Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srednja škola

+44
KiS
Lilli_D
Lisa
Amyicha
Wwinner
DamnSoReckless
DumDum
Jovana
Unique Yeah
Cinderella
RedOne♥
Visok_Zgodan_Plav
BarbieGirl ♥
.Cherrie.
Anamarija
Cloud Razor
Elena*
Pixie
trick-trick
Pupii ^^
LilMan
Hannek ♥
.BoKa. ♥ ^^
Honest Smile (:
PaperღHearts
Iva Tinkivinki
Primrose
Psychadelia
Muffin.
Phyre Q.
Miaa15
ArchAngel
Classy
llauryca
Emina
Allegra
Animal.
*Just Smile*
Electra.
XxlolipopxX
Pahuljica
Točkica
Kaća
Doll.
48 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Anette pet kol 12, 2011 10:20 am

13 najjaca u gradu
Anette
Anette
Newbie

Broj postova : 58
Join date : 12.08.2011

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Psychadelia pet kol 12, 2011 1:53 pm

Ja planiram u opću.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Doll. pet kol 12, 2011 4:48 pm

Cannibal je napisao/la:Ja planiram u opću.

To je to :)
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Classy pet kol 12, 2011 5:04 pm

Ako ne volite učiti, ne pomišljajte na gimnaziju. Spasit ćete i sebe i sve oko vas.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Princess. pet kol 12, 2011 5:45 pm

Pretty Reckless je napisao/la:Ako ne volite učiti, ne pomišljajte na gimnaziju. Spasit ćete i sebe i sve oko vas.
Upravo to. Mene gimnazija ubija. -.-
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Psychadelia pet kol 12, 2011 9:28 pm

Doll. je napisao/la:
Cannibal je napisao/la:Ja planiram u opću.

To je to :)

^^

Pretty Reckless je napisao/la:Ako ne volite učiti, ne pomišljajte na gimnaziju. Spasit ćete i sebe i sve oko vas.

Ja volim učiti. Ipak, skoro nikad ne učim. Samo prije velikih testova.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Classy pet kol 12, 2011 9:58 pm

Toga ti nema u gimnaziji ako želiš dobro prolaziti i dobro napisati maturu. Moraš učiti svaki dan barem dva sata. Vikendima i više. Mi osnovnoj smo imali, vjerojatno i ti sada imaš, blok sate. Dva sata, ovog, pa ovog pa onog. U gimnaziji imaš 7 sati, rijetko da je to blok sat, sve različiti predmeti i bilo šta te može pitati/pisati blic test. Ja sam rekla "nema šanse" nisam ja zato i ošla u ekonomsku. A i bodove su povisili nenormalno. Ali opet, to je jedna od najjačih gimnazija u ovom području Hrvatske, razumljivo na neki način.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Psychadelia pet kol 12, 2011 11:24 pm

Pretty Reckless je napisao/la:Toga ti nema u gimnaziji ako želiš dobro prolaziti i dobro napisati maturu. Moraš učiti svaki dan barem dva sata. Vikendima i više. Mi osnovnoj smo imali, vjerojatno i ti sada imaš, blok sate. Dva sata, ovog, pa ovog pa onog. U gimnaziji imaš 7 sati, rijetko da je to blok sat, sve različiti predmeti i bilo šta te može pitati/pisati blic test. Ja sam rekla "nema šanse" nisam ja zato i ošla u ekonomsku. A i bodove su povisili nenormalno. Ali opet, to je jedna od najjačih gimnazija u ovom području Hrvatske, razumljivo na neki način.

Ne smeta mi to. Imam izvrsno pamćenje i ne sumnjam u to da ću ostvariti nešto u školi i u životu općenito.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Classy pet kol 12, 2011 11:32 pm

Onda samo naprijed! :D Ja samo upozoravam jer mi tako svi kažu koji idu u gimnaziju.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Primrose pet kol 12, 2011 11:59 pm

Neželim sada da me krivo shvatiš, ja ne sumljam da ti imaš namjeru primiti se knjige, naprotiv, imala sam i ja kad sam upisivala gimnaziju.

