Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

+31
Shinigami
*.incomparable.*
Phalange.
Amélie
VanillaKismet
Unique Yeah
Amyicha
Wwinner
Voodoo.Killer
BarbieGirl ♥
Muffin.
Cinderella
*Just Smile*
DumDum
.Cherrie.
PasalacquaGirl
samy
RedOne♥
Princess.
Iva Tinkivinki
Cloud Razor
.ShiningStar.
XxlolipopxX
Točkica
Pahuljica
Ivonnii
Doll.
llauryca
Classy
Animal.
Allegra
35 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Cloud Razor čet srp 29, 2010 11:00 am

Grozno. I ja se volim obuć ljepo, al ono šta djeca mlađa od mene oblače ja namjeravam obuč tek za 5-6 godina.

Kod nas ima malo puno bahate male dječice koja če sad treći, četvrti razred a tak se ponašaju. Bolesno.
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Princess. čet srp 29, 2010 11:03 am

Ja samo ne kužim kako im roditelji to dopuštaju. To su neke male mamine i tatine princezice koje imaju sve što požele.
Mislim, kupili bi i meni roditelji da nešto želim, ali da izgledam normalno za svoje godine, a ne ko fufica.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Cloud Razor čet srp 29, 2010 11:04 am

Gabbs* je napisao/la:Ja samo ne kužim kako im roditelji to dopuštaju. To su neke male mamine i tatine princezice koje imaju sve što požele.
Mislim, kupili bi i meni roditelji da nešto želim, ali da izgledam normalno za svoje godine, a ne ko fufica.

Totalno potpisujem.
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Iva Tinkivinki čet srp 29, 2010 11:04 am

e točno to....pa ja da sam ammi rekla da mi kupi neke vruće hlačice u 5. razu poslala bi me u samostan...hahahah.....da su to moja djeca ja bi to sve lijepo dobro nalemala i onda naučila pameti...ma katastrofa
Iva Tinkivinki
Iva Tinkivinki
Dude
Dude

Broj postova : 1000
Join date : 19.07.2010
Age : 30
Lokacija : somewhere over the rainbow

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Doll. čet srp 29, 2010 11:38 am

Ovi naši petašići su tolko umišljena i bahata djeca da je to nemoguće.
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by RedOne♥ čet srp 29, 2010 1:10 pm

Joooojj fuuuj :evil: odvratno. Pogotovo kad se za fejs obuku ko drolje pa jedna drži sise od dolje druga sa strane i eto ti takozvanog dekoltea -.- fuj isuse. Vidla sam jednu malu na moru kad sam bila ima oko 8 ili 9 godina i našminkala se. Već vidim njenu budućnost. Isto tako je i u onoj emisiji Todler and tiaras -.- Bože šta ti roditelji rade od male djece. U srednjoj će se isto tako oblačit i šminkat i bit će razmažene bogate navijačice koje se se se*at po hodniku u školi -.-
RedOne♥
RedOne♥
Dude
Dude

Broj postova : 1418
Join date : 26.06.2010
Age : 27
Lokacija : Stolica

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by samy ned kol 01, 2010 11:00 am

ja ne pratim modu uospte
samy
samy
Newbie

Broj postova : 40
Join date : 20.07.2010

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by PasalacquaGirl sub lis 16, 2010 9:46 pm

Ja ih zovem "droljicama" :D To je sve kaj ću reći :)
PasalacquaGirl
PasalacquaGirl
Newbie

Broj postova : 95
Join date : 19.09.2010
Age : 29
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by .Cherrie. ned lis 17, 2010 4:15 pm

Živa grozota.Pogotovo mala djeca :/
Msm,jedna mala kaj ide u moju školu nmž se droljastije obuć -.-'
Pogotovo 4.razredi.
.Cherrie.
.Cherrie.
Nerd
Nerd

Broj postova : 235
Join date : 09.10.2010
Lokacija : London <3

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by DumDum ned lis 17, 2010 7:52 pm

Ja to sve zovem Lo0d@Ch€. Idu mi na ku*ac sa onim svojim "mwa" pozama
kad napušu usnice, izbace sise (sise? xD), i da nekažem što još. Što je najgore
to ide na fejs da je doda neki faker s kojim će se malo bolje upoznat -_-
Strašno, jadno, droljasto. Pa curo tek ti je 13, što će bit sa 18? Grozota. Mislim
sve to prihvaćam pod ono "tko voli nek izvoli" ali problem je što su one 'uzor' drugim djevojčicama i danas je skoro svaka takva. Stvarno treba nešto organizirat
protiv toga, jer ako je to danas ovako, kako će bit za 2 godine? Ne želim ni pomislit.
DumDum
DumDum
Nerd
Nerd

Broj postova : 189
Join date : 23.09.2010

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by *Just Smile* ned lis 17, 2010 8:01 pm

