Page 2 Empty Re: Emo pokret

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.