Ali kada svaki dan, znaci 200 dana, (u mom slucaju) se budis u 6, tj. pola sata ranije nego što bi trebao, da bi ponovio gradivo, i onda još u školi nemaš uopce odmore zato jel hvataš svaku minutu da bi ponovio i nebi pobrao kuljetinu, zato jel svaki jebeni sat nešto pitaju ili pišemo, i onda još te toliko psihički izmuce da to nije normalno. Napokon, nakon psihicki, fizicki teškog i emocijalnog dana, nakon nešto suza i sa nešto više brojki na tvojoj stranici u imeniku, dođeš toma sa povišeni tlakom i bolovima u glavi, mislis da ces se napokon odmoriti. Ali ne. Imaš točno sat vremena da bi pojeo i legao nakratko. Onda trebaš se lijepo zabarikirati u sobu ko da se sprema neka invazija, i uciti najmanje 2 sata, naravno ako želiš proci razred. Napokon, tam je negdje oko 7 sati. Trebaš se još otuširati, prošetati psa, pojest večeru, pogledati tv na pola sata i u vecini slucajeva još uciti za test. Ne ostaje ti vremena niti da izađeš vani, niti da budes pola sata na internetu, niti da malo hrkneš popodne. S obzirom da se budis u 6 bilo bi prikladno leći u 10. Još ako se baviš sportom, bože sacuvaj. Ja sam odustala od plesa kojim se bavim od svoje 6. godine, zbog srednje. Sve to da bi prošao sa 4.0.

Uzmimo u obzir da nakon gimnazije MORAŠ ici u fakultet, koji je duplo teži od srednje, ode ti pola života koji si proveo zatvoren u sobu, a najbolji prijatelj ti je knjiga. E sad, također uzmimo u obzir da danas ni sa fakultetom NE MOŽEŠ naći posao, pitanje je na šta si ti potrošio tvoju mladost. Da sa 25 godina nemaš što jest, da ti stan (ako si sretnik pa imas stan) uzme banka zato jel nemožeš placati kredit, da nemaš društveni život, da nemaš curu, i da nakraju umreš sam u nekoj rupi sa knjižicom iz gimnazije i diplomom.

Istina je da danas svaka šuša može uci u gimnaziju, i to je vec postala praksa. Pola njih se ispiše a druga polovica ide na popravni i padne godinu. Onda im tek dođe u glavu da su trebali ici u smetlarsku ili neku.
Istina, neke gimnazije su samo nešto teže od osnovnih. Ali naprimjer Lucijanka. Nego vam Bog da idete tamo, sestra od cure sta je išla samnom u razred u osnovoj je išla u Lucijanku, i sad najozbiljnije, nije nikakva šala, cura je završila u Vrapču na psihijatrijskom odjelu.

SVAKA ČAST onima koji uspiju nešto u životu, jel moraš žrtvovati puno toga da bi to postigao. Nažalost ima i onih kojima je već sve sređeno. Ali kad ovako gledaš, neznaš što ce biti za 20 godina.

Da završim HAHAHAHA, ako već idete u gimnaziju, igrate na sve ili ništa. Ili ćete se tome posvetiti 100%, da bi nakraju MOŽDA uspijeli, ili cete se posvetiti 20% ili 50% i doživjei neuspjeh, a pokupit znanje koje ste mogli pokupit i u nekoj lakšoj školi. Ako se provlacis sa 2 ili 3, nema ti ništa od fakulteta. Bez fakulteta sa gimnazijom ti si ništa. Pitanje je uopce jesi li sa fakultetom nešto.


Zadnja promjena: MissDora; sub kol 13, 2011 12:02 am; ukupno mijenjano 1 put.
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Psychadelia sub kol 13, 2011 12:02 am

Nakon ovoga mi se skiselila ona ideja za opću haha. Ne znam šta bih drugo osim opće :/ Tu u blizini ima još samo ekonomska, matematička gimnazija, medicinska i mislim da jezična. :/
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Primrose sub kol 13, 2011 12:12 am

HAHAHA žao mi je što sam te prepala ali to je realnost. btw opca, jezicna, matematicka, nema ti tako velike razlike. :S

Gledaj, ti ces sada 8. razred, zar ne? Neznam stvarno što bi ti preporucila. Najbolje da odes u neku lakšu gimnaziju ali sa dobrim temeljima za maturu. 6. gimnazija je lagana, ali neznam kako stoje sa maturom. Ja idem u 9. gimnaziju i moram ti ces da sam ocekivala da ce biti lagana, ali nije. Jako je teška. Ima ljudi koji ce ti reci da je lagana, naravno da je lagana za njihove standarde. Ako želiš ici na dva popravna naravno da nemoraš uciti previše. Tj u 9. i tada moraš dosta uciti. No imaju super podlogu, čak održavaju i dodatne satove za maturalne pripreme.
Cula sam da je 1. dobra. 12. i 13. su ti koma. 10. nije toliko teška ali nije baš i nešto super dobra za maturu, ali škola je ipak super, dosta je poznata. 5. ti je najteža Zagrebačka gimnazija(jedna od). Lucijanka je jako teška. 2. i 7. su jako dobre gimnazije, ali nisu najbolje, nisu preteške, imaju dobru podlogu.

