Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

+31
Shinigami
*.incomparable.*
Phalange.
Amélie
VanillaKismet
Unique Yeah
Amyicha
Wwinner
Voodoo.Killer
BarbieGirl ♥
Muffin.
Cinderella
*Just Smile*
DumDum
.Cherrie.
PasalacquaGirl
samy
RedOne♥
Princess.
Iva Tinkivinki
Cloud Razor
.ShiningStar.
XxlolipopxX
Točkica
Pahuljica
Ivonnii
Doll.
llauryca
Classy
Animal.
Allegra
35 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 4 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by *.incomparable.* pon sij 07, 2013 11:22 pm

*LadyBird* je napisao/la:U nas su, u zadnje vrijeme, profesori počeli slati takvu djecu doma da se presvuku, kažu da je suviše neprimjereno za školu and I couldn't agree more. :)

Praise the Lord, takve stvari bi se i trebale tako rješavati. kod nas je jedna profesorica imala foru da ako vidi da cura nema potkošulju (jesen, zima, proljeće) instant mora odgovarat (moraju se pazit ženski organi i bubrezi jel :P)
*.incomparable.*
*.incomparable.*
Newbie

Broj postova : 56
Join date : 04.07.2012
Age : 30
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 4 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy uto sij 08, 2013 9:40 am

Pa mene istjeraju neki profesori sa sata kada dođem u majici bez rukava, ove godine sam zbog tog i nakupila neopravdanih, to mi je već malo bolesno jer nisu bile tanke naramenice nego debele a ramena i pazuh pogotovo nije nešto prosto da se ne smije otkriti.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 4 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by .Prince uto sij 08, 2013 4:12 pm

Malibu Barbie je napisao/la:Pa mene istjeraju neki profesori sa sata kada dođem u majici bez rukava, ove godine sam zbog tog i nakupila neopravdanih, to mi je već malo bolesno jer nisu bile tanke naramenice nego debele a ramena i pazuh pogotovo nije nešto prosto da se ne smije otkriti.

Slažem se, i kod nas mora biti s rukavima.
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 4 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.