Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

+29
OracleFuk0ff
tunjci
Valentina_VB
MirandaFan™
Shinigami
VanillaKismet
Liliy
Psychadelia
Amyicha
xxxlolipopxxx
SpeciaŁ One
Unique Yeah
Jovana
*☮♥isidora♥☮*
Cloud Razor
Princess.
XxlolipopxX
LilMan
Iva Tinkivinki
Phyre Q.
Classy
llauryca
Animal.
CitizenQueen
Točkica
Electra.
P.De.Muerte
Pahuljica
Ivonnii
33 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by xxxlolipopxxx pet stu 12, 2010 9:53 pm

Ja to oduvjek želim ali neznam kako to postić.. :)[code]
xxxlolipopxxx
xxxlolipopxxx
Newbie

Broj postova : 1
Join date : 12.11.2010
Age : 26

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by Amyicha pet lip 03, 2011 9:31 pm

a bi, al nemam te sposobnosti ahahah xD
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 30

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by Psychadelia sub lip 04, 2011 8:32 am

Ne bih... Kad vidim što se slavnima događa, kako ih prate danonoćno, kako se rabljene maramice prodaju na eBayu, dođe mi da se ispovračam. Ne znam, ne privlači me to više, slava mi je također odvratna. Imam glasovne sposobnosti (ne, ne hvalim se, nego je to činjenica), ali ne bih ih iskoristila za ovakvo zanimanje.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by Liliy pet vel 17, 2012 7:34 pm

Da želim pokušati postati pjevačica.Novac ne bi sigurno trošila na gluposti .Pomagala bi Bolesnim ljudima beskučnicima ,djeci i davala u dobrotvorne svrhe.
Liliy
Liliy
Newbie

Broj postova : 1
Join date : 17.02.2012

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by VanillaKismet pet vel 17, 2012 7:54 pm

predstavi se prvo :D
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by Shinigami sri tra 04, 2012 1:33 pm

Hmm.. fora mi je svirati na cesti, i to mi je jedna od najdraži stvari...

Htjela bih se voziti po svijetu i svirati, onak od mjesta do mjesta.. Jedino što mi trenutno fali je ekipa.. Nadajmo se da će se skupiti već netko :D
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by MirandaFan™ sri tra 04, 2012 1:36 pm

Ne. Nemam glasa. xD
MirandaFan™
MirandaFan™
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 2859
Join date : 25.02.2012
Age : 24
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by Valentina_VB ned lis 28, 2012 9:37 pm

otkad znam za sebe željela bi postati pjevačica ili gumica.. željela sam video gdje pjevamo ja i frendica stavit na youtube al' ne znam dali je to dobra ideja i dali bi tako mogla postat pjevačica.. what
Valentina_VB
Valentina_VB
Newbie

Broj postova : 1
Join date : 28.10.2012

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by tunjci pet pro 14, 2012 2:07 pm

htjeo bih postati pjevac ili tekstopisac. znam svirati gitaru i bubnjeve, glas mogu podignuti do 3 oktave,u slobodno pisem ljubavne tekstove, smisljam melodije i prenosim ih na instrumente.imam dobar sluh i glas, preferiram narodne tj turbofolk pjesme i rep.

ako mislite da imam ikakve sanse pisite
tunjci
tunjci
Newbie

Broj postova : 1
Join date : 14.12.2012

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by OracleFuk0ff pet pro 14, 2012 2:17 pm

tunjci je napisao/la:htjeo bih postati pjevac ili tekstopisac. znam svirati gitaru i bubnjeve, glas mogu podignuti do 3 oktave,u slobodno pisem ljubavne tekstove, smisljam melodije i prenosim ih na instrumente.imam dobar sluh i glas, preferiram narodne tj turbofolk pjesme i rep.

ako mislite da imam ikakve sanse pisite

zvučalo je dobro dok nisi spomenuo turbofolk.
OracleFuk0ff
OracleFuk0ff
Nerd
Nerd

Broj postova : 144
Join date : 20.11.2012
Age : 26
Lokacija : Zg

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by Classy pet pro 14, 2012 10:29 pm

Ne turbofolk, to je za zabavu, ali neke narodne pjesme imaju najljepše riječi i diraju u dušu. To je prava glazba za mene. Ona koja dira u dušu.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by Mihaela2000 sri pro 19, 2012 8:31 pm

Ja bih voljela postati pjevacica jer imam super glas samo jbg ne ide to lako samo neki uspiju.Da postanem pjevačica prvo bih mami platila dugove,braći platila školovanje jer su zbilja pametni i štteta da propadnu, ostavila bih si na računu sebi za školovanmje,braći kupila stanove,mami uredila stan i dječici iz Afrike bi htjela pomoći jer kada vidim kako su jadna mršava srce mi se slomi :(,a ovo ostalo bih sebe malo počastila par krpica,cipelica,šminkica i možda Iphone heheh :)
Mihaela2000
Mihaela2000
Newbie

Broj postova : 1
Join date : 19.12.2012

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by *LadyBird* sub pro 22, 2012 2:09 pm

Mihaela2000 je napisao/la:Ja bih voljela postati pjevacica jer imam super glas samo jbg ne ide to lako samo neki uspiju.Da postanem pjevačica prvo bih mami platila dugove,braći platila školovanje jer su zbilja pametni i štteta da propadnu, ostavila bih si na računu sebi za školovanmje,braći kupila stanove,mami uredila stan i dječici iz Afrike bi htjela pomoći jer kada vidim kako su jadna mršava srce mi se slomi :(,a ovo ostalo bih sebe malo počastila par krpica,cipelica,šminkica i možda Iphone heheh :)

Meni zvuči kao da ti samo želiš slavu i novac. Pravi pjevači su umjetnici u srži te riječi, žele pjevati i svirati bilo gdje, ne važno je li na ulici pred 2 pješaka ili pred većom publikom. Ne žele novac.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by Zelo. pon sij 28, 2013 10:56 pm

Yup,verovatno se prijavljujem ove godine za pgs.
Zelo.
Zelo.
Nerd
Nerd

Broj postova : 116
Join date : 02.01.2013
Age : 27
Lokacija : Planet Mato

http://timeout-fantasy.serbianforum.info/

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by Florence. sri srp 17, 2013 10:08 pm

Ne. Imam ocajan glas, a i vise me zanimaju druge vrste umjetnosti.
Florence.
Florence.
Newbie

Broj postova : 10
Join date : 17.07.2013
Age : 27

[Vrh] Go down

Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač? - Page 2 Empty Re: Dali bi htjeli postati pjevačica/pjevač?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.