Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju srednju upisati?

+19
Shinigami
*LadyBird*
Točkica
Muffin.
.BarbieBitch.
Phalange.
Classy
Loud.
Psychadelia
Pahuljica
VanillaKismet
Rihanna. <3
Cinderella
Hannek ♥
Amyicha
Unicorn.
*Just Smile*
Princess.
Animal.
23 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Koju srednju upisati? - Page 4 Empty Re: Koju srednju upisati?

Postaj by Točkica ned lis 20, 2013 10:40 am

Ma ja idem u gimnaziju i ne učim praktički ništa, samo kad baš ono moram...nemam baš neke radne navike, kampanjac sam do bola :')
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Koju srednju upisati? - Page 4 Empty Re: Koju srednju upisati?

Postaj by Unique Yeah pet lis 25, 2013 10:14 am

Ja sam jako naučen na učenje i znam učiti i kada i koliko i naučen sam da dobijem dobre ocijene kada učim. A ne ja sada učim kemiju i dobijem 1. E pa nemože tako. Ova iz kemije me sigurno već sad mrzi. Ali dobro ne smijem se zamarati KEMIJA I MATEMATIKA ME UBIJAJU i neću se živcirati. Koliko dobijem dobijem. Briga me znam da mogu što god želim naučiti ali ta dva predmeta nisu za mene i kvit.
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Koju srednju upisati? - Page 4 Empty Re: Koju srednju upisati?

Postaj by Princess. pet lis 25, 2013 3:07 pm

Tako ti je to u srednjoj. Neće ti sve bit idealno, bit će i dobrih i loših ocjena, na to se navikni. Kad skužiš kako koji profesor funkcionira će ti bit puno lakše.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Koju srednju upisati? - Page 4 Empty Re: Koju srednju upisati?

Postaj by Classy pet lis 25, 2013 10:46 pm

Princess. je napisao/la:Tako ti je to u srednjoj. Neće ti sve bit idealno, bit će i dobrih i loših ocjena, na to se navikni. Kad skužiš kako koji profesor funkcionira će ti bit puno lakše.
Slažem se. Bitno ti je imati i držati kontinuitet u učenju i sve će biti okej. Nije toliko do učenja koliko do mature u srednjoj ako želiš na faks dalje a poslije gimnazije moraš na faks. Samo polako i trebat će ti još vremena da se privikneš ali vidjet ćeš da će biti lakše s vremenom :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Koju srednju upisati? - Page 4 Empty Re: Koju srednju upisati?

Postaj by Amélie sri stu 06, 2013 1:35 pm

Točkica je napisao/la:Ma ja idem u gimnaziju i ne učim praktički ništa, samo kad baš ono moram...nemam baš neke radne navike, kampanjac sam do bola :')
Također :P
Ali prvi srednji je uvijek svima najgori posebno onim učenicima koji su prolazili u osnovnoj sa 5 i odjednom dođu u gimnaziju i dobiju loše ocijene. Ja sam sad 4. razz i navikla sam se na profesore, normalno, ima onih koje ne mogu smisliti -.- Želim reći, da nije teška gimnazija i uopće ne žalim što sam ju upisala jer znam da će mi kasnije biti bolje :)
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Koju srednju upisati? - Page 4 Empty Re: Koju srednju upisati?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.