Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predodređuju li nas imena?

+18
Hell Lightning
*LadyBird*
TwiGirl
Cinderella
Daky
Unique Yeah
Athendora
*bloody_princess*
SpeciaŁ One
Pixie
*Just Smile*
XxlolipopxX
Cloud Razor
Ivonnii
Muffin.
Hannek ♥
Princess.
Doll.
22 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Hannek ♥ pon ruj 06, 2010 12:09 pm

Relativno najveći broj osoba s imenom Hanna slavi rođendan 15. prosinca.

E ja sam 6. Prosinca :) Nisam znala da nema puno muslimana s imenom Hanna , al eto nije vazno.Hvallaa :D
Hannek ♥
Hannek ♥
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1539
Join date : 20.07.2010
Age : 27
Lokacija : Sarajevoo :D

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Doll. pon ruj 06, 2010 12:46 pm

MA to oni relativno odrede :D
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by *bloody_princess* sri ruj 08, 2010 7:43 am

Mozes meni? Selma
*bloody_princess*
*bloody_princess*
Newbie

Broj postova : 14
Join date : 22.07.2010

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Cloud Razor čet ruj 09, 2010 8:21 pm

*bloody_princess* je napisao/la:Mozes meni? Selma

Značenje, podrijetlo
Selma je žensko ime, koje u Hrvatskoj češće nalazimo među Muslimanima te rijeđe među Hrvatima i Srbima. Značenje imena dolazi od imena keltskog Selma - bogata; sretna ili skraćenica Od Selmana koja je stvorena prema Selman. Selma je relativno često ime, među prvih petsto ženskih imena u Hrvatskoj, gdje danas živi preko tristo osoba koje nose ovo ime.

Nomen est omen - Selma je zaigrana?
Mnogi od nas vjeruju u staru latinsku poslovicu Nomen est omen - ime je znak, prema kojoj naše ime određuje i kakvi smo. Trenutno Selma slovi kao zaigrana. Ne slažete se? - Glasujte!
Najčešći horoskopski znak ovog imena je bik, a u kineskom horoskopu zmaj. Osobe s imenom Selma najviše vole tenis.

Popularnost
Najviše osoba nazvanih Selma rođeno je osamdesetih godina prošlog stoljeća, a najmanje četrdesetih godina prošlog stoljeća. Relativno najveći broj osoba s imenom Selma slavi rođendan 5. ožujka.

Rasprostranjenost
Većina osoba koje se zovu Selma žitelji su Zagreba (ukupno oko sto), Rijeke (dvadesetak) te Pule (manje od dvadeset). S obzirom na broj stanovnika, Selma najčešće je ime među stanovnicima Koprivničkih Brega gdje se svaki sedamstoti stanovnik tako zove.

Nadimci: Sekica, Sela, Sele, Selica, Selka, Selmica, Seka, Sekana; Vidi: Anselm, Anselma, Selman
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Athendora uto stu 23, 2010 5:22 pm

Moze meni ??
Ela
Athendora
Athendora
Newbie

Broj postova : 20
Join date : 23.09.2010
Age : 26
Lokacija : Far Far Away

http://www.twilightsource.biz/forum.htm

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Unique Yeah uto stu 23, 2010 6:09 pm

Može meni ?

Donovan (iako sumljam da ćete naći jer nije hr ime)
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Daky sri stu 24, 2010 7:05 pm

Može meni?
Danijela.
Gde to nađete?
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Hannek ♥ čet stu 25, 2010 10:14 am

Danijela

Značenje, podrijetlo
Danijela je žensko ime, koje u Hrvatskoj većinom nalazimo među Hrvatima te manje među Srbima. Ime je nastalo prema imenu Danijel. Danijela je vrlo popularno ime, među prvih sto ženskih imena u Hrvatskoj, gdje danas živi preko deset tisuća osoba koje nose ovo ime.

Nomen est omen - Danijela je zaigrana?
zaigranaMnogi od nas vjeruju u staru latinsku poslovicu Nomen est omen - ime je znak, prema kojoj naše ime određuje i kakvi smo. Trenutno Danijela slovi kao zaigrana. Ne slažete se? - Glasujte!
Najčešći horoskopski znak ovog imena je vaga, a u kineskom horoskopu majmun. Osobe s imenom Danijela najviše vole putovanja.

Popularnost
Najviše osoba nazvanih Danijela rođeno je sedamdesetih godina prošlog stoljeća, a najmanje četrdesetih godina prošlog stoljeća. Relativno najveći broj osoba s imenom Danijela slavi rođendan 21. srpnja.

Rasprostranjenost
Većina osoba koje se zovu Danijela žitelji su Zagreba (ukupno oko dvije tisuće), Osijeka (preko četristo) te Splita (preko tristo). S obzirom na broj stanovnika, Danijela najčešće je ime među stanovnicima Vratišinca gdje se svaki dvjestoti stanovnik tako zove.