Kad malo bolje pogledam frendove na fejsu svaka treća cura izbaci sise.
Jedna se slika u gačama i majci, druga izbacuje sisa, treća podigne majcu.Katastrofa.
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Cinderella pon lis 18, 2010 2:04 pm

neda mi se sve 3 strane čitat XD

ugl. čak nemam niš protiv kad se cura od 14-15 obuče malo onak i ima tonu šminke
al kad mi klinka od 11-12 godina ima tonu pudera i maskare i olovke i ko zna čega sve ne
dođe mi da joj mamu nabijem u zid. -.-
ja imam 15 godina i šminkam se kad idem van, a klinke se svaki dan šminkaju za školu
ko tu pije, a ko riga?
Cinderella
Cinderella
Dude
Dude

Broj postova : 864
Join date : 26.09.2010
Age : 28
Lokacija : In your dreams.

http://fallingapartforyou.tumblr.com

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Muffin. pon lis 18, 2010 7:28 pm

DumDum je napisao/la:Ja to sve zovem Lo0d@Ch€. Idu mi na ku*ac sa onim svojim "mwa" pozama
kad napušu usnice, izbace sise (sise? xD), i da nekažem što još. Što je najgore
to ide na fejs da je doda neki faker s kojim će se malo bolje upoznat -_-
Strašno, jadno, droljasto. Pa curo tek ti je 13, što će bit sa 18? Grozota. Mislim
sve to prihvaćam pod ono "tko voli nek izvoli" ali problem je što su one 'uzor' drugim djevojčicama i danas je skoro svaka takva. Stvarno treba nešto organizirat
protiv toga, jer ako je to danas ovako, kako će bit za 2 godine? Ne želim ni pomislit.

^^hahaha.

Imam savršen primjer. Cura je sad 7 razred,ali kad je bila 5. već je nosila dekolte, 3 kile pudera, moš ga lopatom skidat i šminkala se više neg sad neki u 1.srednje.Sada se slika isuse bože,izvali sise i usnice napuči. A gadnaaaaaaaaaaaaaaaaa isuse. -.-
Muffin.
Muffin.
Dude
Dude

Broj postova : 1296
Join date : 05.07.2010
Age : 29
Lokacija : the hood

http://kangaroo-dz.blog.hr

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by BarbieGirl ♥ pon lis 18, 2010 8:16 pm

Kao što moja mama kaže: Za sve su to krivi roditelji i kućni odgoj.
Da sam ja takva, mama bi me na Mars lansirala xD


Zadnja promjena: BarbieGirl ♥; pet lis 22, 2010 2:56 pm; ukupno mijenjano 1 put.
BarbieGirl ♥
BarbieGirl ♥
Nerd
Nerd

Broj postova : 155
Join date : 05.10.2010

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Voodoo.Killer pet lis 22, 2010 1:51 pm

skoro svi su takvi. ima ih nekolko normalnih. ja sam se nazalost pomorila s tim.
mene zivciraju one napucene usne. ko patke izgledaju i sta je jos jadnije one misle da je to "sexi" >.< X D
Voodoo.Killer
Voodoo.Killer
Newbie

Broj postova : 80
Join date : 22.10.2010
Age : 26
Lokacija : Under your bed :P

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Wwinner uto pro 28, 2010 12:42 pm

pa... ne treba teziti da sto pre odrastes. treba uzziiivati u detinjstvuu :D
Wwinner
Wwinner
Nerd
Nerd

Broj postova : 179
Join date : 26.12.2010
Age : 29
Lokacija : dreams are only thing that we have.^^

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Voodoo.Killer uto pro 28, 2010 3:01 pm

Wwinner je napisao/la:pa... ne treba teziti da sto pre odrastes. treba uzziiivati u detinjstvuu :D
nazalost neki to ne shvacaju i misle suprotno. ali, neka im bude jer nekon 15 godina ce se pitat di im je bila pamet xD >.<
Voodoo.Killer
Voodoo.Killer
Newbie

Broj postova : 80
Join date : 22.10.2010
Age : 26
Lokacija : Under your bed :P

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Amyicha ned lip 12, 2011 6:14 pm

moje mišljenje? e ja bi sve te male klinkice zavezala i ostavila doma. pa ne bi moje djete takvo po ulici hodalo. ma fuj gade mi se te male kada ih vidim takve u gradu. i to u gradu. u njihovim godinama mi je bio vrh kada bi me mama pustila do 11 sati da ostanem igrati žmirice s ostalom djecom. a ovi današnji klinci em se opijaju, em se tako oblače. ma fuj. kako ih samo mame puste iz kuće takve. to nije ni malo normalno. ta djeca su ko nakaze.
Amyicha
Amyicha
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3054
Join date : 06.01.2011
Age : 30

