Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sprej prije feniranja/Peglanja ?

+7
LilMan
.Kixy.
Animal.
Cloud Razor
Muffin.
Princess.
Hannek ♥
11 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Sprej prije feniranja/Peglanja ? - Page 2 Empty Re: Sprej prije feniranja/Peglanja ?

Postaj by LilMan uto ruj 14, 2010 1:17 pm

Hannek ♥️ je napisao/la:I ja sam sad te kupila dobre su i jeftine Laugh
Pa da xD
LilMan
LilMan
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 344
Join date : 01.08.2010

[Vrh] Go down

Sprej prije feniranja/Peglanja ? - Page 2 Empty Re: Sprej prije feniranja/Peglanja ?

Postaj by Hannek ♥ uto ruj 14, 2010 8:28 pm

Znate li mozda nesto da stavim poslije peglanja da mi kosa ostane duze ravna ? jer moja retardirana kosa izdrzi dva sata ravna poslije peglanja -.-
Hannek ♥
Hannek ♥
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1539
Join date : 20.07.2010
Age : 27
Lokacija : Sarajevoo :D

[Vrh] Go down

Sprej prije feniranja/Peglanja ? - Page 2 Empty Re: Sprej prije feniranja/Peglanja ?

Postaj by Princess. uto svi 31, 2011 6:29 pm

Ja sam si nedavno kupila got2b guardian angel i stvarno je super. Štiti do 220°. Stvarno je super.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Sprej prije feniranja/Peglanja ? - Page 2 Empty Re: Sprej prije feniranja/Peglanja ?

Postaj by Nightmare sri lip 01, 2011 8:46 am

Princess. je napisao/la:Ja sam si nedavno kupila got2b guardian angel i stvarno je super. Štiti do 220°. Stvarno je super.

Taj i ja koristim duže vrijeme. Nisam sigurna, ali mislim da pomaže jer mi kosa nije puno ispucala s obzirom na to da je nisam dugo šišala.

Mogla sam birati između toga i nekog Baleinog, šugavi DM u mom gradu, niš' nemaju. :D
Nightmare
Nightmare
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 424
Join date : 05.12.2010
Age : 30
Lokacija : The ditch

[Vrh] Go down

Sprej prije feniranja/Peglanja ? - Page 2 Empty Re: Sprej prije feniranja/Peglanja ?

Postaj by Lisa pet lip 03, 2011 10:29 am

Koristim neki.
Pa dobro štiti.
Lisa
Lisa
Newbie

Broj postova : 70
Join date : 08.05.2011
Age : 27
Lokacija : Finland,Espoo

[Vrh] Go down

Sprej prije feniranja/Peglanja ? - Page 2 Empty Re: Sprej prije feniranja/Peglanja ?

Postaj by Snickers^^ pet lip 03, 2011 3:08 pm

Ne koristim O:
Snickers^^
Snickers^^
Nerd
Nerd

Broj postova : 145
Join date : 06.04.2011
Age : 25
Lokacija : Beograd.

[Vrh] Go down

Sprej prije feniranja/Peglanja ? - Page 2 Empty Re: Sprej prije feniranja/Peglanja ?

Postaj by Psychadelia pet lip 03, 2011 5:11 pm

Ne koristim... Inače i ne feniram ni ne peglam kosu. Ostavim da mi se kosa osuši prirodnim putem.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Sprej prije feniranja/Peglanja ? - Page 2 Empty Re: Sprej prije feniranja/Peglanja ?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.