Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Models

+8
Princess.
PaperღHearts
Muffin.
Cloud Razor
RedOne♥
Classy
Iva Tinkivinki
Doll.
12 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Models - Page 2 Empty Re: Models

Postaj by *LadyBird* čet sij 26, 2012 7:58 pm

Da, VS ANGELS su jednostavno najljepše i najinteligentnije od svih.
Inače, nemam ništa protiv drugih modela. Model ne smije zasjeniti kreaciju koju nosi, pa su neke od njih stvarno mršave. Samo ističu odjeću.
Kao što sam već rekla, najdraži anđeo mi je Miranda Kerr. Neke od najdražih manekenki ikada su mi Agyness Deyn i Barbara Palvin kojoj je samo 19 godina, a dostigla je tako puno. Od domaćih mi se sviđa samo Kristina Šalinović.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Models - Page 2 Empty Re: Models

Postaj by Phalange. sri kol 08, 2012 4:58 am

Stvarno ne razumijem zašto moraju biti onako mršave, stvarno bljak. Mogli su onda slobodno po pisti i vješalicu prošetat' ako već moraju bit tako mršave. Mislim, nemogu bit baš ni debele, ali nešto normalno - da.

Victoria Secret Angels su nešto najsavršenije što sam ja ikad vidjela. Onako, nisu uštogljene na pisti. Kako bih rekla, onako da samo ravno gledaju, ni smješak ni ništa. Nego se smiju, mašu, pozdravljaju i skroz su okej i obožavam ih. Ma da na trabunjam dalje, evo vam jedna njihova revija.
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.