Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gay ljudi

+29
Amélie
sexyxx
teamo♥
.BarbieBitch.
Phalange.
Shinigami
Little Monster^^
Pahuljica
Classy
penny
Anette
Lilli_D
Nightmare
Ančo:)
Točkica
PaperღHearts
Snickers^^
♥MiSs PerfeCt♥
SpeciaŁ One
*-Dreamer-*
Animal.
Cinderella
Unicorn.
Unique Yeah
Amyicha
*LadyBird*
Hannek ♥
Princess.
*Just Smile*
33 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Princess. pet kol 12, 2011 12:24 pm

Mislim da me nisi skužila, no nema veze.
Ali bilo kako bilo, ta djeca koja imaju gay roditelje će uvijek bit predmet sprdnje. Ja im to ne želim, tako da nisam za to da gay ljudi posvajaju djecu. Jer toga će uvijek bit i toj djeci neće bit lako.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Classy pet kol 12, 2011 1:33 pm

Pa dobro ali na kraju si rekla da će svi biti gay i tu te nisam skontala. xD
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by *LadyBird* pet kol 12, 2011 2:45 pm

Pa valjda je mislila da će gay roditelji učiti svoju posvojenu djecu ili će djeca sama steći uvid, da treba voljeti osobe istoga spola. Ja ne mislim da će ih roditelji nutkati da budu gay, mislim da će ih roditelji učiti da budu svoji i da mogu voljeti koga god žele.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Princess. pet kol 12, 2011 5:44 pm

Slažem se. Vjerojatno ih neće forsirat na to, to bi bilo bolesno. -.- Ali ako žive odkad znaju za sebe sa gay ljudima, mislim da će im oni bit primjer i da će htjet bit ko roditelji. Mislim, naravno, ne mogu ja to znat, samo kažem šta bi meni bilo realno.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Pahuljica pet kol 12, 2011 6:06 pm

Nemam apsolutno nista protiv njih...njihov zivot..al' onda neka žive lijepo u miru, ne trebaju se hvalit s tim i izlazit na ulice, mislim, čemu to.. >.<
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Little Monster^^ uto stu 22, 2011 1:48 pm

Nemam ništa protiv njih ali se isto ne slažem s posvajanjem.
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Shinigami čet oľu 15, 2012 12:37 am

Ja ih podržavam u svemu, uopće mi to ne smeta, iskreno mislim da svatko ima pravo na ljubav, to je sasvim normalno i neopisivo me živcira kad vidim na cesti ljude koji bulje u npr. dva dečka koji se drže za ruke. Ono kao da nikad nisu to vidjeli ili da im nešto dovikuju...

Gay brakovi su isto ok, ako netko nekoga voli do te mjere da želi provesti svoj život s tom osobom u braku, ja to sasvim podržavam.

Jedino, da se mene pita, ja bih ograničila posvajanje na djecu stariju od 10 godina, npr. ako neko dijete želi živjeti u takvoj obitelji onda ok, ali kada bi se posvajala mala djeca, to nije fer jer ipak, možda oni žele imati hetero obitelj.
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Phalange. pon srp 09, 2012 11:51 pm

Nemam nista protiv. Sve dok oni ne počnu pretjerivat: Mi smo gej, mi smo gej, ej gledajte mi smo gej. I zato mi se ne sviđaju te parade.
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by .BarbieBitch. uto srp 10, 2012 10:41 am

Pa sad,ako se oni vole ok,al opet nije da to smatram nešto previše normalnim(jbg,tako sam odgojena)...I totalno sam protiv parade i posvajanja djece.Al mi ne smetaju brakovi.
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by teamo♥ čet ruj 13, 2012 6:29 pm

Ne volim ih. Ne znam,neprirodno je. Ma čak je i ok to kad su unutar svoje kuće al ne mogu da verujem kako se hvale time i idu na prideove i ostale bogove ....ne znam niti jednog gay-a. A ovo za posvajanje je užas bre... ja bi pobegla sa 10 godina od kuće haha
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Točkica čet ruj 13, 2012 6:30 pm

dalinda <3 je napisao/la:Ne volim ih. Ne znam,neprirodno je. Ma čak je i ok to kad su unutar svoje kuće al ne mogu da verujem kako se hvale time i idu na prideove i ostale bogove ....ne znam niti jednog gay-a. A ovo za posvajanje je užas bre... ja bi pobegla sa 10 godina od kuće haha

Točno to.
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Amyicha čet ruj 13, 2012 10:37 pm

ja sam nedavno saznala da dečko koji je sjedio sa mnom na kavi. onak češće jer je frend od najfrendice, a išao je u moju školu, ugl. on je gay. da čovjek ne povjeruje. nikada to ne bih rekla. omg
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 30

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by sexyxx sub ruj 22, 2012 5:42 pm

Ne volim ih nekako je....fuj.
sexyxx
sexyxx
Nerd
Nerd

Broj postova : 164
Join date : 22.09.2012
Age : 26
Lokacija : Belgrade.

