Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animei

+9
Muffin.
Hannek ♥
Princess.
Classy
Doll.
Animal.
Ivonnii
*Just Smile*
Lollipop
13 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Animei  - Page 2 Empty Re: Animei

Postaj by Jovana sub lis 02, 2010 11:22 am

Ne gledam ^^
Jovana
Jovana
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 266
Join date : 01.10.2010
Age : 26
Lokacija : On the end of the world^^

[Vrh] Go down

Animei  - Page 2 Empty Re: Animei

Postaj by Voodoo.Killer pon pro 27, 2010 6:32 pm

yugioh (jel se tak pise? xD), naruto, pokemoni i sailor moon i jos neki anime koji je bio na novoj rano ujutro ak se nevaram sam prije stalno gledala, onda sam prestala sve to gledat neko vrjeme i sad sam u tri dana pogledala svu 51 epizodu soul eater-a definitivno najbolje anime serije *-*
planiram jos vise anime serija gledat al trenutno moram cjeli south park odgledat xD
jel iko zna kakva je ona serija death note? svima se to svida pa zelim znat barem o cem se radi :P
Voodoo.Killer
Voodoo.Killer
Newbie

Broj postova : 80
Join date : 22.10.2010
Age : 26
Lokacija : Under your bed :P

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.