Necu ti sada sve pisati, ak ako te zanima mogu, ja sam ti to proucavala dosta kad sam se upisivala, znam dosta toga o Zagrebačkim gimnazijama. Reci mi koje su ti u blizini. ;)

Obecala sam na Sims Invasion da cu staviti vecinu svojih sažetaka, imam iz par predmeta cijelu godinu sažetu. Slikala bi ja to vec davno ali baš cu im skenirati da se bolje vidi, pa su postaviti i ovdje.


Zadnja promjena: MissDora; sub kol 13, 2011 12:15 am; ukupno mijenjano 1 put.
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Psychadelia sub kol 13, 2011 12:14 am

MissDora je napisao/la:HAHAHA žao mi je što sam te prepala ali to je realnost. btw opca, jezicna, matematicka, nema ti tako velike razlike. :S

Gledaj, ti ces sada 8. razred, zar ne? Neznam stvarno što bi ti preporucila. Najbolje da odes u neku lakšu gimnaziju ali sa dobrim temeljima za maturu. 6. gimnazija je lagana, ali neznam kako stoje sa maturom. Ja idem u 9. gimnaziju i moram ti ces da sam ocekivala da ce biti lagana, ali nije. Jako je teška. Ima ljudi koji ce ti reci da je lagana, naravno da je lagana za njihove standarde. Ako želiš ici na dva popravna naravno da nemoraš uciti previše. Tj u 9. i tada moraš dosta uciti. No imaju super podlogu, čak održavaju i dodatne satove za maturalne pripreme.
Cula sam da je 1. dobra. 12. i 13. su ti koma. 10. nije toliko teška ali nije baš i nešto super dobra za maturu, ali škola je ipak super, dosta je poznata. 5. ti je najteža Zagrebačka gimnazija. Lucijanka je jako teška. 2. i 7. su jako dobre gimnazije, ali nisu najbolje, nisu preteške, imaju dobru podlogu.

Necu ti sada sve pisati, ak ako te zanima mogu, ja sam ti to proucavala dosta kad sam se upisivala, znam dosta toga o Zagrebačkim gimnazijama. Reci mi koje su ti u blizini. ;)

Ne planiram u Zagreb lol. U Kutinu planiram. To mi je najbliže, 9 km od kuće. Druga opcija mi je da tijekom školske godine odem živjet kod tate u Veliku Goricu (starci su mi rastavljeni) i da od tamo idem u školu u Zagreb.

I ne, sad ću 7. razred. ;)
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Classy sub kol 13, 2011 12:17 am

Ako je kod vas teška gimnazija, odi u medicinsku, to ti je super. :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Primrose sub kol 13, 2011 12:19 am

A u 7. O pa imaš onda još dosta za razmišljat. Samo ozbiljno shvati sada 7. i 8. razred. Ja sam se zajebavala u 7. pa sam si sve pokvarila haha.

Pa onda ti mogu preporuciti da se raspitaš o toj gimnaziji gdje planiraš ici. Znaci, jel teška, imal li dobre podloge za maturu. Ali imas ti još 2 godine, svasta se može promjeniti u sustavu.

Za ovu drugu opciju, iz Velike Gorice nemaš puno do 1. gimnazije koje je super. Samo sjedneš na bus i onda dođeš kod Avenue Malla i imas onda ja mislim 2 stanice do gimnazije. Tamo mi kumce ide i još par dobrih frendica, dvije su iz Velike Gorice.

Za medicinsku, vjerojatno nije teška kao gimnazija, ali ima gimnazijski program. Ali to ti je super opcija ^^
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Psychadelia sub kol 13, 2011 12:19 am

Pretty Reckless je napisao/la:Ako je kod vas teška gimnazija, odi u medicinsku, to ti je super. :)

Nije nešto teška koliko sam čula, ali je ipak jedna od najboljih u HR. Tako sam čula, nemojte me držati za riječ.

