Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.

Join the forum, it's quick and easy

Adore Teens
Dobrodošli na balkanski forum za mlade. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte. Pridružite nam se na forumu, aktivni smo i ekipa je super :)

Administration Team.
Adore Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

+14
RedOne♥
Elena*
Daky
Cloud Razor
Pupii ^^
Doll.
Ivonnii
XxlolipopxX
Muffin.
Classy
*Just Smile*
Princess.
Hannek ♥
Animal.
18 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Animal. sri ruj 01, 2010 8:54 am

Stravična snimka proširila se internetom. Na snimci se vidi djevojka koja tek male štence baca u rijeku, a njezin 'kolega', navodno brat, sve to mirne duše snima.

Snimka je zbog brutalnosti već skinuta s nekih internetskih servisa, no objavila ju je stranica 4chan, čiji korisnici već rade na tome da se utvrdi identitet djevojke koja bezdušno baca nemoćne psiće u rijeku, u jednom trenutku uz uzvik oduševljenja svojim činom.
>> Žena koja je mačku bacila u smeće: 'Ne vidim ništa loše u tome'
Navodno je snimka nastala u BiH, tako bar prenose korisnici 4chana, dok Daily Mail piše da je nastala u Hrvatskoj. Reagirala je i najveća svjetska udruga za zaštitu životinja, PETA, koja je izvijestila da im informacije o sličnim događajima dolaze vrlo često te je, iako još nije sigurno porijeklo snimke, pozvala hrvatske udruge za zaštitu životinja na reakciju.
Snimka je ogorčila ljude diljem svijeta. Na društvenoj mreži Facebook pokrenuta je i grupa protiv djevojke. Iz minute u minutu sve veći broj ogorčenih članova šalje vrlo oštre komentare. Neki od njih su čak i prijeteći te se traži otkrivanje njezina identiteta.


Ja vam preporučam da negledate video, jer je grozno. Ja sam se rasplakala. Nešto jezivo, grozno, morbidno. Ako me nečete poslušat --> [You must be registered and logged in to see this link.]

Nadam se da će otkriti tko je ta djevojka.
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Hannek ♥ sri ruj 01, 2010 8:57 am

Znam to :( gledala jucer . . .Dabogda CRKLA Cool
Hannek ♥
Hannek ♥
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1539
Join date : 20.07.2010
Age : 27
Lokacija : Sarajevoo :D

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Animal. sri ruj 01, 2010 8:59 am

Ja bi nju u rijeku trknila, kak je ona peseke!
really angry
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Princess. sri ruj 01, 2010 9:33 am

Ja bi nju bacila! Fuj, smeće jedno glupo! Kako moože!
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by *Just Smile* sri ruj 01, 2010 9:54 am

Dabogda se ugušila i ona tamo u onoj rijeci.
Kak može bit tako retradirana???
I još ide snimat da ima za uspomenu.
:O :O
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Classy sri ruj 01, 2010 2:16 pm

Bacit ću ja nju u tri pičke materine kad ju vidim ! POREMEĆENA KURVA ! :/
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Muffin. sri ruj 01, 2010 5:00 pm

To trea na ELEKTRIČNU pa strijeljat mamu joj. Uživala bih ju mučit. Inače sam slaba na životinje i više ih volim nego proklete ljude!
Muffin.
Muffin.
Dude
Dude

Broj postova : 1296
Join date : 05.07.2010
Age : 29
Lokacija : the hood

http://kangaroo-dz.blog.hr

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Gost sri ruj 01, 2010 6:50 pm

Ajme, ovog sam se naslušo na fejsu. Komentiralo se sve u šesnejst. Još mi je tužnije to da ima ljudi koji su totalno hladnokrvni prema tome. They're like "Wow, ima puno groznijih zločina od toga, šta sad ta mala baca pese u vodu, nemorate tolku strku radit oko toga" no comment
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by XxlolipopxX čet ruj 02, 2010 2:49 pm

