Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta najvise mrzite na Face-u :S

+17
Pahuljica
Psychadelia
Ivy
Dora:*
Classy
Petra
Who's that?!
Primrose
Royal.Freak.
Točkica
BrokenArrow
Amyicha
Princess.
SpeciaŁ One
Animal.
*LadyBird*
Hannek ♥
21 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Hannek ♥ ned sij 23, 2011 1:21 pm

Ana procitala sam tvoju poruku , samo da pobrisem slike i to , pa deactivate :D
Hannek ♥
Hannek ♥
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1539
Join date : 20.07.2010
Age : 27
Lokacija : Sarajevoo :D

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Animal. ned sij 23, 2011 2:33 pm

Odličan je osječaj, iako još uvijek imam onaj tik da čim upalim internet odem na fejs. Ali onda lagano produžim do youtuba. :D
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Royal.Freak. pon kol 15, 2011 1:38 pm

Hannek ♥ je napisao/la:i mrzim jos kad se neko 1236579078543 puta oznavaca na svojoj slici da bi drugi lajk :S
Royal.Freak.
Royal.Freak.
Newbie

Broj postova : 25
Join date : 15.08.2011

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Primrose pon kol 15, 2011 3:52 pm

Bolje pitanje je šta me ne živcira.


-kada me chat zajebava
-kada ljudi svakih 5 sekundi pišu statuse
-kada pišu depresivne statuse
-kada nešto napišu na status, i onda ih netko pita šta je bilo, i onda oni odgovore ništa. PA JEBEM TI ZAŠTO ONDA PIŠEŠ IŠTA!!
-kada se klinke male prče i izbacuju sise
-kad su im na slikama sise u prvom planu
-kada me dodaju ljudi koji me nepoznaju
-kada dobivam poruke tipa os je jebat i to -.- daj se ubi
-kad dobijem 3047858937434 obavijesti od jedne osobe.
-KAD SU LJUDI STALNO NA FEJSU JBT ZNAM KAD SERU, ZNAM KAD JEDU, ZNAM KAD SE JE**.
-kad dečki imaju 3407569934 lajkova na slikama samo zato što oni lajkaju svim curama na planeti slike, a ružni su ko kur**.
-kad mi ljudi s kojima sam progovorila 2 recenice salju srceka
-kad mi klinke sa kojima nisam nikad pricala dolaze na chat i pocnu pricat samnom.
-kad mi se cura slika u minijaturnom badicu i onda kaže da to nije isti kur** kao tanga. nije vraga, pa tanga više pokriva nego taj tvoj "badic"
-glupe dosadne ljude koji me dosađuju 24/7.
-kada dobivam 37974 zahtjeva za reterdirane igrice.
-kad mi je cijela naslovnica puna objava sa farm ville, pet society i toga.
-kada me bockaju nepoznati ljudi.
-kada me ljudi dodaju i onda pitaju "jel se mi znamo"
-kada me dodaju frendice i cure od mojih bivsih i onda pocnu samnom pricat i prave se dobre.
-kada mole za lajk.
-kada se oznacuju 237489 puta na slike.
-kada mi pišu na statuse kako su pijani. daj molim te, ja kad sam pijana jedva da znam di mi je kuca, toliko me boli glava da jedva do kreveta dođem. a ti mi možeš sjest za kompjuter i unjeti šifru i sve. daj ne seri. -.-
-kada se ljudi prijavljuju naprimjer "Ham Ham" "jaoooo kako je predobro, najluđa noć ikada!" da i ti u najluđoj noci ikada visis na fejsu. ajdee mala nemoj da te lupim -.-

HAHAHAHAHHAHA ZNACI DA, IMA DOSTA TOGA. XD
Primrose
Primrose
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 401
Join date : 10.07.2010
Age : 28
Lokacija : Winterfell

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Who's that?! pon kol 15, 2011 3:56 pm

MissDora je napisao/la:Bolje pitanje je šta me ne živcira.


