Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

+16
Snickers^^
Muffin.
Shinigami
Lu.
Phalange.
Psychadelia
Amyicha
Unique Yeah
tinchica
Little Monster^^
VanillaKismet
Classy
Pahuljica
Princess.
*LadyBird*
Točkica
20 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Točkica ned lis 16, 2011 5:47 pm

Hodala sam po mraku i napucala sam se glavom u vrata >.< Imam čvrgu nasred čela. -.-
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by *LadyBird* ned lis 16, 2011 5:51 pm

Bila sam u Međugorju, puhala je bura i kosu mi svu u lice odnijela, pa nisam vidjela čovjeka i zabila sam se u njega tako jako da smo oboje pali. Bogu hvala, bio je neki talijan- pa nisam razumjela šta govori. hahaha. >.<
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Princess. ned lis 16, 2011 8:59 pm

Kad sam stajala u redu za fornete ispred mene je bio jedan hot lik i ja se zezam sa frendicom kak ću ga zašlatat i stavim onak ruku, a ona se nešto okrene u trkne me i odleti mi ruka, hahah. Ajme kad se okrenuo. ><
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Pahuljica ned lis 16, 2011 9:28 pm

Išla sam odložiti patike ispod ladice i zaboravila na ladicu, i pukla svom snagom glavom u ladicu i ostala mi čvoruga -.-''
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Classy pon lis 17, 2011 10:21 am

Princess. je napisao/la:Kad sam stajala u redu za fornete ispred mene je bio jedan hot lik i ja se zezam sa frendicom kak ću ga zašlatat i stavim onak ruku, a ona se nešto okrene u trkne me i odleti mi ruka, hahah. Ajme kad se okrenuo. ><

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Ja sam se pala niz stepenice kod kuće u 6 ujutro prije dva tjedna, razbila si oba lakta i imala masnice po cijelom tijelu. Stalno padam po stepenicama u zadnje vrijeme. >.<
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Točkica pon lis 17, 2011 6:38 pm

Danas mi je na satu povijesti izletilo 'Jebiga' i profesor me istjerao van, kako on to kaže, 'na hlađenje'. Hahahha. Koji je to car ^^ :))
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Princess. ned lis 23, 2011 8:28 pm

Jučer na rođendanu su pustili 'Brad Pitt' i kad ide onaj dio 'ja brojim do 3..' i onda počen brojit. A ja se ufurala i poslije 3 se zderem 4, a nema toga, haha.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by VanillaKismet ned lis 23, 2011 9:07 pm

ahahhaha..KOd nas ima jedna nastavnica koju zovemo groka(ona zna,ali se ljuti)..I idem ja sa frendicom i govorim:''Ma daj,pustiće mene groka da se provučem'' a ona ide iza nas!hahah
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Točkica ned lis 23, 2011 9:17 pm

Jučer sam bila vani i bila je gužvetinaa, nisi mogao disat >.< Uglavnom, dok sam se gurala van s frendicom neka ženska mi je stala sa štiklom na nogu, a nakon toga sam ja skoro izgubila svoju u toj gužvi tamo -.- Ko kreten sam skakala na jednoj nozi dok sam obuvala drugu :P
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Little Monster^^ pon stu 21, 2011 7:52 pm

Navečer smo ja i frendice bile vani u šetnji i jedna frendica me gurnula u more... -.- XD Ali slučajno pa sam bila sva mokra :DD
Little Monster^^
Little Monster^^
Dude
Dude

Broj postova : 1215
Join date : 13.11.2011
Age : 24
Lokacija : Paris,France

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Princess. pon stu 21, 2011 8:04 pm

Jučer sam bila u šopingu sa bratom i našla sam si jednu vestu i vidim ja na onoj polici piše 79 kn, ja si mislim, o super. I brat mi je dao novce i otišo van me čekat, a ja dođem na blagajnu i kaže ona meni da je vesta 200 kn. ><
Prvo sam raspravljala s njom da nije, hahah, a onda me morala čekat da nađem brata donesem lovu. ><
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by *LadyBird* pon stu 21, 2011 8:39 pm