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Unique Yeah ned lip 12, 2011 7:03 pm

Moja jedna iz razreda slikala se za fejs samo u hračama i sise je držala rukama . Da se kao nevide . U školi je jednom dečku dalu svoj namočeni uložak . Cura ima prave sisurine i dobila je mengu u 4 razredu a sad je kurica....
Unique Yeah
Unique Yeah
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1725
Join date : 18.09.2010
Age : 26
Lokacija : Capitol

http://www.admincentar.net

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by VanillaKismet sub pro 31, 2011 11:57 pm

brrvh,ja bi sve te machkice,tigrice,i bla bla na vješalaa :D

Da sam ja one,nedaj Bože,sa mosta bi skočila.Gledaj hronologiju:

Ona-mama i tata biznismeni,radoholičari.Starija kćer od 15 ide u miniću i nekoj jaknici zakopčanoj od pupka do sisa koje je predhodno podigla brusom manjim za 3 broja.Štikle od 12-13 cm,oci prefarbane,puder nanešen lopatom,usne šljašte.A kosica(ili ono što je ostalo,posljedicom spržavanja peglom) puštena sa 3 tube spreja.
Njena mlađa sestra od 8 je gleda oduševljeno,traži mami da joj kupi robu ko njenu,mini štikle i umjetni set šminke.Kupi poderane hlače,i zajedno ulazi sa sekom u začarani krug.
I onda kad ih počnu nazivati pogrdnim imenima,roditelji se pitaju gdje su pogriješili.U osnovnoj je to zanimljivo dečkima,ali u srednjoj te već isfuravaju zbog lažne slave u osnovnoj.Ne desilo se nikome.Svaki dan drugi skandal.Te bila sa ovim,te nije,te je trudna,te nije.NE dopustite si to!

Neko je već rekao,ali da sam ja tražila pocijepane hlače u 3 razzu,mama bi me poslala u samostan.HAHA.Sve je to uticaj medija,interneta i starije djece.A jednog će se dana pitati:gdje je moje djetinjstvo bilo?
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy ned sij 01, 2012 4:35 pm

Te mawe swatkice lodachice tigwice itd. ne tjeraju modu već je tjeraju od sebe. Oblače se ko zadnje jadnice, ono remenje na majici nigdje veze, sve ravne ko daska, minice i štikle iz kineskog... tužno.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Amélie ned sij 01, 2012 5:20 pm

Ja osobno ne volim takve cure jer su preumišljene. Hvale se nečim što nemaju. Oblače štikle samo da bi drugi shvatili kako su one odrasle a ne da su 'djeca'.
Daj čovječe, 6. ste razred one bi oblačile minice i štiklice. Katastrofa -.-
Amélie
Amélie
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1859
Join date : 19.12.2011
Age : 28
Lokacija : Croatia.

https://www.youtube.com/watch?v=ROqTa1mn_qc

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Phalange. pet sij 06, 2012 9:31 pm

Pretty Reckless je napisao/la:Ja se još uvijek ne znam šminkat.
Minice su cajkaške, ne volim ih.
U štiklama bi se slomila.
Još uvijek nisam osobito luda za dečkima.

Mene pubertet nikako da pukne. XD

MISLIM DA SU TAKVE CURICE KU*VICE. xD

potpisuje podcrtani dio :33
sve se moje prijateljice sminkaju al ja neznam.mozda i zobg mame.i ona se mrzi sminkat.voli se sminkat jedino kad mora :P

al ono...nije da neznam stavit maskaru,olovku,sjajilo.nego eto xd
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by VanillaKismet pet sij 06, 2012 9:35 pm

ma šta će ti šminka sa 12 godina.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy sub sij 07, 2012 1:00 am

bimpy99 je napisao/la:
Pretty Reckless je napisao/la:Ja se još uvijek ne znam šminkat.
Minice su cajkaške, ne volim ih.
U štiklama bi se slomila.
Još uvijek nisam osobito luda za dečkima.

Mene pubertet nikako da pukne. XD

MISLIM DA SU TAKVE CURICE KU*VICE. xD

potpisuje podcrtani dio :33
sve se moje prijateljice sminkaju al ja neznam.mozda i zobg mame.i ona se mrzi sminkat.voli se sminkat jedino kad mora :P

al ono...nije da neznam stavit maskaru,olovku,sjajilo.nego eto xd

Ajme kad sam ja to napisala :D:D da me vidite sad. Dobro, ne hodam baš u dopičnjacima i još uvijek nemam potrebu za dečkima kao većina cura, ali... ne izlazim iz kuće nenašminkana i kupujem nešto novo od šminke skoro svaki tjedan i svake druge subote kad idem van nosim štikle. Eh, štaš.
Ma još je rano za šminku, ja sam se tek počela šminkat kad sam završila 8. razred.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 2 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.