-kada me chat zajebava
-kada ljudi svakih 5 sekundi pišu statuse
-kada pišu depresivne statuse
-kada nešto napišu na status, i onda ih netko pita šta je bilo, i onda oni odgovore ništa. PA JEBEM TI ZAŠTO ONDA PIŠEŠ IŠTA!!
-kada se klinke male prče i izbacuju sise
-kad su im na slikama sise u prvom planu
-kada me dodaju ljudi koji me nepoznaju
-kada dobivam poruke tipa os je jebat i to -.- daj se ubi
-kad dobijem 3047858937434 obavijesti od jedne osobe.
-KAD SU LJUDI STALNO NA FEJSU JBT ZNAM KAD SERU, ZNAM KAD JEDU, ZNAM KAD SE JE**.
-kad dečki imaju 3407569934 lajkova na slikama samo zato što oni lajkaju svim curama na planeti slike, a ružni su ko kur**.
-kad mi ljudi s kojima sam progovorila 2 recenice salju srceka
-kad mi klinke sa kojima nisam nikad pricala dolaze na chat i pocnu pricat samnom.
-kad mi se cura slika u minijaturnom badicu i onda kaže da to nije isti kur** kao tanga. nije vraga, pa tanga više pokriva nego taj tvoj "badic"
-glupe dosadne ljude koji me dosađuju 24/7.
-kada dobivam 37974 zahtjeva za reterdirane igrice.
-kad mi je cijela naslovnica puna objava sa farm ville, pet society i toga.
-kada me bockaju nepoznati ljudi.
-kada me ljudi dodaju i onda pitaju "jel se mi znamo"
-kada me dodaju frendice i cure od mojih bivsih i onda pocnu samnom pricat i prave se dobre.
-kada mole za lajk.
-kada se oznacuju 237489 puta na slike.
-kada mi pišu na statuse kako su pijani. daj molim te, ja kad sam pijana jedva da znam di mi je kuca, toliko me boli glava da jedva do kreveta dođem. a ti mi možeš sjest za kompjuter i unjeti šifru i sve. daj ne seri. -.-
-kada se ljudi prijavljuju naprimjer "Ham Ham" "jaoooo kako je predobro, najluđa noć ikada!" da i ti u najluđoj noci ikada visis na fejsu. ajdee mala nemoj da te lupim -.-

HAHAHAHAHHAHA ZNACI DA, IMA DOSTA TOGA. XD

HAHAHA,u svemu se slažem s tobom. :D
Who's that?!
Who's that?!
Administrator
Administrator

Broj postova : 1352
Join date : 26.06.2011
Age : 28

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Točkica uto kol 16, 2011 11:09 am

MissDora je napisao/la:Bolje pitanje je šta me ne živcira.


Spoiler:

HAHAHAHAHHAHA ZNACI DA, IMA DOSTA TOGA. XD

To je to. :D
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Petra uto kol 30, 2011 12:01 pm

Kada odem na neku stranicu ili igricu pa od ne znam čega svim mojim prijateljima nešto ode na zid kao da sam to ja pisala a nisam. Pa to sat vremena moram brisati.
Petra
Petra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 564
Join date : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Classy uto kol 30, 2011 1:29 pm

Umm, apsolutno sve? Od idiotizma ljudi do idiotizma stranice. Zato sam ga i obrisala.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Petra uto kol 30, 2011 2:30 pm

Ja sam isto htjela deaktivirati no kada god se odlučim za to, ipak ne učinim jer se bojim da će biti nekih važnih novosti i obavijesti od plesu i to sve.
Petra
Petra
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 564
Join date : 02.08.2011

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Princess. uto kol 30, 2011 6:25 pm

Znamm debela sam -.-"
ali nije me briga.!!


