Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

+32
tinchica
Amélie
Little Monster^^
Ančo:)
Snickers^^
KiS
•••►LuchyLu◄•••
Amyicha
Wwinner
Nightmare
PaperღHearts
Unique Yeah
PasalacquaGirl
Gazija
.Cherrie.
Phyre Q.
Sounds of freddom ^^
Pupii ^^
SingTheSorrow
VolimOsmehTvoj{F}
Cloud Razor
Iva Tinkivinki
.ShiningStar.
♥MiSs PerfeCt♥
RedOne♥
Allegra
Classy
Princess.
Točkica
Animal.
Doll.
Ivonnii
36 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by Wwinner pon pro 27, 2010 4:32 pm

pa najduze do 5-6 i to za novu godiinu xD
Wwinner
Wwinner
Nerd
Nerd

Broj postova : 179
Join date : 26.12.2010
Age : 29
Lokacija : dreams are only thing that we have.^^

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by Amyicha čet sij 06, 2011 6:52 am

znala sam ne spavati, ali nikako, znači to je najduže. preko ljeta sam jednom ostala cijelu noć budna jer sam se dopisivala s jednim dečkom pa smo se dogovorili da čekamo zoru zajedno na fejsu -.-'. a najduže sam spavala do jedno 4 popodne xD
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 30

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by •••►LuchyLu◄••• ned vel 13, 2011 3:12 am

Ako legnem u četri popodne probudiću se u četiri ujutro xDDDDD

Ujutro ustajem uvek u 9. a legnem za popodnevnu dremku u 3. a ustanem u 9. sati uveče xD
•••►LuchyLu◄•••
•••►LuchyLu◄•••
Newbie

Broj postova : 35
Join date : 12.02.2011
Age : 28
Lokacija : I might not get to see you as often as I'd like, I may not get to hold you in my arms at night, but deep in my heart I know that it's true. No matter what happens... I will always love you.Search me,I'm in WONDERLAND! ! !

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by KiS ned vel 13, 2011 12:14 pm

Ja mislim da je bilo oko 6 sati. Bila sam kod sestre i ostali smo toliko. A spavali do 3.
KiS
KiS
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 261
Join date : 18.07.2010

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by Točkica ned vel 13, 2011 3:47 pm

Bila sam budna do otprilike pola 8, a budila sam se u 9 - znaci nakon sat i pol -.-
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by Snickers^^ sri tra 06, 2011 5:08 pm

Pa.. Najduze sto sam ostala budna jeste, od 10 ujutru do sutradan do 6 posle podne. Najduze sto sam spavala, jeste do 8 uvece od 9 ujutru.
Snickers^^
Snickers^^
Nerd
Nerd

Broj postova : 145
Join date : 06.04.2011
Age : 25
Lokacija : Beograd.

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by Ančo:) sri tra 13, 2011 6:42 pm

Nekad ne spavam po dve noći:)
Ančo:)
Ančo:)
Nerd
Nerd

Broj postova : 105
Join date : 09.04.2011
Age : 27
Lokacija : London♥

http://twitter.com/#!/AnnicaBitch

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by Little Monster^^ uto stu 22, 2011 6:28 pm

najduže sam bila budna cijelu noć(i to u 3. razredu-bio je prvi dan u hotlu bili smo u školi u prirodi pa smo ja i frendice iz sobe cijelu noć skakale po krevetima XD)
Najduže sam spavala do pola 1 :P
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by Amélie ned pro 25, 2011 10:31 pm

Najviše sam bila budna cijelu noć xD
A najviše am spavala do pola 2 :D
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by Classy ned pro 25, 2011 10:47 pm

Ove godine sam oborila osobni rekord - cijelu noć bez problema i nastavila sam dan normalno kao i da sam spavala, a najduže sam spavala do 5 popodne.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by tinchica sri pro 28, 2011 10:23 pm

maturalac - noći BEZ sna i dani bez spavanja. preživjela sam :D
a i ovako tijekom škole ove godine sam znala ostati budna cijelu noć pričajući s dečkom i učeći i otići u školu normalno kao da sam spavala 12 sati..

a ja inace mogu spavati dok god me netko ne zasmeta, znaci sad pod praznicima mi je normalno da spavam do 12, 13 ovisi kako kad.. ali za baš neko određeno dugo spavanje nemam pojma :)
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by VanillaKismet ned sij 08, 2012 4:23 pm

da nisam spavala-cijelu noć na ekskurziji,i onda ustali u 5 ujutro.Ustali-pod znake navoda.

A spavala najduže,prošli raspust je bio najčudniji,svaku noć legnem oko pola 2 i ustanem u pola 2.jedva sam se odvikla.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by Lu. ned sij 08, 2012 5:29 pm

Najduze spavanje : od 10 navecer do 13.55 popodne.
Najduze budna : novu ne racunam, do 4 ujutro.
Lu.
Lu.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 649
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Lokacija : Sisak

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001070070787

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by Phalange. sub sij 14, 2012 8:37 pm

Najduze sam bila budna do 5-6 nesjecam se.nisam mogla spavat xd imala sam vodene kozice :DD

A spavala sam do 13:30.

a jednom sam ucila matematiku i zaspala sam u 15 i probudila se iduci dan u 9 -.-'

HAHHAHA prošo mi skoro cjeli dan :33

Umorila me matematika :P
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by |Yelena| sub sij 28, 2012 11:18 am

Budna - 4-pola 5 ujutru
spavala do 4-pola 5 .. :D
|Yelena|
|Yelena|
Newbie

Broj postova : 27
Join date : 28.01.2012
Age : 28
Lokacija : London. *_*

[Vrh] Go down

Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili? - Page 2 Empty Re: Do kad ste najduže bili budniii i do kad ste pajkili?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.