Nadimci: Daša, Dana, Ela, Danijelica, Daca, Dacika, Dadica, Daja, Dajica, Dajka, Dajna, Daka, Dakica, Dala, Dale, Dalica, Dalka, Dane, Dani, Danca, Dance, Danci, Dancila, Danika, Danka, Danuša, Nuša, Nuška, Danuška, Danja, Danjica, Dasa, Daska, Daška, Dida, Didica, Diduša, Diduška, Eli, Jela, Jele, Jelica, Jelka, Lela, Lelica, Nela, Neli, Nelica, Nelka; Vidi: Daniela, Danijel, Danjela, Daniella
Hannek ♥
Hannek ♥
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1539
Join date : 20.07.2010
Age : 27
Lokacija : Sarajevoo :D

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Daky čet stu 25, 2010 12:10 pm

Sve je tačno sem datuma rođenja.Ja sam u martu.Ne znam koji je srpanj.

Al super mi je ovo :)
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Unique Yeah čet stu 25, 2010 12:11 pm

Može donovan ??
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Princess. čet stu 25, 2010 2:40 pm

Nema tog. :/
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Cinderella sub stu 27, 2010 2:02 pm

Maja?
Cinderella
Cinderella
Dude
Dude

Broj postova : 864
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Lokacija : In your dreams.

http://fallingapartforyou.tumblr.com

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by TwiGirl sub stu 27, 2010 7:25 pm

MAJA-
Maja je staro ime inače je bilo muško ime još u drevnih Maja, a bilo je simbol potencije (na kub pošto su bili izuzetno inteligentan narod ) Inače Maja ima više značenja, pa tako u primorju maja znači vesta, ili odvojeno ma-ja znači ma da. Inače U počecima tog imena označavalo je djevojku koja nije znala reći ne . Po Grčkoj mitologiji Maja nije značila ništa, nisu imali tih imena na repertoaru . Inače Stari egipćani spominju Maja kao riječ koja znači zgodna ili lijepa. I još jedno, legendarni crtić bio je pćelica Maja, pa se može shavaćati pod Maju i pćelica
maja
najprije, kao originalno ime maja ima latinsko podrijetlo i dolazi od imena maia, kako se nazivala i božica prirasta i plodova u rimskoj mitologiji, pa joj je iz tog osnova značenje plodna.

međutim maja je također izvedenica iz mnogih drugih imena:

- marija, (grč.) sa značenjem koja je kao koplje
- marina, (lat.) sa značenjem morska
- marijana, (sastavnica od marija+ana)
- marta, (grč.) martha , značenje gospodarica
- martina, (lat.) prema martinus - marsov, marsovski, izvedenica od mars značenje - bog rata


To je sve sto sam ja pronasla :)
TwiGirl
TwiGirl
Newbie

Broj postova : 85
Join date : 11.09.2010

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by *LadyBird* sri pro 29, 2010 4:37 pm

Meni svećenik rekao da mi ime znači divlja, strana, inozemna :o
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Hell Lightning sri sij 19, 2011 3:56 pm

Dora. je napisao/la:
Ovo baš i ne spada tu, ali ima veze sa mitovima, pričama, legendama i time pa ću ipak ovdje staviti temu.
Vjerujete li da nas ime predodređuje? Znači, kad se rodi beba da ona svojim imenom dobiva neke karakteristike? JA sam se uvjerila. Vi?


P.S. - ovdje mi napišite svoje ime pa ću vam ja dati karakteristike toga imena, što znači, i to :D

Zovem se Filip ;) Hajde pokušaj pogoditi kakav sam imcool
Hell Lightning
Hell Lightning
Newbie

Broj postova : 11
Join date : 19.01.2011

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by .Cherrie. pon kol 08, 2011 1:23 am

Može Tea?
.Cherrie.
.Cherrie.
Nerd
Nerd

Broj postova : 235
Join date : 09.10.2010
Lokacija : London <3

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Amyicha pon kol 08, 2011 8:01 am

MOže i meni?

Alma
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 30

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Psychadelia pon kol 08, 2011 9:21 am

.Cherrie. je napisao/la:Može Tea?

Da da i meni treba :D
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Princess. pon kol 08, 2011 9:29 am

Tea
Značenje, podrijetlo

Tea je žensko ime, koje u Hrvatskoj većinom nalazimo među Hrvatima te manje među Srbima. Značenje imena dolazi od grčkog thea - božica. Tea je vrlo popularno ime, među prvih sto ženskih imena u Hrvatskoj, gdje danas živi preko pet tisuća osoba koje nose ovo ime.

Nomen est omen

Mnogi od nas vjeruju u staru latinsku poslovicu Nomen est omen - ime je znak, prema kojoj naše ime određuje i kakvi smo.

