Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Falis mi...

4 posters

Go down

Falis mi... Empty Falis mi...

Postaj by .BarbieBitch. pet tra 27, 2012 7:38 pm

Nema te vec 4 dana a meni se čini kao 4 godine...U skoli je sve tako mrtvo bez tebe,nitko se ne smije...Ili se to meni samo čini,zapravo neznam...Znam da ti je nogomet vazniji od svega i zato te nema 4 dana,i pa...u potpunsoti te podržavam da ostvariš svoj zivotni san...Jedina stvar sto ne razumjem je da se jedan dan motas oko mene a drugi dan oko one cure koja me živcira(necu pisat ime)...Jesam li samo imala pre velika ocekivanja,pa..neznam ali svejedno opet se sve vrti u krug...Ti me naljutis,ja se pravim ko da nije nista bilo i dalje te volim i sve tako....Samo mi sve dajes neke signale da si zaljubljen u mene a onda se ides motat oko one glupaće...A najgore je to sto se i ta glupaća samo vrti oko svih dečka u skoli,jedan dan se moto oko tebe,drugi dan oko tvog naj frenda a treci dan oko nekog ko je 4 god stariji od nje -.-'....A ljudi u skoli je jos uvijek doživljavaju kao neku super osobu -.-' zasto svi vi iz skole jednostavno ne vidite one cure koje nisu tako popularne po skoli ali su peteroduplo bolje od večine škole(negovorim da spadam među njih)....Takve stvari mi nikad nece bit jasne...Uciteljica iz njemackog me pita zasto stekam u zadnje vrijeme u skoli,dok je to rekla pa prvo sam pomisla na svoju bff a onda naravno na tebe...A cijelo vrijeme misli su mi samo kod tebe,sto radis,dali pobjeđujete ili gubite,Dali Si Bar JEDNOM Danas POMISLIO Na..MENE...
-----------------------------------------
Ovo mi je prvi put da pisem pa i prepodstavljam da nije nesto ali evo,ovdje sam samo napisala sve sto me muci u zadnje vrijeme...Molim ne ocekujte da cu bit nesto previse redovna u pisanju jer nemam toliko toga za pisati :)


Zadnja promjena: ♥HighToTheSky♥; ned tra 29, 2012 8:41 pm; ukupno mijenjano 1 put.
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

Falis mi... Empty Re: Falis mi...

Postaj by VanillaKismet pet tra 27, 2012 8:16 pm

♥HighToTheSky♥ je napisao/la:.Jedina stvar sto ne razumjem je da se jedan dan motas oko mene a drugi dan oko one cure koja me živcira(necu pisat ime)...Jesam li samo imala pre velika ocekivanja,pa..neznam ali svejedno opet se sve vrti u krug..
Ovako se i ja osjećam.
Ne znam, stvarno. Imamo poprilično slično iskustvo :)
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 25
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Falis mi... Empty Re: Falis mi...

Postaj by Amélie pet tra 27, 2012 8:52 pm

♥HighToTheSky♥ je napisao/la:....A ljudi u skoli je jos uvijek doživljavaju kao neku super osobu -.-' zasto svi vi iz skole jednostavno ne vidite one cure koje nisu tako popularne po skoli ali su peteroduplo bolje od večine škole(negovorim da spadam među njih)....Takve stvari mi nikad nece bit jasne...

Ni meni nikad neće biti jasno. -.-
Zapravo ova tvoja priča me podsjeća na najbolju prijateljicu i njezinog, ajmo reći, simpatiju :S
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Falis mi... Empty Re: Falis mi...

Postaj by Classy pet tra 27, 2012 8:54 pm

Ah, dečki su prevrtljivi. Nikad ih nisam shvaćala. Jedan dan je htio mene, drugi nju i tako u krug. >.<
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 28

[Vrh] Go down

Falis mi... Empty Re: Falis mi...

Postaj by VanillaKismet pet tra 27, 2012 8:57 pm

Da da da.
Ja ne znam, premišlja se ko' seoska mlada! :O
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 25
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Falis mi... Empty Re: Falis mi...

Postaj by .BarbieBitch. sub tra 28, 2012 4:07 pm

Hvala sto ste procitale :D
Da,slažem se,jedan dan oce jednu drugi dan drugu -.-'
.BarbieBitch.
.BarbieBitch.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2369
Join date : 21.03.2012
Age : 24
Lokacija : London

[Vrh] Go down

Falis mi... Empty Re: Falis mi...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.