Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

+31
Shinigami
*.incomparable.*
Phalange.
Amélie
VanillaKismet
Unique Yeah
Amyicha
Wwinner
Voodoo.Killer
BarbieGirl ♥
Muffin.
Cinderella
*Just Smile*
DumDum
.Cherrie.
PasalacquaGirl
samy
RedOne♥
Princess.
Iva Tinkivinki
Cloud Razor
.ShiningStar.
XxlolipopxX
Točkica
Pahuljica
Ivonnii
Doll.
llauryca
Classy
Animal.
Allegra
35 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by VanillaKismet ned sij 08, 2012 8:09 pm

pa e.šta ćeš ranije,ja neću ni tad,jer kad budem imala 30 godina,lice će mi biti užasno.no thanks.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy ned sij 08, 2012 9:52 pm

Nije istina. Sve ovisi kako se ti brineš za lice, a ja se svakodnevno šminkam (puder, maskara, rumenilo, bronzer i sjenilo) pa nemam nikakvih problema jer ga također svakodnevno njegujem kremama i losionima, ponekad maskama. Moja stara, 45 godina, svakodnevno našminkana otkad je tinejdžerica i njeguje lice i sada ima mekanije lice od mene, bez bora. Možda mrvicu oko očiju od smijanja. Izgleda kao da joj je 30 i nešto sitno. Tako da te laži kako će ti šminka uništiti lice je zaista laž. Uz pravilnu njegu, ništa ti neće biti.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by VanillaKismet ned sij 08, 2012 10:58 pm

Ma moje je lica super za sada,ni ne pali se na suncu,izdržava sve :) samo ja sada ne bih baš da se šminkam,ne treba mi to,polako ima vremena.
VanillaKismet
VanillaKismet
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 4850
Join date : 13.10.2011
Age : 24
Lokacija : Paris

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by *.incomparable.* sri srp 04, 2012 3:26 pm

smiješno je vidjet klinku mlađu od 17 godina u štiklama, ja ih i sada obujem 3 puta godišnje.
*.incomparable.*
*.incomparable.*
Newbie

Broj postova : 56
Join date : 04.07.2012
Age : 30
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Phalange. sri srp 04, 2012 3:52 pm

Što se tiče veze koža-šminka. Mislim da veliku važnost ima naravno njega kremama, maskama, ispiranje onim sapunima (to obavezno, svako jutro). Ali, mislim da ima i veliku važnost i kvaliteta šminke. Recimo; koliko je kvalitetna šminka iz China Shopa, a koliko ona od Mejblina i slično. :)

Ali, vratimo se toj "modi" koju tjeraju. HAHHAHA, ako je to moda onda sam ja visoka. Ja nemam ni 13 godina, i volim modu. Stvarno volim. Ali, do određenih granica. Znam skoro sve o njoj, volim vintage blabla. I mislim da je to ok za moju dob. To je pristojan stil. I glupo je da nosim IKAKAV dekolte. Jer sam ravno, al baš ono ravna. Imam premalu nogu za štikle, so...Nosim vruće hlačice, ali samo po ljeti i to imam samo 3 para. To mi je dovoljno. I, da izaberem nešto, daprostite, kurvinsko, naravno da su roditelji dovoljno prisebni da će reći NE!

Šminkanje? Ma samo labelo i razna sjajila. Posebne prilike; sjajilo i maskara. Dovoljno je to i previše. Kompa moj, pa trebala bi se u blatu igrat, ali današnje društvo to ne prihvaća :)
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy sri srp 04, 2012 4:23 pm

Ja sam prestala nositi štikle često kao prije, nosim ih samo kad je rođendan od dobre frendice ili neka posebna prigoda. Nikom se više od mojih neda toliko sređivati za izlaske. Balerinke/oxfordice/niske starke i rokaj!
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Princess. sri srp 04, 2012 4:46 pm

Ja nosim štikle skoro svaki vikend. Prvo si mislim kako neću, a onda ih ipak obujem. >< Kad mi u svem drugom noge nekako čudno izgledaju, haha.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy sri srp 04, 2012 5:38 pm

