Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mama i dečki?

+20
Classy
tinchica
.Cherrie.
Shadow
Psychadelia
Who's that?!
*Just Smile*
Ančo:)
adrijana.proffzafraj
*LadyBird*
PaperღHearts
Unicorn.
Amyicha
Muffin.
Točkica
Nightmare
Princess.
Hannek ♥
Animal.
KiS
24 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Classy sri kol 10, 2011 12:54 pm

Mami bi čak i rekla sad. Već mi je našla 3 muža. Nije normalna žena hahah, ali ajde nije ni luda, svi puni para ko brod. Tati nema šanse da kažem, on bi ga previše uplašio.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by *LadyBird* sri kol 10, 2011 1:17 pm

Moja mama jedva čeka da si ja nađem dečka, ali kako je pošlo- biti ću forever alone.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Classy sri kol 10, 2011 1:43 pm

Imaš samo 13 godina, ne treba ti dečko u tim godinama, vjeruj mi. xD
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by *LadyBird* sri kol 10, 2011 2:17 pm

Pretty Reckless je napisao/la:Imaš samo 13 godina, ne treba ti dečko u tim godinama, vjeruj mi. xD

14. godina - za 31 dan, haha. Ma nije to, nego... Nemam ni simpatiju, nit' mi se itko ''malo'' više sviđa... Glupo mi je biti ne zaljubljena cijelo vrijeme dok svi oko mene pišu ljubavne pjesmice koje mi nikada nisu imale ikakvoga smisla.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Classy sri kol 10, 2011 3:03 pm

*LadyBird* je napisao/la:
Pretty Reckless je napisao/la:Imaš samo 13 godina, ne treba ti dečko u tim godinama, vjeruj mi. xD

14. godina - za 31 dan, haha. Ma nije to, nego... Nemam ni simpatiju, nit' mi se itko ''malo'' više sviđa... Glupo mi je biti ne zaljubljena cijelo vrijeme dok svi oko mene pišu ljubavne pjesmice koje mi nikada nisu imale ikakvoga smisla.

Tako sam se i ja jedno vrijeme osjećala pa sam čak i pomislila da sam aseksualna u jednom trenutku jer mi se nitko nije zaista sviđao dugo, dugo vrijeme. Nije ti to potrebno za sreću. Pronađeš se u drugim stvarima. Nemoj nikad biti u vezi samo zato što su svi ostali u vezi. Ima toliko prednosti kad si single. :P
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Psychadelia sri kol 10, 2011 4:09 pm

Pretty Reckless je napisao/la:
*LadyBird* je napisao/la:
Pretty Reckless je napisao/la:Imaš samo 13 godina, ne treba ti dečko u tim godinama, vjeruj mi. xD

14. godina - za 31 dan, haha. Ma nije to, nego... Nemam ni simpatiju, nit' mi se itko ''malo'' više sviđa... Glupo mi je biti ne zaljubljena cijelo vrijeme dok svi oko mene pišu ljubavne pjesmice koje mi nikada nisu imale ikakvoga smisla.

Tako sam se i ja jedno vrijeme osjećala pa sam čak i pomislila da sam aseksualna u jednom trenutku jer mi se nitko nije zaista sviđao dugo, dugo vrijeme. Nije ti to potrebno za sreću. Pronađeš se u drugim stvarima. Nemoj nikad biti u vezi samo zato što su svi ostali u vezi. Ima toliko prednosti kad si single. :P

Ima i toliko prednosti kad si u vezi. Možda imam tek 13 godina, ali znam što znači uživati u životu - koliko god to balavo i djetinjasto zvučalo kad dolazi od mene. Kod mene je komplicirana situacija, imam simpu, sviđa mi se, imam osjećaje za njega i on za mene, ali nismo zajedno jer nas je oboje strah veze i svega toga što dolazi s njom. Kako bilo da bilo, on mi je ogromna podrška u svemu što radim, na natjecanjima bih se doslovno raspala da njega nema. Kad sam bila žrtva fizičkog nasilja, samo je on za to znao i on mi je dokazao da se moram izborit za svoja prava i za sebe, i da nisam napravila što mi je on rekao, znam da ne bih bila ovdje gdje jesam sad. U puno situacija on je tu za mene kad drugi nisu.

Moja mama zna za sve to, i upoznala ga je i ok joj je to. Još me zafrkava. (:
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Classy sri kol 10, 2011 10:33 pm

Pa ima prednosti, naravno, ali tinejdžerske godine nisu za neke ozbiljnije veze. Svaka čast iznimkama. Gadno je kad ste najbolji prijatelji i onda se upustiš u vezu i na kraju prekinete i prijateljstvo se upropasti. Mislim, neki i dalje ostanu u dobrim odnosima, ali nikada to ne može biti kao što je bilo.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Primrose sri kol 10, 2011 11:18 pm

Ja sa svojom sve otvoreno. I sve joj govorim. Osim "erotskih" stvari, tj. poljubaca HAHAHAH
Kad se dogovorim sa deckom, ljepo dođem sam mami, Mama idem sa Markom(npr.) van. Ona kaže dobro, zabavite se HAHAHA

Btw ovo za prijateljstvo. To mi je užasno. Vec sam pola godine zaljubljena u best frenda koji još ide samnom u razred i užasno mi je :S
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Princess. čet kol 11, 2011 7:14 am

Ja sam isto zaljubljena u 2 najbolja frenda. lol Jedan ide samnom u razred, a jedan mi je susjed. I ne znam.. sa ovim susjedom sam već bila, ali nije išlo, ostali smo frendovi i sve je ok..a ne znam, ne želim opet riskirat.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Classy čet kol 11, 2011 3:14 pm

Ja nikad, ali zato su oni u mene, ali s jednim sam i dalje u preodličnim odnosima iako nakon što me je pitao sve se zahladilo. Bili smo klinci, sad i izlazimo i pričamo o svemu, apsolutno svemu.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Doll. pet kol 12, 2011 9:15 am

Hvala Bogu pa nemam dečka... :D
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Anette pet kol 12, 2011 10:04 am

Insistira da ga upozna ;D i ako ga ona podrzava ja mogu da nastavim vezu s njim ;))
Anette
Anette
Newbie

Broj postova : 58
Join date : 12.08.2011

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Daky sub kol 20, 2011 12:55 am

Ja ga još nisam imala. :D
Ali moja mama je skroz ok po pitanju svega, sve joj kažem. :)
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Mama i dečki? - Page 2 Empty Re: Mama i dečki?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.