Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se udebljati?

4 posters

Go down

Kako se udebljati? Empty Kako se udebljati?

Postaj by Petra sub kol 27, 2011 3:59 pm

Naslov sve govori :)
Ako ste već čitali moj problem onda sigurno znate zašto me to i zanima.
Please pomoć! :)
Petra
Petra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 564
Join date : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Princess. sub kol 27, 2011 6:27 pm

Jedi više. ;) I ako možeš idi u teretanu.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Petra sub kol 27, 2011 6:31 pm

Ne znam gdje je kod nas teretana, al zar nebi od toga još više smršavila?
Petra
Petra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 564
Join date : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Princess. sub kol 27, 2011 6:37 pm

Nebi. Time nabijaš mišičnu masu, ne mršaviš, jer pretpostavljam da nemaš nikakvih 'masnih naslaga' pošto se želiš udebljat.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Petra sub kol 27, 2011 6:40 pm

Evo briga me reči ću, visoka sam 151 a imam 35kg što je nenormalno ://
Petra
Petra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 564
Join date : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Princess. sub kol 27, 2011 6:49 pm

Ja ti bi preporučila da se pravilno hraniš. Znači, nemoj trpat sve u sebe i jest samo nezdravu hranu. Zapravo ti je princip za debljane isti ko i za mršavljenje, skoro. Znači trebala bi imat 3 glavna obroka i 2-3 međuobroka. Povečaj unos kalorija. Jer trebaš unjet više kalorija nego ih potrošiš. Ali to isto ne znači da se trebaš samo izležavat, nego redovito vježbaj.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Petra sub kol 27, 2011 6:58 pm

Pa ja imam treninge plesa dvaput tjedno i pokraj škole ništa drugo ni ne stignem :/ No moj svakodnevni meni je odprilike ujutro pahuljice i mlijekom, za ručak tjestenina ili meso, popodne, znači prije večere ili sladoled ili neki sendvič ako sam više gladna i onda za večeru dva do tri sendviča iči hrenovke, i meni to bude sasvim dobro. Bila sam i kod doktorice i rekla je da tu ne može ništa samo moram više jesti i piti vitamine.
Petra
Petra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 564
Join date : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Princess. sub kol 27, 2011 7:05 pm

Uglavnom pazi da jedeš hranu sa puno kalorija i da ih uneseš u sebe više nego ih potrošiš.
A to ti ima i veze sa genima. Nećeš se moć udebljat više nego ti je to u genima.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Primrose sub kol 27, 2011 8:06 pm

Dvije rijeci - PIVSKI KVASAC! On ti je poznat da potice apetit. Ja sam svoj kupila zbog kose i noktiju zato jel su ti od njega cvrsci i brže kosa i nokti rastu, ima razne odlike, potice apetit, nesto sa probavom radi nezz, ugl. potraži na internetu.

Ja imam u kapsulama zato jel nije baš ukusan kad se jede u prahu. Kupi ga u DM-a ili u mulera, moj ti je od Enciana u rozo-naranđastoj bocici kupljen u Muleru za 25 kuna. U pakiranju ima 90 tableta, a moraš piti 3 tablete na dan, sto znaci da ti ta bocica traje mjesec dana, sto je isplativo.

Kupi si, vjeruj mi neces požaliti, moji su se nokti preporodili nakon sto sam ih uzimala 2 tjedna, kosa mi je bolja i primjetila sam da brže raste, i stalno sam gladna od njega ali se kontroliram haha, iako ja da pojedem 20 kila janjetine, nebi mi bilo ništa, tako mi je i mami, valjda je u genima. SVAKAKO PREPORUCUJEM ;)
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Who's that?! sub kol 27, 2011 8:34 pm

MissDora je napisao/la:Dvije rijeci - PIVSKI KVASAC! On ti je poznat da potice apetit. Ja sam svoj kupila zbog kose i noktiju zato jel su ti od njega cvrsci i brže kosa i nokti rastu, ima razne odlike, potice apetit, nesto sa probavom radi nezz, ugl. potraži na internetu.

Ja imam u kapsulama zato jel nije baš ukusan kad se jede u prahu. Kupi ga u DM-a ili u mulera, moj ti je od Enciana u rozo-naranđastoj bocici kupljen u Muleru za 25 kuna. U pakiranju ima 90 tableta, a moraš piti 3 tablete na dan, sto znaci da ti ta bocica traje mjesec dana, sto je isplativo.

Kupi si, vjeruj mi neces požaliti, moji su se nokti preporodili nakon sto sam ih uzimala 2 tjedna, kosa mi je bolja i primjetila sam da brže raste, i stalno sam gladna od njega ali se kontroliram haha, iako ja da pojedem 20 kila janjetine, nebi mi bilo ništa, tako mi je i mami, valjda je u genima. SVAKAKO PREPORUCUJEM ;)

ZNAČI CURA JE BOOOG<3

Kako se udebljati? Uz351
Who's that?!
Who's that?!
Administrator
Administrator

Broj postova : 1352
Join date : 26.06.2011
Age : 28

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Primrose sub kol 27, 2011 8:59 pm

Who's that?! je napisao/la:
MissDora je napisao/la:Dvije rijeci - PIVSKI KVASAC! On ti je poznat da potice apetit. Ja sam svoj kupila zbog kose i noktiju zato jel su ti od njega cvrsci i brže kosa i nokti rastu, ima razne odlike, potice apetit, nesto sa probavom radi nezz, ugl. potraži na internetu.

Ja imam u kapsulama zato jel nije baš ukusan kad se jede u prahu. Kupi ga u DM-a ili u mulera, moj ti je od Enciana u rozo-naranđastoj bocici kupljen u Muleru za 25 kuna. U pakiranju ima 90 tableta, a moraš piti 3 tablete na dan, sto znaci da ti ta bocica traje mjesec dana, sto je isplativo.

Kupi si, vjeruj mi neces požaliti, moji su se nokti preporodili nakon sto sam ih uzimala 2 tjedna, kosa mi je bolja i primjetila sam da brže raste, i stalno sam gladna od njega ali se kontroliram haha, iako ja da pojedem 20 kila janjetine, nebi mi bilo ništa, tako mi je i mami, valjda je u genima. SVAKAKO PREPORUCUJEM ;)

ZNAČI CURA JE BOOOG<3

Kako se udebljati? Uz351
Kako se udebljati? Tumblr_lmjdh8sKiV1qdcyw6o1_500
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Petra ned kol 28, 2011 8:50 am

Hvala :D
Petra
Petra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 564
Join date : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Kako se udebljati? Empty Re: Kako se udebljati?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.