Ima i tehnička škola, to sam zaboravila. Al u to ne idem, tamo idu (uglavnom) samo huligani i idioti.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Classy sub kol 13, 2011 12:27 am

Ovdje kod mene hrpa ide u tehničku, a najviše za arhitekte. Nije loša opcija, ja sam jedno vrijeme i o tome razmišljala, ali zbilja je PREVIŠE daleko. Ekonomska također nije loša ako ideš za ekonomista, isto gimnazijski program samo što imaš ekonomske predmete(nema fizike FUCKYEAH) i lakše je. Ja sam zato odabrala ekonomista. :)
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Princess. sub kol 13, 2011 7:25 am

Ja idem u privatnu gimnaziju. Znači, škola bi trebala bit' bolja, treaš više naučit, imaš svakakvih dodatnih predmeta i to te još više usporava i uzima vrijeme za učenje. Ja sve mogu nekako, ali povijest i matematika će me dokrajčit, doslovno. Toliko forsiraju i traže od nas da to više nije normalno. Iako i drugi nas poneka isto toliko forsiraju.
Ja dok ujutro dođem u školu, prvi sat nisam pri sebi jer sam toliko umorna i ne mogu ništa. Jednostavno nemam vremena za spavanje, jer moram učit. A još se želim malo odmorit, jer NE MOGU učit doslovno cijeli dan. Ja sam mislila da neću izdržat, ali evo, jesam nekako. I s obzirom da ih je 6 od nas 19 išlo na popravni, onda sam jako zadovoljna sa svojom četvorkom.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Doll. sub kol 13, 2011 10:46 am

Ajme Dora, kako si ti mene sad prepala. Talk to me.
Ja planiram u GGG <3 haha
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Primrose sub kol 13, 2011 12:18 pm

Doll. je napisao/la:Ajme Dora, kako si ti mene sad prepala. Talk to me.
Ja planiram u GGG <3 haha

Oprosti, nisam htijela, ali bolje da vam kažem istinu nego da vam lažem.
Gornjogradska gimnazija ti nije loša. Ima prosjecnu podlogu za maturu, nije baš nešto puno teška. Neznam tocno imaju li dodatne satove, ali mislim da imaju, ima ih vecina gimnazija u Zagrebu, moja ih ima još više.
Koliko ces imati bodova otprilike, i u kojem dijelu Zagreba živis, da mogu vidjeti koja ti je najbliža.

I morate znati da vam 1. razred nije zajebancija. Bodovi za fakultet se racunaju od 1. do 4.
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Classy sub kol 13, 2011 4:07 pm

Odite u umjetničku ako vam nije do učenja. Čula sam da nije teška.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Doll. ned kol 14, 2011 12:05 am

MissDora je napisao/la:
Doll. je napisao/la:Ajme Dora, kako si ti mene sad prepala. Talk to me.
Ja planiram u GGG <3 haha

Oprosti, nisam htijela, ali bolje da vam kažem istinu nego da vam lažem.
Gornjogradska gimnazija ti nije loša. Ima prosjecnu podlogu za maturu, nije baš nešto puno teška. Neznam tocno imaju li dodatne satove, ali mislim da imaju, ima ih vecina gimnazija u Zagrebu, moja ih ima još više.
Koliko ces imati bodova otprilike, i u kojem dijelu Zagreba živis, da mogu vidjeti koja ti je najbliža.

I morate znati da vam 1. razred nije zajebancija. Bodovi za fakultet se racunaju od 1. do 4.

Živim u Sesvetama, blizu. U njihovu gimnaziju NE želim.. preteška je.
Imat ću 57/58/59 bodova.
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Primrose ned kol 14, 2011 12:31 am

Hmmm, pa najbliža škola za koju ja znam,koja ju dobra i u koju bi mogla upasti sa toliko bodova je Gornjogradska tj. 6. gimnazija. (zanimljivo tek sam se sad sjetila da je to ista škola XD)

Mogla bi u 1. gimnaziju, ako se potrudiš, pitat cu kumce sutra sa koliko se zadnji upisao, ona je imala preko 60. 9. gimnazija na trešnjevci, u nju bi isto upala. U 10. nebi mogla upasti. 2. i 7. isto ne primaju ispod 60. Neznam kakva je 3. gimnazija, ali ona ti je kod Kvaternikovog trga, to ti je onako :S daleko je, na to mislim. 4. gimnazija je dobra, imas dosta do nje,, kao i do 1. ali vas povezuju glavne ceste. Imas 8. tj. gimnaziju Tituša Brezovačkog, kraj dolca, znaci isto kao Gornjogradska otprilike.

Neznam baš, sve su ti gimnazije dosta daleko. Najbliže su ti one u samom centru. Znaci 10,2,7,6,3,8 itd.
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Srednja škola - Page 5 Empty Re: Srednja škola

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.