Pa skoro svima izgledaju noge bolje u štiklama, ali nemam ja živaca više podnositi tu bol. >.<
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Princess. sri srp 04, 2012 5:40 pm

Ja sam se navikla skroz na štikle i mogu dosta izdržat u njima. Pogotovo kad plešem, onda me uopće ne bole noge. A ako me baš bole, onda se izujem, haha.
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy sri srp 04, 2012 5:44 pm

Da, zanimljivo, dok hodaš i stojiš oćeš umrijeti, a kad plešeš predobro je. :3
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Phalange. sri srp 04, 2012 7:01 pm

Princess. je napisao/la:Ja sam se navikla skroz na štikle i mogu dosta izdržat u njima. Pogotovo kad plešem, onda me uopće ne bole noge. A ako me baš bole, onda se izujem, haha.

AHHAHAHHAH ma to!
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Točkica čet srp 05, 2012 10:02 am

Pretty Reckless je napisao/la:Ja sam prestala nositi štikle često kao prije, nosim ih samo kad je rođendan od dobre frendice ili neka posebna prigoda. Nikom se više od mojih neda toliko sređivati za izlaske. Balerinke/oxfordice/niske starke i rokaj!


E too!
Ove moje frendice svaki put kukaju kako nemaju kaj obući, ovo ono, ja samo šutim i kad dođu po mene sve počnu "Dajj, ne, ne možeš mi u tenisicama i trapericama ići vaan!" blablabla :) Ja onak, da z :) Budemo vidjeli ko će u 3 ujutro sjediti, a tko uživati i plesati :)
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy čet srp 05, 2012 12:24 pm

Točno to. Meni je sad puno ljepše vidjeti sređenu curu koja ima vruće hlačice ili mini suknju kričave boje na starke. I mogu cijelu večer plesati u ravnom. Osim toga, ja bi vjerojatno bila viša od ovog jednog dečka da obučem štikle pa mi je i on rekao da mi je bolje da nosim ravno HAHAH.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Shinigami ned srp 15, 2012 10:14 pm

Ja furam svoj stil, uglavnom se držim mamine izreke da obleka mora biti primjerena mjestu na koje ideš.. Znači sigurno neću obući štikle i minicu ako idem popodne na kavu u obližnji kafić..

A te klinkice su jednostavno loše odgojene, da sam im ja mama ne bi mrdnule van tak obučene..
Shinigami
Shinigami
Wannabe
Wannabe

Broj postova : 383
Join date : 14.03.2012
Age : 30

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by .Prince sri srp 25, 2012 1:45 pm

Ja se oblačim normalno, nekad je modirano nekad je skroz ok, ovisno kako se osjećam. Ako se osjećam depresivno, rockano, onda ću obući crno itd itd, ako se osjećam veselo onda svijetle hlače, majica sa printom, itd itd :D

A inače ide mi na mozak što se balavice od 11 god oblače kao kurve kakve u Nju Jorku
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by teamo♥ sri kol 29, 2012 3:57 pm

Mnogo volim da se sređujem kad idem van i obavezno bude suknja ili šorc po leti i štikle. Ali pokušavam da ne izgledam kurvasto u tome već lepo haha mig
A realno ja nit gledam te curice tako da me zabole za njih haha
teamo♥
teamo♥
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 552
Join date : 27.08.2012
Age : 29
Lokacija : Miami :P

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by *.incomparable.* uto pro 18, 2012 1:51 pm

Evo jedna anegdota.

Lokacija- Zagreb, kod HNK-a
vrijeme- otprilike 8.11.2012. oko 15h.
ja sam obučena u crni kaput do malo iznad koljena, traperice i timberlandice.
kraj mene prolazi klinka od 12 godina u svjetlo smeđoj krznenoj bundi, neka torbica koju nosi na laktu tipa lij viton, kožne čizme do koljena, kosica sve na svom mjestu, puder, rumenilo, jesenske boje sjenila, sve u paseu.
Curica prolazi kraj mene i pakosno me odmjeri, još višlje digne glavu i nastavi se gegat kvazi manekenskim hodom.
Gledam ja nju. O bože, nema više od 12 godina, igrala se kod mame u ormaru i ide na probu zbora Klinci s ribnjaka -.-
*.incomparable.*
*.incomparable.*
Newbie

Broj postova : 56
Join date : 04.07.2012
Age : 30
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy uto pro 18, 2012 2:32 pm

A to mi je strašno.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Phalange. uto pro 18, 2012 4:47 pm

*.incomparable.* je napisao/la:Evo jedna anegdota.