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Amélie sub ruj 22, 2012 7:56 pm

Nemam ništa protiv njih dok kod mene u obitelji njih ne poštuju :S
Sve je super, ali me nerviraju parade. -.-
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Primrose čet ruj 27, 2012 6:41 pm

Apsolutno ih podržavam u svemu! Ne volim ljude koji mrze njih iako im nisu ništa napravili, govore ubi ubi pedera i svakakve ružne rijeci. Za curu koja gleda Glee od 1. sezone to uopce nije cudno, ako gledate znate i zasto, jednostavno dobijete novi pogled na homoseksualce, i serija New Normal isto od Ryana Murphya. I najbolji prijatelj moje bake je homoseksualac, u Njemackoj (ona je tamo živjela), pa je i to pridonjelo. Mislim da oni imaju svoja prava na brak i na djecu. Oni su većinom jako jako dobri ljudi, govoreći iz osobnog iskustva i poznatih osoba koje ne mogu voljeti više, Chris Colfer, Ricky Martin, Matt Bomer, Neil Patrick Harris, od kojih dvojica (Neil i Ricky) su u veznama i oženjeni sa partnerom i imaju djecu.

I kada pogledate kakvih sve roditelja ima na svijetu, koji ubijaju svoju djecu, zapuštaju i ne paze, tuku i bog zna sta rade, i onda pogledate homoseksualni par koji je posvojio djete i vidite koliko su oni sretni i zahvalni na tome što su imali priliku posvojiti djete. Jedini problem zbog kojeg ih društvo osuđuje je to što su drugaciji. Da prihvatimo to, nebi bilo problema. Cudim se kada neki ljude govore da im nebi dali da imaju djecu zato jer će to djete ismijavati u školi i da će imati traume. Kakve su to gluposti? Ismijavaju ih upravo oni ljudi koji govore da ce im djeca biti traumatizirana. Da je naše društvo normalno i da prihvatimo da nisu svi isti njihova djeca nebi bilo traumatizirana.

Parade me ne smetaju, žele svoja prava, na ženidbu i na djecu. Smeta me jedino kada huligani rade nerede i vrijeđaju ih i onda se njih krivi za troškove osiguranja. Samo žele pokazati svijetu da je ok biti gej, da te to ne čini ništa manje čovjekom.

(oprostine na romanu, uvijek to radim haha)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Josh Hutcherson <3
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by MirandaFan™ čet ruj 27, 2012 6:55 pm

Ne seri!

Ne voliš ljude koje zapuštaju djecu (što bi valjda trebalo biti okay), ali ih ipak voliš. Mi, Hrvati, veoma smo dobri u isticanju očitoga. Gledaš nekakvu seriju, i to je opet okay, ali ništa više od toga. Serija ne ocrtava stvarni život niti stvarne ljudske zajednice. Vidim da to nisi skužila. A imaš 16. Strašno.

Posvajanje djece? Misliš li da je prirodno da gay posvoji dijete? Sorry, ali nije. Tako stvaramo snobove i budale. Tako će, jednog dana, svijetom prevladati oni koji su u krivu i oni koji su budale. Tako ubijamo vrstu. Ne znam da li ti radi logika, ali moraš znati da se vlast ne daje neprijatelju. Tu nema nikakvih igrica, to je čista logika i ništa više.

Parade te trebaju smetati, jer su oni ti koji nisu normalni. Oni su ti koji zajebavaju normalno društvo, a ne oni koji bi se trebali ponositi. Ako dotični već moraju biti takvi izopačenici, neka to budu doma - a ne po ulicama. Ne treba gnjaviti normalne ljude jebenim sranjima, jer su oni izopačeni, ne ja niti itko drugi normalan. Normalan ne moram definirati.
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Primrose čet ruj 27, 2012 7:08 pm

WOW ljepi rijecnik! haha

Ovo prvo što si rekao ne kuzim zato jer nema nikakve veze za onim sta sam napisala. Ja imam osobno iskustvo sa time, u Njemačkoj homoseksualaca ima znatno više. Po vjestima svaki dan imaš vjest o tome što ljudi sve rade svojoj djeci. Danas je bilo da je neka žena petero svoje djece ubila! Imam 17, a ti 13?! Strašno.

I da, mislim da je prirodnije i u svakom slucaju bolje da ih posvoje oni nego netko tko je neodgovoran i tko nije sposoban da se brine o njima.

I parade nikoga nebi smjele smetati. Uredu, donekle se slažem s tobom da na taj nacin provociraju ostalo društvo. I kako možeš govoriti normalno društvo. Ti pod ne normalan misliš netko tko je drugaciji od tebe. Oni su se takvi rodili, ne možeš ih promjeniti.

I da se osvrnem još na ovo "normalno". Oni tako jadna prava imaju da je u SAD-u njihov brak dozvoljen u 9 država, a seksualni odnos sa konjem u 23! I onda je naše društvo normalno! Bravo čovječanstvo, na pravom si putu.
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by aca-perfect. pet lis 19, 2012 7:50 pm

Meni je to ćudno, nemogu zamisliti da se muško i muško žvale.
I svaki dan slušam o tome jer mi frendica sluša nekog pedera. (Adam Lambert)
Msm. meni je on super pjevač i sve ali kad mi počne pokazivati slike kak se žvali s nekim onda mi dođe da se zbljuvam. ><
aca-perfect.
aca-perfect.
Nerd
Nerd

Broj postova : 178
Join date : 23.05.2012
Age : 23
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Zelo. čet sij 03, 2013 12:19 am

Podržavam ih,zapravo mene privlače i žene i muškarci eto XD
Zelo.
Zelo.
Nerd
Nerd

Broj postova : 116
Join date : 02.01.2013
Age : 27
Lokacija : Planet Mato

http://timeout-fantasy.serbianforum.info/

[Vrh] Go down

Gay ljudi - Page 2 Empty Re: Gay ljudi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.