Danas sam na odmoru pjevala jednu pjesmu iz kralja lavova (crtić koji obožavam, ahahaha. >.<) i došla sam do dijela:'' Zar već moram nosit plašt, i ponašat se baš, kao kralja kći.'' I onda sam tek shvatila da su svi zašutjeli jer je ušao nastavnik, a on me čuo kako to pjevam. Bruka, bruka.
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by VanillaKismet pon sij 09, 2012 11:43 am

U subotu sam se nešto zezala sa bratom malim(2,5 god.) i on mene drmne glavom u nos.Isuse,boljelo je.Sad imam malo čvorugu na početku nosa,a moram ga piriti.Boliiiiiiiiii
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by tinchica pon sij 09, 2012 12:08 pm

Jučer sam trčala da ne zakasnim na bus i razletila sa po dvorištu, i to glavom naprijed, hvala bogu da sam se nekako koljenima dočekala...
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Classy pon sij 09, 2012 1:14 pm

Nije baš nezgoda, ali... frend i ja sjedimo i pričamo u kafiću i ja pijem Somersby na slamku. I on meni priča i dere se kak je glazba glasna i odjednom ona pauza između pjesama, a on se izdere "VOLIŠ CUCLATI A?" jer sam stalno pila na tu slamku i ljudi pogledaju u nas WTF, a ja umrem od smijeha hahahaha.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Točkica pon sij 09, 2012 10:28 pm

Zezala sam se neki dan s bratom i tukli smo se, kao i uvijek.. Da skratim priču, zamahnula sam s nogom da ću ga napucati u guzicu, lik se izmaknuo i svom snagom sam udarila po fotelji >.<
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Princess. uto sij 10, 2012 8:36 am

Nije baš nezgoda, ali me bilo poprilično sram.
Jučer mi je odkad sam došla u CCO stalno cvilio alarm na ulazu i izlazu, a nisam ništa kupovala (niti ukrala) i ajde, nakon 3 trgovine je prestalo. I prođem cijeli kat i uđem u H&M, sve dobro. Izlazim i cvili i onda me tamo zaštitar pregledavao ko nekog kriminalca, haha.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Classy uto sij 10, 2012 1:56 pm

Princess. je napisao/la:Nije baš nezgoda, ali me bilo poprilično sram.
Jučer mi je odkad sam došla u CCO stalno cvilio alarm na ulazu i izlazu, a nisam ništa kupovala (niti ukrala) i ajde, nakon 3 trgovine je prestalo. I prođem cijeli kat i uđem u H&M, sve dobro. Izlazim i cvili i onda me tamo zaštitar pregledavao ko nekog kriminalca, haha.
Znam jednu curu kojoj se isto dogodilo, a ništa nije ukrala. Nekad pobudale ti alarmi.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Princess. uto sij 10, 2012 2:05 pm

Ma da. Znam i ja par njih kojima se isto dogodilo.
A mene je frendica zezala cijelo vrijeme poslije toga, haha.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Unique Yeah sri sij 11, 2012 9:51 pm

Razbio sam prozor na kamp kućici.
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Amyicha čet sij 12, 2012 7:56 am

u subotu sam šetala s brtićem i trebali smo se popeti na trotoar i ja sam zaboravila dignuti nogu i zapela za kolnik tako da sam se razeljpila ko palačinka. izgrebala sam ruke i koljeno, ali trenirku nisam podrapala xD
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 30

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by VanillaKismet čet sij 12, 2012 10:18 pm

Nosila sam mlijeko iz kupovine,i mali bratić me prestrašio i ja ispustim sve i potopim kuuću mlijekom.O ne.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Točkica pet sij 13, 2012 11:07 pm

Krivo sam odsvirala nekoliko nota na koncertu. Joj >.<
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by VanillaKismet sub sij 28, 2012 8:49 pm

na rukometu sam pogodila golmana u nezgodno mjesto i dobila 2 minuta.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Točkica sub sij 28, 2012 10:59 pm

Danas na skupštini sam sjedila do nekog djedice kasnije i slučajno sam ga nabila laktom pod rebra :$
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Zadnja nezgoda koja vam se dogodila? Empty Re: Zadnja nezgoda koja vam se dogodila?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.