Čula sam već za to,ali sam tek sad pogledala snimku :( Krava really angry
Inače mislim da je sve to stvar odgoja,jer je njezina mama izjavila : 'Pobila bih po Bugojnu sve pse samo da imam pušku' Evo vam link od članka,i izjave njene mame : [You must be registered and logged in to see this link.]
STRAŠNO :( Kravetina od žene :@
XxlolipopxX
XxlolipopxX
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 664
Join date : 27.06.2010
Age : 27
Lokacija : In my crazy dreams *-* ♥

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Classy čet ruj 02, 2010 3:05 pm

I ta njena mater... kurva jedna neodgojena!
Classy
Classy
Designer
Designer

Broj postova : 8273
Join date : 02.07.2010
Age : 27

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Gost čet ruj 02, 2010 10:02 pm

Bokte, primitivizam i to teeeeeeški. Ja bi to na lomaču sve. really angry
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by *Just Smile* čet ruj 02, 2010 10:04 pm

Omg.-.-
Kako jadno.://
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Ivonnii čet ruj 02, 2010 10:20 pm

Može ju bit sram, plakala sam kad sam gledala video. To treba iza rešetka! no comment
Ivonnii
Ivonnii
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1882
Join date : 21.06.2010

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Hannek ♥ pet ruj 03, 2010 10:48 am

Glupaca je rekla,da svi u Bosni to rade -.- WTF? sad ce svi mislit da mi u Bosni svi bacamo psice u rijeku LOL
Hannek ♥
Hannek ♥
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1539
Join date : 20.07.2010
Age : 27
Lokacija : Sarajevoo :D

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Doll. pet ruj 03, 2010 11:34 am

Muffin. je napisao/la:To trea na ELEKTRIČNU pa strijeljat mamu joj. Uživala bih ju mučit. Inače sam slaba na životinje i više ih volim nego proklete ljude!

I ja isto.
Užasno sam slaba na životinje, plačem čim vidim napuštenog miceka, ili psića. Sve bi udomila da mogu, prije par godina, maca mi se okotila, i uginuli su mi svi iz okota, i još jedno mače. Plakala sam tjedan dana, i sad kad ih se sjetim plačem. Prošle godine mi je nestao mačak, i sad ga je deda prije mjesec dana našao mrtvog u podrumu :( Život bi dala za životinje, i definitivno sam protiv isprobavanja na životinjama, a pogotovo protiv HLADNOKRVNOG UBIJANJA i uspavljivanja. Sorrite, malo sam u offu.
Htjela bih samo reći, nadam se da će naći ovu curu, i da će ju mučit, i osudit na doživotnu - bolje da se muči, nego da ju ubiju. GLUPAČA RETARDIRANA -.- A za peseke, tko zna, možda su, nekim čudom, i preživjeli ili ih je netko našao. Nadam se : )
Doll.
Doll.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3494
Join date : 21.06.2010

https://adore-teens.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Animal. pet ruj 03, 2010 11:38 am

Ja nebi tu kučku retardiranu ubila. Neg bi ju zatvorila dobivala bi pol čaše vode i šnitu kruha na tjedan dana pa če ona bacat peseke u rijeku.
JEL PLIVAJU?! JEL PLIVAŠ TI GLUPAČO?
Urgh -.-
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Muffin. pet ruj 03, 2010 11:57 am

Dora. je napisao/la:
Muffin. je napisao/la:To trea na ELEKTRIČNU pa strijeljat mamu joj. Uživala bih ju mučit. Inače sam slaba na životinje i više ih volim nego proklete ljude!