Lokacija- Zagreb, kod HNK-a
vrijeme- otprilike 8.11.2012. oko 15h.
ja sam obučena u crni kaput do malo iznad koljena, traperice i timberlandice.
kraj mene prolazi klinka od 12 godina u svjetlo smeđoj krznenoj bundi, neka torbica koju nosi na laktu tipa lij viton, kožne čizme do koljena, kosica sve na svom mjestu, puder, rumenilo, jesenske boje sjenila, sve u paseu.
Curica prolazi kraj mene i pakosno me odmjeri, još višlje digne glavu i nastavi se gegat kvazi manekenskim hodom.
Gledam ja nju. O bože, nema više od 12 godina, igrala se kod mame u ormaru i ide na probu zbora Klinci s ribnjaka -.-

AHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHHAHAH :'DD
Ja se ne znam šminkat. Al' se po mom mišljenu oblačim sasvim oke za svoje godine. Vintage :33
Phalange.
Phalange.
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 3765
Join date : 17.09.2011
Age : 24
Lokacija : Rosewood.

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Točkica uto pro 18, 2012 6:53 pm

Hahahahha, super su mi takve!!! xD Ja ne mogu gledat ove iz 4. razreda kaj se tak oblače, kamoli nekoga tko ide u 6. razred.
Točkica
Točkica
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 8307
Join date : 24.06.2010
Age : 28
Lokacija : On tour with Nickelback

http://tocaforever.blog.hr

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by aca-perfect. čet sij 03, 2013 4:16 pm

U mojoj školi ima jedna osmašica. Minica, mislim da joj se i gaćice vide, majica ono dekolte (ima grudi manje od mene o.o), i tona tuša za oni na sebi. -.-
aca-perfect.
aca-perfect.
Nerd
Nerd

Broj postova : 178
Join date : 23.05.2012
Age : 23
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by *.incomparable.* pon sij 07, 2013 11:30 am

to je već neukus, a ne moda :D
*.incomparable.*
*.incomparable.*
Newbie

Broj postova : 56
Join date : 04.07.2012
Age : 30
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Classy pon sij 07, 2013 9:56 pm

Gdje su ti roditelji? Moji seru kad obučem minicu za van ili dekolte za školu, a kamoli djevojčici od 14 godina.
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by *LadyBird* pon sij 07, 2013 10:24 pm

U nas su, u zadnje vrijeme, profesori počeli slati takvu djecu doma da se presvuku, kažu da je suviše neprimjereno za školu and I couldn't agree more. :)
*LadyBird*
*LadyBird*
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1557
Join date : 29.12.2010
Age : 26
Lokacija : Over the rainbow.

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by .Prince pon sij 07, 2013 10:34 pm

Ja ne volim kad se cure mlađe od 15 godina sređuju previše.
15 godina je ok za laganu šminku. Sve do 16 bi trebala biti lakša šminka.
Odjeća - neka se svako oblači onako kako se osjeća udobno.

Ja lično volim da sam lijepo obučen i držim do sebe. Vježbam redovno, držim o svom izgledu, redovno čistim lice i slično. Kupam se svaka 2-3 dana i to je to.

Čak, ja koristim korektor na licu ( jer imam dosta rumene obraze ) pa mi je to stvorilo kompleks -.-". Nisam jedini, mnogi muški ga koriste a i da ne koriste. Briga me :D
.Prince
.Prince
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 478
Join date : 25.07.2012
Age : 27
Lokacija : UK

https://www.facebook.com/photography.mirza?ref=hl

[Vrh] Go down

Pretjerano tjeranje mode kod mladih. - Page 3 Empty Re: Pretjerano tjeranje mode kod mladih.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.