Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ribe i morski plodovi

4 posters

Go down

Ribe i morski plodovi Empty Ribe i morski plodovi

Postaj by Princess. sub lis 29, 2011 4:04 pm

Jedete li ribu? Što vam je najdraže? Koliko često to jedete? Na koji način? etc.

Ja volim samo morsku ribu. A od ostalog volim samo lignje. Dagnje, hobotnica i slićne gluposti ne mogu smislit. ><
Jedem to petkom i ljeti na moru dota često.
Iii obožvm salatu od tune. *-*
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Ribe i morski plodovi Empty Re: Ribe i morski plodovi

Postaj by Classy sub lis 29, 2011 4:24 pm

Nažalost sam alergična. Uvijek povraćam od ribe. Probala bih jastoga, ali mrzim povraćati. Morski pas je najbolja riba koju sam jela dok još nisam bila ovako alergična.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Ribe i morski plodovi Empty Re: Ribe i morski plodovi

Postaj by Psychadelia sub lis 29, 2011 4:38 pm

Obožavam apsolutno S V E morske plodove! Najbolja hrana ikad, a i zdrava je.. Pogotovo riba, od ribe mi je kosa svilenkasta i sjajna, jednostavno mislim da ne bih mogla bez morskih plodova. :)
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Ribe i morski plodovi Empty Re: Ribe i morski plodovi

Postaj by VanillaKismet pon stu 14, 2011 2:22 pm

Ne volim morske plodove,pogotovo dagnje i slične školjke.Volim riječnu i potočnu pastrmku,od morskih oradu i brancina,meso od ajkule je fino,ali nije nešto što bi jela svaki petak i srijedu.A u zadnje vrijeme se stalno nadmem od ribe,ili mi stolica ne bude uredna...Hm..sljedeći se put bojim jest ribu :S
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Ribe i morski plodovi Empty Re: Ribe i morski plodovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.