Petar ****- špekec

Małła ****- a jebote nemam špekec xDDD


UPRAVO TO!
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Dora:* uto kol 30, 2011 8:25 pm

MOljene za lajk
i ono kad mi neko komentira status i piše neke gluposti -.-'
Dora:*
Dora:*
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 576
Join date : 28.08.2011
Lokacija : New York

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Ivy pet ruj 09, 2011 1:42 pm

Bio bi to jaaako dug popis, pa ću jednostavno reći:

Sve što vjerojatno i vas živcira.
Ivy
Ivy
Nerd
Nerd

Broj postova : 119
Join date : 26.08.2011

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Psychadelia pet ruj 09, 2011 5:42 pm

Loodache male plawe swatkice. -_-
Inače... one neke tipične stvari koje ljudi stavljaju na status, npr lajk i ocijenim ti govno izgled od jedan do deset.
Psychadelia
Psychadelia
Designer
Designer

Broj postova : 3859
Join date : 09.07.2010
Age : 26
Lokacija : District 12

http://unicornslushie.tumblr.com

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Pahuljica ned ruj 11, 2011 5:48 pm

tiGwIC€€, maCkiSS€, ribiSsee, i ostale iz ZOO-a.
kad mi neko upadne pls lajk/komm -.-''
pisanje na status "ahh koja noć" ili ono kao "pijana saam" al jadni su uspili uc na fcb i napisat sifru i sve -.-''
pa onda ono wtppnncs -.-''
ma sve -.-''
i one umisljene sta imaju preko 1000 prijatelja i svima lajkaju samo da i drugim,a njima lajkaju pa da imaju 300 + komentara, nek si nađu život -.-
Pahuljica
Pahuljica
Dude
Dude

Broj postova : 1488
Join date : 22.06.2010
Age : 27
Lokacija : Jamaica

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Classy ned ruj 11, 2011 7:02 pm

Da im je dobra noć ne bi bili na fejsu. Specijalci. To sve na preodgoj treba poslat.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Antissa123 ned lis 02, 2011 12:57 pm

Najviše me nervira zoološki vrt na Face-u. Ribice mačkice, tigrice i slično. : )
Antissa123
Antissa123
Newbie

Broj postova : 1
Join date : 02.10.2011

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by |Yelena| sub sij 28, 2012 12:55 am

sve..ali ga opet imam.xd
|Yelena|
|Yelena|
Newbie

Broj postova : 27
Join date : 28.01.2012
Age : 28
Lokacija : London. *_*

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Shinigami čet oľu 15, 2012 10:24 pm

Ono: "Ima tko za inbox?"
"Lajk ako ti je ..."
"Lajk ili ćeš umrijeti"
Retardirane statuse tipa: "Mrzim te, ti si glup, ubi se, kako si mi to mogao napraviti, ona je ku*va"

Preseravanja, polu gole slike curica od 10 godina, stalne req za ko zna kakve igrice i appove..

Ljudi koji u imenu imaju Swatkica, mwa, svako v = w, i one idijotske znakove tipa ł, Ł, točkice i gluposti i onda moram 5 sati tražiti dok nađem nekoga..
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Loud. uto oľu 20, 2012 11:54 pm

Ahahaaha, koliko mene stvari živciraju.

Počevši od moljenja za lajk. Fejs je postao crkva, svi mole za lajk. I oni statusi Lajkuj i saznaj, Lajk i pišem ti, lajk i stavljam ti srce, i još 1500 statusa istih takvih. A tek kako me nerviraju devojke, posebno moje iz škole, kad se neke ne mogu videti očima u školi, a po fejsu komentarišu slike i stavljaju Srce si, Mačka si ♥ ♥ HAHA! Strašno.

I nerviraju me osobe koje stalno nešto komentarišu, lajkuju, udaraju neka srcad ♥ ♥ HUH. -.- Pa mi sve bude u onom tickeru iznad chata. -.- A i taj ticker je glupost, što ja moram da znam ko sad lajkuje sliku i to osobi kojoj nisam prijatelj. Strašno, strašno. I još dosta toga.
Loud.
Loud.
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 688
Join date : 30.07.2010
Age : 27
Lokacija : inside my velvet rope

[Vrh] Go down

Sta najvise mrzite na Face-u :S - Page 2 Empty Re: Sta najvise mrzite na Face-u :S

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.