I ja isto.
Užasno sam slaba na životinje, plačem čim vidim napuštenog miceka, ili psića. Sve bi udomila da mogu, prije par godina, maca mi se okotila, i uginuli su mi svi iz okota, i još jedno mače. Plakala sam tjedan dana, i sad kad ih se sjetim plačem. Prošle godine mi je nestao mačak, i sad ga je deda prije mjesec dana našao mrtvog u podrumu :( Život bi dala za životinje, i definitivno sam protiv isprobavanja na životinjama, a pogotovo protiv HLADNOKRVNOG UBIJANJA i uspavljivanja. Sorrite, malo sam u offu.
Htjela bih samo reći, nadam se da će naći ovu curu, i da će ju mučit, i osudit na doživotnu - bolje da se muči, nego da ju ubiju. GLUPAČA RETARDIRANA -.- A za peseke, tko zna, možda su, nekim čudom, i preživjeli ili ih je netko našao. Nadam se : )

*ebote,totalno se slažem!
Još oni šugavi kinezi kad oderu živog rakuna,sam kako bi dobili malo krzna. I još su to snimili,plakala sam ko konj. Pa ja bi njih sve pobila -.-'
Muffin.
Muffin.
Dude
Dude

Broj postova : 1296
Join date : 05.07.2010
Age : 29
Lokacija : the hood

http://kangaroo-dz.blog.hr

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Gost pet ruj 03, 2010 12:23 pm

Ala da, kinezi to rade i psima. Deru ih na živo.

[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Pupii ^^ pet ruj 03, 2010 12:56 pm

A daj odvratno. -.-

Pa to je zivo bice, kak moze?! o.O
Stvarno nema dusu. -.-

Nju treba strelit. xD
Pupii ^^
Pupii ^^
Brainiac
Brainiac

Broj postova : 844
Join date : 12.08.2010
Age : 27
Lokacija : Blagusa :]

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Cloud Razor pet ruj 03, 2010 9:53 pm

Isuse, vidjela sam to. Cijeli dan sam bila u depri zbog tog videa. Došlo mi je zlo kad sam gledala video...:'(
Cloud Razor
Cloud Razor
Drama Queen
Drama Queen

Broj postova : 1831
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Lokacija : Snickersland♥

http://weheartit.com/stunninger

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Animal. pet ruj 03, 2010 10:14 pm

FUJ!
Kako mogu KRETENI ŠUGAVI POKVARENI!
Mamicu im ja bi njih tako štapom ganjala fuj gade mi se! Sve to treba zatvorit i nek trunu u zatvoru, nek trunuuuuuuuuu!
really angry
Animal.
Animal.
Administrator
Administrator

Broj postova : 3425
Join date : 27.06.2010
Age : 28
Lokacija : London, England

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Daky čet ruj 09, 2010 7:42 am

AAAA.!!
Kako je moglaaaa!!!
Krava bezobrazna!
Ja bi je zatvorila u smrdjivu sobu punu pacova,i davala joj Na MESEC DANA JEDNU ŠNITU HLEBA!!!I POLA ČAŠE VODE!!!NA MESEC DANA!!!
I SVAKI DAN BI JU MALO BAACALA U HLADNU REKU MAMU JOJ POKVARENU!!!pA NEK SE SAMA SPAŠAVA PA JE OPET ZATVORIM!!! :( no comment no :@ Angry Pliiz really angry đizus
GrhHHhh -.-'''
Daky
Daky
Dude
Dude

Broj postova : 1259
Join date : 19.07.2010

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by *Just Smile* pet ruj 10, 2010 12:38 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kao da je susjeda našla 5 psića i spasila ih.:D
al sad ih opet niko neće uzet.:/
*Just Smile*
*Just Smile*
Moderator
Moderator

Broj postova : 5326
Join date : 24.06.2010
Age : 29
Lokacija : Gdje je internet-tu sam ja.:D

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Princess. pet ruj 10, 2010 1:07 pm

Važno da ih je našla!
Princess.
Princess.
Administrator
Administrator

Broj postova : 15751
Join date : 02.07.2010
Age : 29
Lokacija : Madrid, Spain

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Elena* pet ruj 10, 2010 4:17 pm

Užas.. ://
Kako netko može biti tako okrutan.. da meni neko baci mog psića ja bi zadavila :@
Elena*
Elena*
Nerd
Nerd

Broj postova : 178
Join date : 27.06.2010
Age : 27
Lokacija : NY, New York

[Vrh] Go down

Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet Empty Re: Snimka djevojke koja baca psiće u rijeku ogorčila svijet

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.