Najčešći horoskopski znak ovog imena je blizanci, a u kineskom horoskopu zmaj. Osobe s imenom Tea najviše vole skijanje.
Popularnost
Najviše osoba nazvanih Tea rođeno je devedesetih godina prošlog stoljeća, a najmanje četrdesetih godina prošlog stoljeća. Relativno najveći broj osoba s imenom Tea slavi rođendan 31. prosinca.
Rasprostranjenost
Većina osoba koje se zovu Tea žitelji su Zagreba (ukupno preko tisuću), Splita (preko četristo) te Rijeke (preko dvjesto). S obzirom na broj stanovnika, Tea najčešće je ime među stanovnicima Lokvi gdje se svaki dvjestoti stanovnik tako zove.

Nadimci: Teica; Vidi: Thea, Teja, Teodozija, Teobalda, Teodora, Teodotija, Teodata, Teodosija, Teodota, Teofila, Teofana, Teofanija, Teogena, Teofita, Teogenija, Teresa, Terezija, Teopista, Tereza, Teonesta, Teresija, Teofilija, Teresina, Terezina, Antea, Dorotea

Alma
Značenje, podrijetlo

Alma je žensko ime, u Hrvatskoj ga nalazimo među Muslimanima, ali i npr. među Hrvatima i Srbima. Značenje imena dolazi od latinskog Alma - plodna; mila; hraniteljica ili od turskog alma, elma - jabuka. Alma je relativno često ime, među prvih petsto ženskih imena u Hrvatskoj, gdje danas živi preko tisuću ovakih imenjaka.

Nomen est omen

Mnogi od nas vjeruju u staru latinsku poslovicu Nomen est omen - ime je znak, prema kojoj naše ime određuje i kakvi smo.

Najčešći horoskopski znak ovog imena je lav, a u kineskom horoskopu konj. Osobe s imenom Alma najviše vole skijanje.
Popularnost
Najviše osoba nazvanih Alma rođeno je sedamdesetih godina prošlog stoljeća, a najmanje četrdesetih godina prošlog stoljeća. Relativno najveći broj osoba s imenom Alma slavi rođendan 15. svibnja.
Rasprostranjenost
Većina osoba koje se zovu Alma žitelji su Zagreba (ukupno preko tristo), Rijeke (osamdesetak) te Pule (šesdesetak). S obzirom na broj stanovnika, Alma najčešće je ime među stanovnicima Grožnjana gdje se svaki tristoti stanovnik tako zove.

Nadimci: Almica; Vidi: Almis, Almira
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Psychadelia pon kol 08, 2011 9:55 am

Ja ne volim skijanje, nisam nikad skijala trolol. Po horoskopu sam ovan, po kineskom tigar, a rođendan mi nije 31. prosinca... To sam baš čitala i začudila se jer 98% tih stvari gore ne vrijedi za mene.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by tinchica pon kol 08, 2011 10:09 am

Martina
tinchica
tinchica
Dude
Dude

Broj postova : 1422
Join date : 26.07.2011
Age : 30
Lokacija : Zagreb

http://tinchica.tumblr.com

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Princess. pon kol 08, 2011 10:17 am

Martina
Značenje, podrijetlo

Martina je žensko ime, gotovo u potpunosti hrvatsko. Značenje imena dolazi od latinskog Martina prema Martinus. V. Martin. Martina je vrlo popularno ime, među prvih sto ženskih imena u Hrvatskoj, gdje danas živi preko deset tisuća osoba koje nose ovo ime.

Nomen est omen

Mnogi od nas vjeruju u staru latinsku poslovicu Nomen est omen - ime je znak, prema kojoj naše ime određuje i kakvi smo.

Najčešći horoskopski znak ovog imena je škorpion, a u kineskom horoskopu pijetao. Osobe s imenom Martina najviše vole čitanje.
Popularnost
Najviše osoba nazvanih Martina rođeno je osamdesetih godina prošlog stoljeća, a najmanje četrdesetih godina prošlog stoljeća. Relativno najveći broj osoba s imenom Martina slavi rođendan 11. studenog.
Rasprostranjenost
Većina osoba koje se zovu Martina žitelji su Zagreba (ukupno preko četiri tisuće), Osijeka (preko četristo) te Rijeke (preko četristo). S obzirom na broj stanovnika, Martina najčešće je ime među stanovnicima Oprtlja gdje se svaki sedamdeseti stanovnik tako zove.

Nadimci: Tina, Maša, Maca, Maja, Maka, Make, Maki, Makica, Manjka, Mara, Mare, Marica, Marka, Mašana, Mašica, Minja, Minjica, Nana, Nane, Nani, Nanica, Nanika, Nanka, Tinca, Tince, Tinica, Tinka, Tinja, Tinjka, Tinjcica, Martinica, Manja, Maše;
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Predodređuju li nas imena? - Page 2 Empty Re: Predodređuju li nas imena?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.